320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Seagripp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    seagripi vastu aitab see, kui kärsa korralikult likku paned.

    Kommentaar


      #47
      Kas Taimflud saab ilma retseptita osta?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Kas Taimflud saab ilma retseptita osta?
        ei.
        10101010101
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #49
          ei tea..mul oli ka palavik, väga tugev kurguvalu, ning nohu ja peavalu.. aga vot, pääsesin angiiniga..millest on järel nüüd kõha.

          Kommentaar


            #50
            milleks selline paanika ?

            tegemist on siiski üsna süütu asjaga.. uus gripp suhteliselt nõrk, selle suremus on VAID 0.007 kuni 0.045 protsenti (tavalisel gripil on see 0.1 protsenti). Ehk siis, seagripp tapab vähem kui ühe inimese 100 000st.



            Nagu ka 1976. aasta seagripi vaktsiin on ka praegune toodetud kiirustades ning selle koostises leidub elavhõbedat sisaldavat tiomersaali, mis põhjustab halvatust, autismi ja isegi surma. Lisaks sellele on väga ebatõenäoline, et vaktsiin üldse töötab, kuna uus viirus on endiselt muteeruv ning vaktsiini saab luua vaid stabiilsele viirusele, muidu oleks pidanud nad tootma vaktsiini viirusele, mida polnud siis veel olemas.

            Meedia ja ravimifirmad räägivad vaktsiinist, kui ainsast võimalikust lahendusest, siiski on olemas palju ohutum viis kuidas end gripi eest kaitsta. Selleks on vitamiin D-3, tervislik toitumine ning liikumine. Inimesel on endal olemas immuunsussüsteem ja see ei ole mingi vandenõuteooria. Kui see kaitsemehhanism korras hoida ja kui vältida selle vaktsiinidega mürgitamist, peaks kõik korras olema.


            ühesõnaga ei soovita kellegil vaksineerida.. vaksiin ise on mürgisem kui see gripp .

            Kas on see lihtsalt järjekordne viis maksumaksja raha eest farmaatsiatööstust nuumata, või plaanitakse tõepoolest suuremat sorti populatsiooni vähendamist.


            Kõige lihtsam on teha sporti,süüa tervislikult,magada korralikult ja pesta pidevalt käsi.
            ja kui tõesti tikub gripp ligi siis minna perearsti juurde ,küll tema annab vastavaid ravimeid nt:tamiflu vms.

            rohkem kasuliku lugemist siit
            eks iga ühe oma otsustada jääb see kuidas ja mis..aga jah loodetavasti sai minu arvamus selgeks.

            Kommentaar


              #51
              Kirjutaks Mittekeegi'le alla.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #52
                Nohhh, kuidas on lood idarindel? Elate ikka veel?
                Muideks siinmail teeb riik kõigile kes soovivad tasuta gripivaktsineerimist. Pole vahet kas oled kodanik või mitte. Kõik saavad teha, huvitav miks siin seda jagub?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #53
                  sest teile süstitakse känguru kust võta vabalt ja sulle kasvab saba

                  Kommentaar


                    #54
                    Ei imestaks, sest Eestis ju süstitatakse silmahaiguse puhul pärakuravimit
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Cannu, elad veel we?

                      Kommentaar


                        #56
                        jep. Politseiakadeemia tuleb ju ära vaadata
                        Ja pealgi mu hüvastijätukiri pole veel päris valmis.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          jep. Politseiakadeemia tuleb ju ära vaadata
                          Ja pealgi mu hüvastijätukiri pole veel päris valmis.
                          Rõõm kuulda. Mul töökaaslane Marju ei ilmunud ei eile ega ka täna, tööle. Telefonikõnedele ka ei vasta, ütleb et on välja lülitatud. Kardan kõige hullemat..

                          Saage terveks kõik!
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            #58
                            no on sigagripp ma ütlen. ajab inimesed pööraseks

                            Kommentaar


                              #59
                              Mu arstist ema rääkis, et keskmiselt saab Eestis päevas 4 inimest infarkti ja sellest kui retsist pandeemiast ei räägi keegi. Arstid ise itsitavad kohati igasuguste "doktor, mul on seagripp, päästke mind" juttude peale muidugi pihku ja viskavad teise käiega kamalu ravimeid - aitab, oh üllatust!
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #60
                                Eestis siis esimene surmajuhtum.ohver olla 14 aastane alles.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X