320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mjaasa, tsekka The Inbetweeners, see ka nüüd Netflixis. Ülikoom Briti sari.
    Friends vaadatud ma oletan?

    Ise hakkasin lõpuks Sherlockit vaatama. Mega! Ei saa aru, kuidas seni vahele jäänud.

    Keegi Snowpiercereri ka vaatab ja oskab miskit öelda? Film oli kunagi päris lahe. Iseenesest post-apocalyptic selline teema meeldib, aga arvustused teevad natuke murelikuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

      Mida võiks järgmisena ette võtta?
      "Superstore" on päris vaimukas.
      Kui "Brooklyn nine-nine" on tuttav ja meeldis, siis fännad ka seda kindlasti.

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Sai siis kuu alguses ära vaadatud ”Park and recreations”, väga mugavalt oli ilmunud Netflixi. Sel ajal oli pooleli ka Ameerika ”Office”, mis sai ka eile läbi. Neist esimene on mu lemmik sitcom, vist.
        Varasemalt on meeldinud väga ka ”it crowd”. ”Modern Family” oli ka teatud hetkeni üpris vinge, kuid viimased hooajad vaatasin juba lihtsalt vaatamisr pärast.

        Mida võiks järgmisena ette võtta?
        sellise listi pealt soovitaks Elementaryt siis.

        Kommentaar


          Black Mirrori kohta oskab keegi midagi öelda? Kas iga osa on eraldi lugu? Tasub üldse kõiki osasid vaadata?

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Black Mirrori kohta oskab keegi midagi öelda?
            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Tasub üldse kõiki osasid vaadata?
            Mõned osad on eepilised, mõned on meh. Kui sulle futurism meeldib, siis võid kõiki vaadata. Kui aeg on raha, siis võid vabalt episoode võtta imdb ratingu järgi.
            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Kas iga osa on eraldi lugu?
            Vist oligi nii, et kõik olid eraldi.

            Kommentaar


              Danke!

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Black Mirrori kohta oskab keegi midagi öelda? Kas iga osa on eraldi lugu? Tasub üldse kõiki osasid vaadata?
                Eraldi lugu. Osad megad, osad meeh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Mjaasa, tsekka The Inbetweeners, see ka nüüd Netflixis. Ülikoom Briti sari.
                  Pluss 1. BUS WANKERS!!!
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    miks kõik filmid ja sarjad ei võiks ühes kohas olla? miks ma pean ostma endale HBO, AMAZON, NETFLIX jne et saada normaalselt valikut?


                    tahtsin just the inbetweeners vaatama hakata ja ainult film on netflixis saadaval..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      miks kõik filmid ja sarjad ei võiks ühes kohas olla? miks ma pean ostma endale HBO, AMAZON, NETFLIX jne et saada normaalselt valikut?


                      tahtsin just the inbetweeners vaatama hakata ja ainult film on netflixis saadaval..
                      Whatt, alles oli olemas :O see on tõesti üllatus.

                      Muidu selline sari nagu After Life on megahea. Must watch!
                      The Good Place ka hea. samalt autorilt, kes kirjutanud Parks and Rec'i ja The Office.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        sellise listi pealt soovitaks Elementaryt siis.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          bläää... ma veidi kerisin eile 1,5ga elementaryt ja automaatselt kirjutasin selle, sest tegelikult mõeldud community riimub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Sai siis kuu alguses ära vaadatud ”Park and recreations”, väga mugavalt oli ilmunud Netflixi. Sel ajal oli pooleli ka Ameerika ”Office”, mis sai ka eile läbi. Neist esimene on mu lemmik sitcom, vist.
                            Varasemalt on meeldinud väga ka ”it crowd”. ”Modern Family” oli ka teatud hetkeni üpris vinge, kuid viimased hooajad vaatasin juba lihtsalt vaatamisr pärast.

                            Mida võiks järgmisena ette võtta?
                            Community ja 30 rock olid selles samas NBC neljapäevaõhtuses blokis koos office ja parks&reciga kui need kõik eetris olid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              bläää... ma veidi kerisin eile 1,5ga elementaryt ja automaatselt kirjutasin selle, sest tegelikult mõeldud community riimub.
                              community oli päris cute jah, aga jäi kuhugi kolmandasse hooaega huvi puudumise tõttu. Sealt edasi läks paremaks vä?

                              Kommentaar


                                Behind her eyes Netflixis. Soovitan küll, paar esimest osa tuleb ära kannatada, seda huvitavam on pööre/puänt lõpus, sest hetkega saab suhtedraamast/romkomist päris intrigeeriv thriller. Noh, vanad kalad äkki aimavad lõpu ära, ise seda ei uutnud, nii hea stsenarist oli küll. Ahjaa, see Rob näitleja teeb hea rolli, teda varem põle väga kohanudki, sobiks Trainspotting 3 nagu valatud.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X