320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Millise klubi ja koondise fännid/toetajad on Sen ja Kunn?

    Edit: Eesti koondis ja klubid palun välja jätta
    St Pauli.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      tänud. Aga palun soovitage mõnd head kohta , kus pokkerit mängida. Soovitatavalt tasuta

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        tänud. Aga palun soovitage mõnd head kohta , kus pokkerit mängida. Soovitatavalt tasuta
        Lase käia - köik mis märgistatud tolle väikese kollase tähekesega on vabalt online mängitavad. Edu! ...ainult, et hoia kirg kontrolli all

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Millise klubi ja koondise fännid/toetajad on Sen ja Kunn?

          Edit: Eesti koondis ja klubid palun välja jätta
          St Pauli.
          sosoh? miski nagu ei klapi.

          FC St. Pauli enjoy certain fame for the left leaning character of its supporters: most of the team's fans regard themselves as anti-racist, anti-fascist and anti-sexist, and this has on occasion brought them into conflict with neo-Nazis and hooligans at away games. The organization has taken up an outspoken stance against racism, fascism, sexism, and homophobia and has embodied this position in its constitution.

          Kommentaar


            ma saan aru, et teema tõsteti LÄBUsse, okei. Aga mis krdi pärast oli vaja näiteks minu postitus ja ka teiste omad siis veel ära kustutada???
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              kallid soccerneti moded,seletage mulle lollile miks see teema on läbu all ja mille alusel te klassifitseerite seda et mis käib läbu alla ja mis mitte.aga see teema nüüd küll läbu alla ei käi aga kui te nii arvate siis peaks ju kõik teemad läbu olema
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                ma saan aru, et teema tõsteti LÄBUsse, okei. Aga mis krdi pärast oli vaja näiteks minu postitus ja ka teiste omad siis veel ära kustutada???
                selles teemade jaotamises on isegi parima tahtmise korral raske mingit loogikat tabada.

                "rumalad küsimused on ootavad vastuseid" on läbu, aga "kes peksis pedesid?" mitte.
                "Tõehetk" on läbu, aga "Top Gear" mitte.
                "Eluhea päev" on läbu, aga "Elusitt päev" mitte.
                "mis seostub pildiga" ei ole läbu?
                "RÕVE POHMELL" ei ole läbu? (muidugi ei ole, kui esipostitajaks on fitti ..)
                jne.

                (mind tegelikult ka ei koti, aga kui juba mingi süsteem on loodud, siis võiks s'es mingi iva olla)

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  kallid soccerneti moded,seletage mulle lollile miks see teema on läbu all ja mille alusel te klassifitseerite seda et mis käib läbu alla ja mis mitte.aga see teema nüüd küll läbu alla ei käi aga kui te nii arvate siis peaks ju kõik teemad läbu olema
                  Kõik sinu postid peaks tegelikult olema läbu all.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Kõik sinu postid peaks tegelikult olema läbu all.
                    kle ma arvan et enamus postitusi mida siia foorumisse kirjutatakse on suur läbu nii et võite ju siis üldse soccerneti kinni panna(muidugi ma seda ei soovi).võiks ikka teemad korralikult liigitada
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                      selles teemade jaotamises on isegi parima tahtmise korral raske mingit loogikat tabada.

                      "rumalad küsimused on ootavad vastuseid" on läbu, aga "kes peksis pedesid?" mitte.
                      "Tõehetk" on läbu, aga "Top Gear" mitte.
                      "Eluhea päev" on läbu, aga "Elusitt päev" mitte.
                      "mis seostub pildiga" ei ole läbu?
                      "RÕVE POHMELL" ei ole läbu? (muidugi ei ole, kui esipostitajaks on fitti ..)
                      jne.

                      (mind tegelikult ka ei koti, aga kui juba mingi süsteem on loodud, siis võiks s'es mingi iva olla)
                      Ma mõtlesin täpselt sama, kui USA presidendivalimised läbu alla tõsteti, mis aga suht ruttu uuesti tagasi off topicusse viidi. Ei toimi see asi kuidagi.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        teema tõstsin läbusse mina, zaz'i postituse kustutas keegi teine. tõstmise põhjus peitus asjaolus, et teema oli muutunud tšättimise tallermaaks. offtopicusse jäi alles teema Abi, seega küsige asjalike küsimusi sealt.

                        smörg..'ile vastuseks soovitan meelde tuletada kunagi ammu juba Kassid või Koerad teemas toimunud vaidlust. põhimõtteliselt kehtib jätkuvalt sama loogika. teema Mis seostub pildiga tõstsin tagasi mina, sest minu arust on seal kohati selle aasta parimat kvaliteeti ültse.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          teema Mis seostub pildiga tõstsin tagasi mina, sest minu arust on seal kohati selle aasta parimat kvaliteeti ültse.
                          no kuulge Hr Konn, peaaegu igas teemas on kohati asjalikku juttu...


                          Aga üldiselt jah on süsteem ikka väga perses. Rumalad küsimused on üldiselt üks normaalsemaid teemaisd koos Abiga ja no nüüd on see läbu...Ja nagu smörgåsbord välja tõi, siis on ikka jube pedelt jagatud need teemad läbi ja off-topicu vahel.

                          Kommentaar


                            Kas on kellegil jagada: Mikk Tammepõld - On asju, milles eksida ei saa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              no kuulge Hr Konn, peaaegu igas teemas on kohati asjalikku juttu...


                              Aga üldiselt jah on süsteem ikka väga perses. Rumalad küsimused on üldiselt üks normaalsemaid teemaisd koos Abiga ja no nüüd on see läbu...Ja nagu smörgåsbord välja tõi, siis on ikka jube pedelt jagatud need teemad läbi ja off-topicu vahel.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Ma mõtlesin täpselt sama, kui USA presidendivalimised läbu alla tõsteti, mis aga suht ruttu uuesti tagasi off topicusse viidi. Ei toimi see asi kuidagi.
                                mina tõstsin, kuna mulle tundus, et teema on lootusetult läbiläbustunud. põhjalikumal vaatlusel otsustasin kustutada 18 sisutühja postitust ja tõsta off-topicusse tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X