320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    Minu lemmik theme songi polegi seal, milleks on siis Prison Breaki oma.
    Sellest nimekirjast on parim House M.D tunnuslaul.
    Ma hakkasin seda sarja lõpuks vihkama ja seda theme just eriti. Seepärast jäi välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Minu lemmik theme songi polegi seal, milleks on siis Prison Breaki oma.
      Sellest nimekirjast on parim House M.D tunnuslaul.
      jutt sama, v.a. see, et üldine lempar on Nip/Tuck'i tunnuslaul (The Engine Room - A Prefect Lie)
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        jutt sama, v.a. see, et üldine lempar on Nip/Tuck'i tunnuslaul (The Engine Room - A Prefect Lie)

        Sellega jlle see jutt, et ei vaata sellist seriaali.

        Kommentaar


          Selle hooaja sarjad siis: http://www.tv.com/tv.coms-fall-2010-...ory/23546.html

          Mul tuleb huvitav. E - 4, T - 5, K - 2, N - 6, R - 5, P -7 - Nende hulgas 7 uut showd - Päris hea.

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Selle hooaja sarjad siis: http://www.tv.com/tv.coms-fall-2010-...ory/23546.html

            Mul tuleb huvitav. E - 4, T - 5, K - 2, N - 6, R - 5, P -7 - Nende hulgas 7 uut showd - Päris hea.
            Ma nagu ei saa aru, kas see postitus on miski uhkeldamine, et mul pole muud teha, kui terve nädal vusserit vahtida? Tunneme kaasa või noogutame mõistvalt, eks elu võib ka ju endale sinise ekraani taha proijitseerida...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kui sa ei oska selle kohta midagi arvata, siis pole sul midagi vaja öelda. Kui on, siis ütle välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Eesti maffia - saade, haige.
                ma ei tea, kas just huumor, aga... kuna pole vist ka ühtegi paremat teemat kuhu alla see kräpp käib, ja tegu on ikkagi 4-osalise sarjaga, siis...

                no mida perset, teemat võiks ju olla küll, aga kanal2 näitas oma suurepärast taset jälle, mille sihtgrupiks on keskmisest madalama haridusega eestlane või jumal teab kes. Saade, mis koosneb ühe ilmselgelt purjus inimese heietustest kes oli kunagi kõva kakleja, aga tundub, et ei midagi rohkemat ei tohiks kandideerida nimele Eesti maffia. Ilmselgelt lendab siit kivi (selline rändrahnu mõõtu) ajakirjaniku kapsaaeda, kellel tekkis võibolla mõte, aga oskustest jäi kõvasti vajaka. ETV oleks sellest saatest Saate teinud, neil on vähemalt inimesi, kes sellega hakkama saaksid. saate reklaam ja suureks puhumine viis punkti viiest, teostus, teostuse eest ei saa punkte panna, kuna pole mida hinnata

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  ma ei tea, kas just huumor, aga... kuna pole vist ka ühtegi paremat teemat kuhu alla see kräpp käib, ja tegu on ikkagi 4-osalise sarjaga, siis...

                  no mida perset, teemat võiks ju olla küll, aga kanal2 näitas oma suurepärast taset jälle, mille sihtgrupiks on keskmisest madalama haridusega eestlane või jumal teab kes. Saade, mis koosneb ühe ilmselgelt purjus inimese heietustest kes oli kunagi kõva kakleja, aga tundub, et ei midagi rohkemat ei tohiks kandideerida nimele Eesti maffia. Ilmselgelt lendab siit kivi (selline rändrahnu mõõtu) ajakirjaniku kapsaaeda, kellel tekkis võibolla mõte, aga oskustest jäi kõvasti vajaka. ETV oleks sellest saatest Saate teinud, neil on vähemalt inimesi, kes sellega hakkama saaksid. saate reklaam ja suureks puhumine viis punkti viiest, teostus, teostuse eest ei saa punkte panna, kuna pole mida hinnata
                  See oli ikka utter crap tõepoolest. Toimetaja võiks saadud honorari tagasi maksta ja mõneks ajaks ajakirjanduse asemel "uusi ning põnevaid väljakutseid otsida".
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Eesti Maffia suck!?!? Arvata oli ju, ma vaatasin küll vutti
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Smallville`i uus ja viimane (kümnes) hooaeg tõotab tulla taas üle paari hooaja hea. Kuulduste kohaselt üritatakse viimaseks hooajaks ära rääkida teiste seas Michael Rosenbaumi (Lex Luthor) ja John Gloverit (Lion Luthor), kes lahkusid pärast seitsmendat hooaega. John Schneider (Jonathan Kent) tegi kaasa juba hooaja esimeses osas ja Annette O'Toole (Martha Kent) eelmise hooaja viimastes osades. Kristin Kreuk (Lana Lang) pidi ka viimasel hooaja kaasa tegema.

                      Eelmised kaks (8. ja 9.) viimast hooaega on suht lahjad olnud. Ise olen kõik üheksat hooaega ära vaadanud ja vaatasin eile ka viimase hooaja esimest osa, mis oli täitsa hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Smallville`i uus ja viimane hooaeg tõotab tulla taas üle paari hooaja hea. Kuulduste kohaselt üritatakse viimaseks hooajaks ära rääkida teiste seas Michael Rosenbaumi (Lex Luthor) ja John Gloverit (Lion Luthor), kes lahkusid pärast seitsmendat hooaega. John Schneider (Jonathan Kent) tegi kaasa juba hooaja esimeses osas ja Annette O'Toole (Martha Kent) eelmise hooaja viimastes osades. Kristin Kreuk (Lana Lang) pidi ka viimasel hooaja kaasa tegema.

                        Eelmised kaks (8. ja 9.) viimast hooaega on suht lahjad olnud. Ise olen kõik üheksat hooaega ära vaadanud ja vaatasin eile ka viimase hooaja esimest osa, mis oli täitsa hea.
                        surnud polegi või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Converse Vaata postitust
                          surnud polegi või?
                          Sai surma juba vist kuuendas hooajas aga tuli tagasi nö vaimuna/Clarki ettekujutusena. Lex ja Lionel said ka ju surma aga tead küll neid koomiksi järgi tehtuid sarju/filme.

                          Muide viimase hooaja promovideos kõlab meie enda Kerli esitatud laul:

                          Kommentaar


                            Dexteri uue hooaja esimene osa tuli välja.

                            Kommentaar


                              Boardwalk Empire on kohal. Ja SGU tagasi.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Boardwalk Empire on kohal.
                                Piloot oli küll suurejooneline, aga võib-olla pisut letargiline sissejuhatus. (Taas)loodud 20ndate maailm aga muidugi peensusteni lihvitud täius, kümnest kümme. Eks vaatame, mis edasi tuleb.

                                Vaatasime ära ka kaks osa Justifiedi, mille debüüt olla olnud üks Foxi aegade edukamaid, aga mis minu arvates üks paras lastesari on. Ainus hea asi on tunnuslugu.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X