320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust teie uudiseid loete? Nii välis- kui siseuudiseid.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Kust teie uudiseid loete? Nii välis- kui siseuudiseid.
      Varro fb lehelt.

      Kommentaar


        Delfi + FB + misiganes sõbrad/tuttavad chattides jagavad.

        Kunagi oli Postimees ka, aga mingi hetk muutsin nad oma veebi nii õudsaks et ma ei suutnud ennast enam piinata.

        Kommentaar


          Mis värk ikka covid vaktsiini ja alkoga on?

          Mingid jutud (müüdid?) et vahetult enne ja pärast vaktsineerimist joomine vähendab/neutraliseerib mõju. Esimese suraka ajal küsisin ja öeldi et joo viina kui tahad. Teise ajal ei küsinud ja nüüd ma ei teagi. Et kuniks enesetunne lubab siis pohh?

          Kuna haigestuvad ka vaktsineeritud ja raskelt nooremad peaaegu ei põe, siis rohken vist templi ja passi kehtivuse pärast see kolmas doos on. Et ma ei tea, mingu uttivisse oma dooside, maskide ja piirangutega vist.

          Kommentaar


            Ise kuulsin lambist tuttavate tuttavatelt, et fooliummütsiga tuttavatel olla täna tuulega kõrvad ära võtnud. lihtsalt ütlen, tuli meelde kui lapsepõlve meenutasin

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Kust teie uudiseid loete? Nii välis- kui siseuudiseid.
              Eestis meedia tase nii alla käinud, et ega vahet polegi. On lihtsalt üksikud head ajakirjanikud ja arvamuse avaldajad, keda saab natuke tösisemalt vötta. Muu klikipask kenasti delfisse koondunud küll, vöib express meediat tänada. Et noh sisuliselt sobib lugejakiri.ee kah kui nagunii peab ridade vahelt lugema või pasa seest tera otsima et asjale pihta saada.

              Hetkel pöhi popteemade ülevaate saab tegelikult peale bbc´de ja cnn`ide twitteri trendide alt . Igast sellised nagu the guardian, washington post, the atlantic, politico jms. peab arvestama, et räme vasakkalle on sees. The hill, the economist, forbes, bloomberg, WSJ jms. veits vähem ja tasub juba aktiivsemalt midagi lugeda kui pikemad uudised kedagi kotib. https://archive.md/ paywalli abiks.

              Üks hea teadusfoorum on ka, kus lükatakse pidevalt teadusuuringuid peale vastavalt teemale ja natuke arutelu kah: https://forum.arctic-sea-ice.net/index.php
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                Eestis on ikka Facebooki grupid selle jaoks kus naabri kasse taga aetakse ja müraprobleemide üle vaieldakse.
                kogukonna-külagrupid on kõige hullemad - käib sõimlemine selle üle, et kellegi õunapuu on krundi piiril ja keegi sõitis autoga pool 12 külavahel. Pluss mingid oma agendaga ahvid, kes proovivad järgmisteks KOV/külavanema valimisteks oma kaugelenägemisega ja ratsionaalsusega hääli koguda.

                Kommentaar


                  Kas Tallinnas eksisteerib mingi avariiteenus vms, mis parandaks selle, mu põrandaküte korteris enam ei funka ja mu korter muutub igluks?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kas Tallinnas eksisteerib mingi avariiteenus vms, mis parandaks selle, mu põrandaküte korteris enam ei funka ja mu korter muutub igluks?
                    Toruabi.ee , äkki?
                    Mind aitasid küll, aga mul on radikad. Uurida võid, äkki nad teevad põrandakütet ka.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kas Tallinnas eksisteerib mingi avariiteenus vms, mis parandaks selle, mu põrandaküte korteris enam ei funka ja mu korter muutub igluks?
                      Äkki on termostaat läbi? Oleks odavaim viga.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Starshipi kodukalt:

                        "The robot uses a mixture of computer vision and GPS to know it’s location down to the inch. The robot has obstacle detection using a ‘situational awareness bubble’ around it. Using twelve cameras, ultrasonic sensors, radar, neural networks, and other technology the robots can detect obstacles, including animals, pedestrians/cyclists, and other delivery robots."

                        Kas "computer vision" tähendab tegelikult, et mingi vend distantsilt juhib seda? Täielikult autonoomne robot tundub ulme igatahes ja mis oleks sellise eksemplari maksumus...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Starshipi kodukalt:

                          "The robot uses a mixture of computer vision and GPS to know it’s location down to the inch. The robot has obstacle detection using a ‘situational awareness bubble’ around it. Using twelve cameras, ultrasonic sensors, radar, neural networks, and other technology the robots can detect obstacles, including animals, pedestrians/cyclists, and other delivery robots."

                          Kas "computer vision" tähendab tegelikult, et mingi vend distantsilt juhib seda? Täielikult autonoomne robot tundub ulme igatahes ja mis oleks sellise eksemplari maksumus...
                          Ma ei tea tehnoloogiast sittagi ja ei oska siin vastata, aga hea koht küsida. Nimelt Veriff järsku jard väärt ettevõte, aga millegipärast palkavad sitax juurde inimesi, kes tegelikult "päriselt verifitseerivad" (ja seda 24/7 vahetustega toimival tööl) ja maksavad neil mingi 2 tonni. Kas keegi selgitaks palun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Kust teie uudiseid loete? Nii välis- kui siseuudiseid.
                            sise NRK, välis DR ja Al Jazeera

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Starshipi kodukalt:

                              "The robot uses a mixture of computer vision and GPS to know it’s location down to the inch. The robot has obstacle detection using a ‘situational awareness bubble’ around it. Using twelve cameras, ultrasonic sensors, radar, neural networks, and other technology the robots can detect obstacles, including animals, pedestrians/cyclists, and other delivery robots."

                              Kas "computer vision" tähendab tegelikult, et mingi vend distantsilt juhib seda? Täielikult autonoomne robot tundub ulme igatahes ja mis oleks sellise eksemplari maksumus...
                              Computer vision tähendab seda, et kõik mida Starshipi kaamerad näevad läheb reaalajas sisendina klassifitseerimisalgoritmi, ning väljundina tuleb mingi lahend mida varasema info põhjal väga tõenäoliselt tolles olukorras õigeks otsuseks peetakse. Inimeste töö lõpeb algoritmi disainiga. Kui kaamerad näevad midagi mida algoritm mitte kunagi varem näinud ei ole, siis võib õnnetus juhtuda.

                              Taolised klassifitseerimisalgoritmid töötavad neural nets põhjal. Tofoale vaatamiseks:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Starshipi kodukalt:

                                "The robot uses a mixture of computer vision and GPS to know it’s location down to the inch. The robot has obstacle detection using a ‘situational awareness bubble’ around it. Using twelve cameras, ultrasonic sensors, radar, neural networks, and other technology the robots can detect obstacles, including animals, pedestrians/cyclists, and other delivery robots."

                                Kas "computer vision" tähendab tegelikult, et mingi vend distantsilt juhib seda? Täielikult autonoomne robot tundub ulme igatahes ja mis oleks sellise eksemplari maksumus...
                                Computer vision on ikka 100% arvuti juhtimine, nagu sildil seisab. Misasi sul ulme on siin täpselt? Iga tehnikahuviline võib omale koju ise teha sellise või veel parema. Nullist, või ka legona osta ja kokku panna lapsega koos
                                Loomulikult on taustal endiselt kuskil ka võimalus, et inimene võtab juhtimise üle kui tõesti midagi väga tavapärasest erinevat roboti teele satub, aga seda eelkõige igasugu ohutus ja muu bürokraatia nõuete tõttu. Aeglaselt ukerdav robotkäru ei ole mitte mingi kosmosetehnoloogia juba vähemalt 10 aastat enam.
                                Mehh,. j6ulumees oli kiirem!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X