320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastab teemale \'Abi\'

    Äkki keegi heasüdamilk oskab minu probleemi lahendada Nimelt ilmub mingisugune trooja viiruse värk ette kui masina käima saan, tark arvuti soovitab AVG nimelise programmiga see eemaldada, paraku aga kui selleni jõuan teeb arvuti heast peast restarti Hetkel opereerin safe-mode\'ga, kõik ikoonid ja tähed on 10 korda suuremad kui tavaliselt :P

    Kommentaar


      Vastab teemale \'Abi\'

      Algselt postitas Epic


      Äkki keegi heasüdamilk oskab minu probleemi lahendada Nimelt ilmub mingisugune trooja viiruse värk ette kui masina käima saan, tark arvuti soovitab AVG nimelise programmiga see eemaldada, paraku aga kui selleni jõuan teeb arvuti heast peast restarti Hetkel opereerin safe-mode\'ga, kõik ikoonid ja tähed on 10 korda suuremad kui tavaliselt :P
      Mul umbes sama asi, iga päev umnes kell 2 hakkab ette lööma mingeid trooja värke ja kui kustutada tahan, siis ütleb, et ei leia. Pärast restarti on kõik korras, kuni kell uueti 2 saab.

      To zaz: Mul oli ka nii, aga pidime niikuinii format c tegema ja uue windowsi peale panema ja nüüd kõik korras

      Kommentaar


        Vastab teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Epictark arvuti soovitab AVG nimelise programmiga see eemaldada, paraku aga kui selleni jõuan teeb arvuti heast peast restarti
        the troyans fight back..:P
        mingi antivirus (AVG?) sul ju ikka ometi peal on? millal viimati full system scan sai tehtud?
        lahendus: norton antivirus. see konstanteerib nt mul aeg-ajalt tuimalt, et sai jälle mõni trooja ära küpsetatud. sobib mulle.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastab teemale \'Abi\'

          Algselt postitas fittibaldi


          Algselt postitas Epictark arvuti soovitab AVG nimelise programmiga see eemaldada, paraku aga kui selleni jõuan teeb arvuti heast peast restarti
          the troyans fight back..:P
          mingi antivirus (AVG?) sul ju ikka ometi peal on? millal viimati full system scan sai tehtud?
          lahendus: norton antivirus. see konstanteerib nt mul aeg-ajalt tuimalt, et sai jälle mõni trooja ära küpsetatud. sobib mulle.
          kus juures scani tegin täna hommikul, lõunast aga hakkas masin segast ajama

          Kommentaar


            Vastab teemale \'Abi\'

            Proovi Ad-Aware-t, see oskab ka suht palju pahalasi ära hävitada...
            Cerveza.

            Kommentaar


              Vastab teemale \'Abi\'

              Algselt postitas shepard


              Proovi Ad-Aware-t, see oskab ka suht palju pahalasi ära hävitada...
              Viiruseid ta ei likvideeri, minu teada..
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastab teemale \'Abi\'

                troojalaste jms pahnaga saab see-eest suht easte hakkama...
                Cerveza.

                Kommentaar


                  Vastab teemale \'Abi\'

                  nii siis, leidsin 4 kurjategijat ülesse ainuke probleem on nüüd kustutamisega, tõprad ei taha prügikasti minna

                  Kommentaar


                    Vastab teemale \'Abi\'

                    kasuta command promti... seal del käsuga saab kustutada neid mis exploreris ei taha hävida...
                    Cerveza.

                    Kommentaar


                      Vastab teemale \'Abi\'

                      Tänu sõnad kõigile abistajatele!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Algselt postitas zaz


                        äkki keegi targem oskab mingit asjalikku nõu anda Nimelt juhtus selline lugu, et mängisin CMi ja siis hakkas arvuti kahtlast hääl tegema ( nagu midagi oleks lahti läind ja arvuti ses loksuma hakand, mingi taolise häälega nagu teeb mingi plastist asi vastu midagi tagudes :P ) Seejärel tegi arvuti restardi ja kõik... Arvuti sain tööle tagasi mingi 30 minutit hiljem, aegajalt kordub jälle see häälitsus aga muidu tundub asi jooksvat. milles on asi? kuidas seda parandada? millest see üldse tuli?
                        aidake siis, palun!
                        Tuletan siis teile meelde oma probleemi Ja küsin igaksjuhuks siis veel üle, et kas Zidane_5 poolt pakutud soovitus aitab siis ka tegelikult? Seni pole ma nüüd arvutit tööle pannud(kartuses, et läheb veel täiesti P***** )
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas zaz


                          Algselt postitas zaz


                          äkki keegi targem oskab mingit asjalikku nõu anda Nimelt juhtus selline lugu, et mängisin CMi ja siis hakkas arvuti kahtlast hääl tegema ( nagu midagi oleks lahti läind ja arvuti ses loksuma hakand, mingi taolise häälega nagu teeb mingi plastist asi vastu midagi tagudes :P ) Seejärel tegi arvuti restardi ja kõik... Arvuti sain tööle tagasi mingi 30 minutit hiljem, aegajalt kordub jälle see häälitsus aga muidu tundub asi jooksvat. milles on asi? kuidas seda parandada? millest see üldse tuli?
                          aidake siis, palun!
                          Tuletan siis teile meelde oma probleemi Ja küsin igaksjuhuks siis veel üle, et kas Zidane_5 poolt pakutud soovitus aitab siis ka tegelikult? Seni pole ma nüüd arvutit tööle pannud(kartuses, et läheb veel täiesti P***** )
                          Mul igaljuhul aitas...

                          Edit=kuu aja pärast oli kõvaketas omadega p****s ka...nüüd siis uus.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Keegi äkki teab kust ma saan inimese nime järgi tema isikukoodi kätte?
                            "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas lume
                              Keegi äkki teab kust ma saan inimese nime järgi tema isikukoodi kätte?
                              legaalseid meetodeid kasutades ei saa kuidagi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas SleepWalking


                                Algselt postitas lume
                                Keegi äkki teab kust ma saan inimese nime järgi tema isikukoodi kätte?
                                legaalseid meetodeid kasutades ei saa kuidagi.
                                Aga millised oleks mittelegaalsed vahendid?
                                "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                                Kommentaar

                                Working...
                                X