320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Masu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    No mis sul viga, EPL-i tellimuse hind on paari aastaga 2 korda tõusnud, samas kui leht on sama palju õhemaks jäänud. Ise pean tööl sama raha eest 2 korda rohkem tööd tehema. Kus on õiglus?
    Viimati kui ma EPL'i ostsin, siis imestasin ikka päris kõvasti, et see ajaleht suudab pinnal püsida. Hind oli suht kirves(vist oli üle 15 krooni midagi), leht ise oli mega õhuke, millega kaasnes ka see, et sealt mitte midagi lugeda polnud. Vähemalt oli seal mingi Dannari suur pilt sees. Lõikasin selle välja ja panin kodus raamitult aukohale

    Vähemalt ühe edasimineku nad suutsid teha. Vanasti oli ju nende suurus mingi pool korda suurem kui normaalne leht. Igatahes oli seda võimatu normaalselt lugeda.
    Palju see päevalehe paberkandja tiraaz on hetkel?

    masu kohta niipalju, et kopp natuke eest halbade uudiste lugemisest. Hea oli puhkusel olla kui ei kuulnud neid majanduse languse jutte.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #17
      Päevalehes võiks intervjuud Tõehetke Lilitite ja teiste staaridega olla, leht oleks vapsjee paksem kohe.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Päevalehes võiks intervjuud Tõehetke Lilitite ja teiste staaridega olla, leht oleks vapsjee paksem kohe.
        Jah, siis käiks õnneks mul lehetellimuse tühistamine kähku.


        Siiamaani olen esmaspäevase spordilisa pärast veel vastu pidanud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          kinofännina ei ole ma kaotanud lootust, et plazas ka need pileti hinnad kasvõi tsut-tsut madalamaks lähevad. 70eeku päevase seansi eest on liig mis liig...

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Viimati kui ma EPL'i ostsin, siis imestasin ikka päris kõvasti, et see ajaleht suudab pinnal püsida. Hind oli suht kirves(vist oli üle 15 krooni midagi), leht ise oli mega õhuke, millega kaasnes ka see, et sealt mitte midagi lugeda polnud. Vähemalt oli seal mingi Dannari suur pilt sees. Lõikasin selle välja ja panin kodus raamitult aukohale
            mh, ma olen sellega võrreldes 10 kiltsa alla võtnd jälle. A enivei, seni kuni raamatud ja igasugu muud kõrvaltegevused meid toodavad, saame ka niimoodi hakkama. Äkki.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Meil küll tööjuures kõik närvilised pole. Mina olen aga kurb, sest meil on jube kena disainerineiu, kelle mingi jobu on käimapeale säädnud. Neetud, kurvaks teeb, rsk.
              Eriti andekas disainer...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #22
                Läheb pisut EPL-i keskseks see asi, aga miks ei ole EPL-i esmaspäevastes spordinumbrites Elion cupist kunagi juttu, ometi ollakse ürituse meediapartner? Kas see teisipäevane sarja üldarvestuse trükk on siis EPL-i rahadega või saab sari selle ilmutamiseks meediapartnerilt lihtsalt soodustust?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                  kinofännina ei ole ma kaotanud lootust, et plazas ka need pileti hinnad kasvõi tsut-tsut madalamaks lähevad. 70eeku päevase seansi eest on liig mis liig...
                  Kui see teine, Solaris oma Cinnamoniga valmis saab, siis küll kukuvad

                  Ekspressis kirjutas, et avamine mingi ca 70 päeva pärast vist juba.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Läheb pisut EPL-i keskseks see asi, aga miks ei ole EPL-i esmaspäevastes spordinumbrites Elion cupist kunagi juttu, ometi ollakse ürituse meediapartner? Kas see teisipäevane sarja üldarvestuse trükk on siis EPL-i rahadega või saab sari selle ilmutamiseks meediapartnerilt lihtsalt soodustust?
                    Selle äkki tasuta teevadki ja saavad nime kohe meediapartnerina kirja

                    Eks see Elion veits äravajunud üritus juba ole ka
                    Olenemata masust kõik käivad end seal tõestamas. Aru ma ei saa
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      Läheb pisut EPL-i keskseks see asi, aga miks ei ole EPL-i esmaspäevastes spordinumbrites Elion cupist kunagi juttu, ometi ollakse ürituse meediapartner? Kas see teisipäevane sarja üldarvestuse trükk on siis EPL-i rahadega või saab sari selle ilmutamiseks meediapartnerilt lihtsalt soodustust?
                      Jään ausalt öeldes võlgu vastuse, sest ma ei teagi, mis see Elion Cup on ja spordiosakonnaga ka väga tihti läbi ei käi. Samuti reklaamiga. Ma olen see vaikne nohik toimetusenurgast, kes istub päev läbi foorumis ja saadab naistöökaaslasi läikiva pilguga ja nukrutseb, kui järjekordne neist käima peale saab.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ma olen see vaikne nohik toimetusenurgast, kes istub päev läbi foorumis ja saadab naistöökaaslasi läikiva pilguga ja nukrutseb, kui järjekordne neist käima peale saab.
                        Aus oled ka. (y)
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #27
                          Mul on ka töökoht olemas ja seega majandus mind ei suru. Hunniku riideid olen ostnud ja nüüd hakkan remonti tegema ja mööblit ostma, kõik MaSu hindadega muidugi

                          Klubisse sissepääsu eest pole ka ammu enam maksnud ja joogid on ka tihti odavamad.

                          Kommentaar


                            #28
                            Varsti saab õppelaenu, siis saab masu läbi!
                            Lõvi helistab põlevale ringile:
                            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                            Kommentaar


                              #29
                              keegi teab palju litside hinnad muutunud on Tallinnas/Tartus MaSu käigus?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kui see teine, Solaris oma Cinnamoniga valmis saab, siis küll kukuvad

                                Ekspressis kirjutas, et avamine mingi ca 70 päeva pärast vist juba.
                                nibin-nabin käisin poolteist nädalat tagasi solarises, ässad ise ka räägivad, et tähtaegadega läheb keeruliseks.

                                samas mul masust suht pohh... ainuke deela, et kesklinna korteri vahetasin ajutiselt mustaka oma vastu, aga seda ainult tänu tulevasele elukvaliteedi parandamisele mõeldes...

                                lisaks annab praegune aeg hea võimaluse igasugu huvitvate asjadega tegelemiseks, sest kukujukud panevad oma pille julmalt kotti.... kaalun tõsiselt seda, kas ikka tahan tuleva aasta ülikooli lõpetada... ilmselt lükkub see aastake edasi, vaja enne vetis pullitada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X