320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Olen tellinud paar aastat tagasi, detaile ei mäleta .Aga kas mitte eelmisest aastast võttis Omniva või kes iganes vastu seaduse, et väljaspool EU-d maksad igal juhul paki saamisel . UK-st pole tellinud,aga Venemaalt ja Ukrainast kehtib täiega .
    IOSS süsteem ongi, et maksad kõik maksud juba check-out’i ajal ära, hiljem juurde ei küsita. Ise pead deklariga eraldi maksma, kui pood selle süsteemiga liitunud pole.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kust Tallinnas oleks hea tellida Omletti või English Breakfasti vms. Vaatad Woltis ja Boltis, aga nagu ei leia eriti ehk oskab keegi soovitada.
      Kust saad peldikust kruusiga ja muidu asju voodi.ee'st ofc.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

        Kust saad peldikust kruusiga ja muidu asju voodi.ee'st ofc.
        Rahune nüüd. Ma loodan, et sa päriselus naistega sama hullult ei tryhardi ega ülepinguta nagu sa siin nalju üritad kütta. Vahest võtab muigama, aga suht embarrasing fuck suudad ka tihti olla.

        Kommentaar


          Newcastle United maksis Burnleyle 30 miljonit naela Chris Woodi eest. Burnley maksis omakorda 14 miljonit naela Wolfsburgile ja sai Wout Weghorsti. Wolfsburg võttis sellest 5 miljonit naela ja ostis selle eest Union Berlinist Max Arnoldi
          - kui palju tõi Saudi Araabia raha Euroopa majandusse?
          - millised riigid ja kui palju teenisid sellest maksudena Euroopa riigid?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Rahune nüüd. Ma loodan, et sa päriselus naistega sama hullult ei tryhardi ega ülepinguta nagu sa siin nalju üritad kütta. Vahest võtab muigama, aga suht embarrasing fuck suudad ka tihti olla.
            Parem tolbajoob, kui Chelsea poolehoidja.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

              Parem tolbajoob, kui Chelsea poolehoidja.
              Parem poeg peedik kui Liverpooli fänn.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Parem poeg peedik kui Liverpooli fänn.
                Püüa uuesti, Suudad paremini.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                  Püüa uuesti, Suudad paremini.
                  Kust ma selle parema eeskuju/näite võtan. Sina seda ju Ilmselgelt ei paku.

                  Kommentaar


                    Seisnud aias vana traktor 2-10 aastat. Ise ei tea traktoritest mitte ******. Oskab keegi soovitada kedagi kes tuleks vaataks üle ja teeks korda?(raha eest)

                    tegu ei ole mingi uhke traktoriga vaid lihtsalt veoks ise ehitatud isendiga millel vaid mootor ja pulgad keeramiseks ja "kiirendamiseks"
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Newcastle United maksis Burnleyle 30 miljonit naela Chris Woodi eest. Burnley maksis omakorda 14 miljonit naela Wolfsburgile ja sai Wout Weghorsti. Wolfsburg võttis sellest 5 miljonit naela ja ostis selle eest Union Berlinist Max Arnoldi
                      - kui palju tõi Saudi Araabia raha Euroopa majandusse?
                      - millised riigid ja kui palju teenisid sellest maksudena Euroopa riigid?
                      bump.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Kust ma selle parema eeskuju/näite võtan. Sina seda ju Ilmselgelt ei paku.
                        Seda saab ikka iga inimene ise teha. Minu võimuses on vaid luua võimalus.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Seisnud aias vana traktor 2-10 aastat. Ise ei tea traktoritest mitte ******. Oskab keegi soovitada kedagi kes tuleks vaataks üle ja teeks korda?(raha eest)

                          tegu ei ole mingi uhke traktoriga vaid lihtsalt veoks ise ehitatud isendiga millel vaid mootor ja pulgad keeramiseks ja "kiirendamiseks"
                          Kust sa tead, et see katki on? Võibolla on ainult kütus otsas või hapuks läinud. Kui sa ise üldse ei jaga tehnikast, siis on protip mitte hakata aega raiskama ja vii see jura vanarauda ära. Need vene sodist ise ehitatud asjad ei ole üldiselt remontimist väärt majanduslikus mõttes. Kui sul lähikonnas just ei ole pensionieas Valdurit, kes kuuspaki eest mitu korda aastas putitab, siis mõistlikum on normaalne asi osta ja saad ilma peavaluta majandada aias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Seda saab ikka iga inimene ise teha. Minu võimuses on vaid luua võimalus.
                            kruusiga voodi.ee ja tolbajoooooob ja 2022. aastal on need naljad just need, mis igalpool löövad sul uksed valla ja oled tegija? Aitäh sulle Daz Boooooooooob sa oled tõeline Joker. Loodan, et saad piisavalt tunnustust. T*a kll ma ütlen no....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                              kruusiga voodi.ee ja tolbajoooooob ja 2022. aastal on need naljad just need, mis igalpool löövad sul uksed valla ja oled tegija? Aitäh sulle Daz Boooooooooob sa oled tõeline Joker. Loodan, et saad piisavalt tunnustust. T*a kll ma ütlen no....
                              Ikka veel pohmakas?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Nasfalil on mingi vaimse tervise häire, või lihtsalt 8. klassist edasi ei jõudnud(käib seal siiani?)? Muidugi üks ei välista teist… päris huvitavad seisukohavõtud tal siin keskkonnas viimasel ajal.

                                ps. enne kui selle varikonto plaadi peale paned, proovi riiulist mingi teine leida. Läheb muidu hullemaks, kui avva classic hits

                                Vabandan, kui tegu ongi mingi 14-aastasega, siis on natuke arusaadav…aga ainult natuke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X