320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kas see Will Smithi löök on lavastatud värk või mitte? Just oli megapoleemika, et Oscarite Gala vaatavus ja populaarsus kukuvad kivina ja nüüd selline magic.
    Ma pakuks et umbes sama "juhuslik" kui Jacksoni tissivälgatus Superbowlil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

      Ma pakuks et umbes sama "juhuslik" kui Jacksoni tissivälgatus Superbowlil.
      Kuni eilse õhtuni olin täiesti veendunud, et kokkuleppeline show, aga järelkaja kuidagi selline kahtlane. Mingid ametlikud vabandused ja Oscari äravõtmise nõudmised ei paista enam mängu osa olevat
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kas see Will Smithi löök on lavastatud värk või mitte? Just oli megapoleemika, et Oscarite Gala vaatavus ja populaarsus kukuvad kivina ja nüüd selline magic.
        AP ja Reuters fact check ütles, et osaliselt mitte lavastatud

        Kommentaar


          Aga telhvi faktikontroll?

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust

            Kuni eilse õhtuni olin täiesti veendunud, et kokkuleppeline show, aga järelkaja kuidagi selline kahtlane. Mingid ametlikud vabandused ja Oscari äravõtmise nõudmised ei paista enam mängu osa olevat
            See on selline Usa snowflakede cancel culture tipus oleva saasta ja inimrämpsu tavapärane lahmimne ja surumine ning see ei tähenda mitte midagi. Oscari ta kätte sai ja no elus sa ei saa seda enam anda mitte kellelegi teisele kui on teada, et ta näitlejameisterlikus polnud parim ja see viiks Oscari auhinna tähenduse ja väärtuse veelgi kiirema langemiseni, kuna see on viimastel aegadel hakanud tähtsust kaotama. Samuti kuidas nii tähtsa Oscari ka üldse esimest korda välja andmata jätad. Üldse ei taha uskuda, et see reaalselt võimalik oleks.

            Kommentaar




              Võtame kätte ja otsime Mc VImpeli ülesse ?

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...s-on-mc-vimpel

                Võtame kätte ja otsime Mc VImpeli ülesse ?
                võtame kätte ja poome paugu lahti


                E: mind on tegelikult alati huvitanud, kes kurat olid Loogilised Poisid. See oli lege punt

                Kommentaar


                  Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                  kes kurat olid Loogilised Poisid.


                  EPL2005
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Seda et tegu oli klapi, kanepi ja tellisega ma tean. Huvitavam oleks teada, kes nad päriselt olid. Ma nats kahtlen, et tegu oli tol ajal 15, 16, 17-aastaste kuttidega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...s-on-mc-vimpel

                      Võtame kätte ja otsime Mc VImpeli ülesse ?
                      Krt. Ma olen MC Vimplit kunagi Krahlis isegi laval näinud. Käisime ühe noore baptismipreestri ordineerimist Rahvusraamatukogus filmimas, hiljem esines see tüüp oma rokkbändiga Krahlis, kus külaliseks oli Vimpel ise oma botaste lauluga Aasta oli mingi 2005-2006 vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        pump
                        Lihtsalt reaalselt keegi ei tea või...

                        Kommentaar


                          Mis komponendid sellest sul foorumis puudu jäävad?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Mis komponendid sellest sul foorumis puudu jäävad?
                            Ülejäänud anonüümsed alkohoolikud. Siin härra teab kõiki, aga on ise anonüümne.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                              Ülejäänud anonüümsed alkohoolikud. Siin härra teab kõiki, aga on ise anonüümne.
                              Hei, vabandused, et kohe jäi reageerimata. Siin pigem oli nii, et kõik nö kauaaegsed teadsid tänu ühele agendile mind, mina teisi mitte. Tõepoolest, läbi siinsete juttude, isiklike vestluste, pikaajaliste kihvledude ja tõsielusarjade tõttu on mulle teada siit foorumist umbes täpselt järgnevad isikud - rein, mõnu, martin (omg), tofoa, larabla (praegu ei tule nimi meelde kek), pints, cannuman. Ehk mõni veel?

                              p.s. rumalale küsimusele on inimestel siiani vastamata : (

                              pps. Kui väga pingsalt mõtleks ja otsiks, siis sambaze vist otsiks välja, sest ta oli kellegi mängija vend kuskilt.

                              kustutasin bygones be bygones teemad

                              Kommentaar


                                Mõnel Eesti bettimislehel päris väiksed piirangud ja vaatasin välismaa lehti, kasutasin bet2u saiti, seal oli korralik freebet ja koos selle ja 50eurise sissemaksega teenisin kokku ligi tuhat euri ja maksin 500 välja (korraga saab 500 maksta, kunagi varem olen ka seda kasutanud, siis seda polnud). Leht on okei, aga mastercard väljamakse võtab klienditoe sõnul aega 3-5 päeva. Kuna summad suht suured, siis googledasin rohkem, mis tagasisidet see portaal saanud on, on üsna palju positiivset saanud, aga päris palju on ka selliseid, et leht scammib ja makseid ei tee ja mida suurem summa, seda rohkem sinuga huiama hakkavad (kuigi paar aastat tagasi sain mõned paarisaja eurised maksed küll kätte). Seega küsimus, kui usaldusväärsed need leheküljed on, kust bettimislehtede tagasisidet saab lugeda? Nt huvi pärast vaatasin trustpiloti lehte ja seal oli bet365 kohta ka üliväiksed hinnangud ja jutud, et see scam lehekülg, kuigi selle näol tuntud väga tuntud leheküljega. Kui adekvaatsed need review saidid on ja kas kellelgi siit on ka bet2u leheküljega mingit kogemust?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X