320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas keegi teab kus võiks tallinnas müügil olla München Vaskne? kunagi ammu oli kristiine keskuses aga enam (pikemat aega) pole näinud. kuna elav õlu siis müüakse ainult suuremas koguses (vaadid ja karikad) nii et väga keeruline kaup. pubisid kus seda müüakse võib ka öelda. ise tean et faehlmanni tänaval on miskine gruusia söögikoht ja seal müüakse seda (toidud ka head seal)

    Kommentaar


      http://www.europeanbeerguide.net/tallpubs.htm


      Kas sellel lehel oled käinud juba ,muidugi ei tea millal seda uuendatud on.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Mul aitas lihtsalt see, kui panin subtiitritele ja filmile täpselt samasuguse nime, siis lasi automaatselt alla.
        Uutel DVD mängijatel peaks jah codecid juba peal olema, mis automaatselt supakaid mängivad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          Kurat, kuidas teised siis said huvitav.
          keegi ei saanud. Ja nüüd sa võtsid vahele nad vaata..kes ütles et hindasid, valetasid sulle!

          Kommentaar


            Algselt postitas just a man Vaata postitust
            http://www.europeanbeerguide.net/tallpubs.htm


            Kas sellel lehel oled käinud juba ,muidugi ei tea millal seda uuendatud on.
            aitäh lingi eest. seda kohta näen esimest korda. mõned kuud tagasi saatsin onistari (kui sillamäe õlletehase omanikule ja turustajale) ka meili küsimusega et kus pubidest võiks seda leida ja kas ka mõnes poes müüakse ja siiani ootan vastust.
            lehekülje uuendus oli: 05/18/07 12:35:14
            selle lehe kohta lihtsalt vaadates sattus ka silma selline lause: "The most interesting are: Double Bock"

            Kommentaar


              Kas mingi ülikooli teema ka veel foorumis eksisteerib?

              EDIT: leidsin juba
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Palun ka abi, mul vist linnugripp, H5N1 tüvega
                käisin pohmakaga nagu alati kadrioru pargis parte ja tuvisid söötmas aga täna olid nad kuidagi väga agresiivsed, ründasid ja nokkisid mind.
                kuhu ma pean pöörduma? 112?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Palun ka abi, mul vist linnugripp, H5N1 tüvega
                  käisin pohmakaga nagu alati kadrioru pargis parte ja tuvisid söötmas aga täna olid nad kuidagi väga agresiivsed, ründasid ja nokkisid mind.
                  kuhu ma pean pöörduma? 112?
                  võtsid eile õllekal liiga palju õlmarit jah? see et sitt olla on ei ole linnugripp vaid eilne alko

                  Kommentaar


                    Pohmakas ei võrdu sita olekuga
                    aga see tüvi H5N1 istub mul sees

                    Ja Lea ja Angela on mu uued armastused

                    Kommentaar


                      helista mati kaalule.
                      me ükskord johmas peaga helistasime talle ja küsisime hullulehmatõve kohta midagi, ta oli väga vastutulelik ning püüdis meie probleemile lahendust leida. ma arvan et H5N1 on tema jaoks lapsemäng.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        helista mati kaalule.
                        me ükskord johmas peaga helistasime talle ja küsisime hullulehmatõve kohta midagi, ta oli väga vastutulelik ning püüdis meie probleemile lahendust leida. ma arvan et H5N1 on tema jaoks lapsemäng.
                        anna nr, asi on väga tõsine
                        käed muutuvad iga hetkega linnu käppadeks

                        Kommentaar


                          Kas keegi teab palju maksab õllekal benji hüpe?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Kas keegi teab palju maksab õllekal benji hüpe?
                            Noh mulle ei maksnud see eile midagi
                            Võeti kinni ja visati alla

                            Kommentaar


                              Mul selline probleem, et plaanime kasutatud punase volkar golfi ostu, käisime juba potensiaalset autot ka vaatamas, aga tundus jube kahtlane. Nimelt on rattakoopal, mis on must, peal punased värvitäpid, nagu oleks autot värvitud. Alguses ei mõelnud sellele üldse, aga koju sõites oli mõte, et auto oleks nagu matsu pannud ja siis on see kärtsus koht korda tehtud ja üle värvitud.
                              Et selliseid mõtteid vältida tekkis küsimus, et kust internetist saaks selle auto ajaloo kohta infot?
                              Või on see paranoiline mõte?
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar



                                Sa otsid vist seda. Siin on ametlikud matsud kõik kirjas, mis on kindlustuse kaudu aetud. Muidugi selleks on sul vaja auto VIN-koodi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X