320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Keegi Westworldi kolmandat hooaega ka vaatab? Telias reliisitakse osad samal ajal, kui nt USA-s. Korralik tase.
    Vaatan, üks minu lemmikuid seni.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Vaatan, üks minu lemmikuid seni.
      Pints ruulib. Kas uus osa on juba välja tulnud?

      Kommentaar


        Rootsi sari neiust kes on oma mehe ja väikse lapsega Süüriasse sattunud. Esimene taoline sari ISISe kohta? Keskendub rootsi immigrantidele. Esimene osa oli väga huvitav.

        Sari on rootsi keeles ofc, siin traileris mingi dubbed pask.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Pints ruulib. Kas uus osa on juba välja tulnud?
          Hetkel ei paista veel olevat.
          6 tundi, 12 minutit ja 50 sekundit veel minna.

          Kommentaar


            Vaatasin siis ära spanjade naistevangla seriaali, Kanal 2 ka näidanud (teles viimane hooaeg vist näitamata), eks siingi keerab kreisiks ära, aga ajaviitmiseks vahid lõpuni ikka. Mõõdikutest näeb muidugi kõike.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust

              Teisalt ma saan aru, miks see Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, Brasiilias, Argentinas ja igalpool mitte-inglise-keelsetes riikides täielik hitt on. Natuke meenutab Prison Break'i oma loogikalt. Alguses on justkui põnev, aga ühel hetkel läheb asi täiesti debiilseks. Aga kuna oled juba vaatama jäänud, siis tahad ikkagi ära näha, et mis saab. Et päris suvaline see Money Heist pole ja kui Prison Break on su meelest hea sari, siis peaks see ka meeldima. Muul juhul võib vist vaatamata jätta.
              Money Heisti probleem on selles, et tänu kõrgetele hinnetele lähenetakse talle kui kvaliteetsarjale ja üritatakse mingit loogikat otsida. Ma ise astusin sama reha otsa. Tegelikult on see puhas fuckery ja isegi mitte hea kvaliteediga.

              Kommentaar


                mu kataluunlasest sõbral viskas ka kopa ette pärast kahte hooaega.

                Kommentaar


                  Ehk siis, kui esimene hooaeg meeldis väga, siis teisega pole mõtet alustada?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ehk siis, kui esimene hooaeg meeldis väga, siis teisega pole mõtet alustada?
                    Pigem vaata ja pettu ise kui lasta teistel enda eest pettuda

                    mina hakkasin hoopis Kalifaati vaatama.

                    Kommentaar


                      Üldise remargina, et see on täitsa ridic, kuidas viimasel ajal pritsib igast avausest sisse mingeid anima, fantasy ja ulmeteemalisi sarju. Kes kurat neid vaatab. Then again, sama küsimus oli mul selle incesti sarjaga, mis nüüd läbi sai.

                      Peab vist back to basics minema ning hakkama uuesti friendse vaatama. Klassikaline old school "näpp püsti kui nalja teen" huumor ning prime Jennifer Aniston ilma rinnahoidjateta.

                      Kommentaar


                        2 osa kalifaadist vaadatud ja peab tõdema, et väga tõepärane sari on. Kui te olete kunagi mõelnud kuidas Euroopa moslemitest immigrantidele tehtud ajupesu välja näeb ja kuidas need immigrandid Süürias püha sõda sõdivad, siis selles sarjas on see kõik väga hästi välja näideldud. Immigrandi perspektiivist. Suht sürr on vaadata kuidas grupp ISISe liikmeid Süürias omavahel rootsi keeles räägivad.

                        Rootsi väga sallivat poliitikat arvestades ei imestaks kui mõned nendest näitlejatest reaalselt ka Süürias olnud oleks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Keegi Westworldi kolmandat hooaega ka vaatab? Telias reliisitakse osad samal ajal, kui nt USA-s. Korralik tase.
                          Kas ma olen ainuke, kes on arvamusel, et kolmas hooaeg on päris saast?
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Üldise remargina, et see on täitsa ridic, kuidas viimasel ajal pritsib igast avausest sisse mingeid anima, fantasy ja ulmeteemalisi sarju. Kes kurat neid vaatab. Then again, sama küsimus oli mul selle incesti sarjaga, mis nüüd läbi sai.

                            Peab vist back to basics minema ning hakkama uuesti friendse vaatama. Klassikaline old school "näpp püsti kui nalja teen" huumor ning prime Jennifer Aniston ilma rinnahoidjateta.
                            Sorry, aga Friends oli ju kohutavalt lame juba siis, kui see tuli..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Sorry, aga Friends oli ju kohutavalt lame juba siis, kui see tuli..
                              On olemas ikka igasuguseid arvamusi...
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                2 osa kalifaadist vaadatud ja peab tõdema, et väga tõepärane sari on. Kui te olete kunagi mõelnud kuidas Euroopa moslemitest immigrantidele tehtud ajupesu välja näeb ja kuidas need immigrandid Süürias püha sõda sõdivad, siis selles sarjas on see kõik väga hästi välja näideldud. Immigrandi perspektiivist. Suht sürr on vaadata kuidas grupp ISISe liikmeid Süürias omavahel rootsi keeles räägivad.

                                Rootsi väga sallivat poliitikat arvestades ei imestaks kui mõned nendest näitlejatest reaalselt ka Süürias olnud oleks.
                                Ma vaatasin ka eile õhtul 2 osa ära ja senimaani väga meeldib. Aitüma hea soovituse eest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X