320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    KARL PILKINGTON!

    An Idiot Abroad on kõige geniaalsem reisisaade, mida ma näinud olen ja Ricky Gervais Show`d meelitavad ka iga kord paar naerupahvakat välja. Mida juhtub ikka väga väheste sarjadega.

    Kommentaar


      HIMYM
      algus oli hea, aga viimased hooajad on küll ikka täielik ajaraiskamine olnud. Naljad korduvad, mingit loogikat leida, et asjad nii käivadki, pole olemas. Üks näide, season 5, osa 17 või 18. Robin rääkis mingis tüübist, kes käis nukkudega tema saates, ning kes oli suht creepy. Järgmine päev jõudis kätte, Marshall läks stuudiosse rääkima "huvitavat" lugu ja see nukkudega tüüp oli ikka veel seal. 24h järjest? ok, saan aru, selline seriaal peab meelt lahutama, aga kui sellist jama on kogu seeria täis, siis lõppkokkuvõttes hakkab häirima. Ning kas ma ütlesin, et naljad korduvad?
      Mingi suhte peale on üles ehitatud ning püant on nagunii selline, et Robin on siiski Tediga koos ja lapsed on ka nende omad.
      Barney naljad on ainukesed mis naerma ajavad.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Seal on ju korduvalt räägitud, et Ted-i naine on selle mingi tibina toakaaslane, keda ta veel kohanud pole. See, et Robin tema laste ema pole, tuli ju üsna esimestes osades välja.

        Maitse asi. Mulle meeldib ja paari päeva pärast olen vast kõik välja lastud osad ära vaadanud.

        Kommentaar


          Kohati ta siiski on kergelt imal. Nagu tammutakse koha peal või ollakse kergelt kinni ühes mõttes. Ntx koht, kus Barney laulis ülikondades oleks võinud olemata olla ja nii edasi. Aga see selleks. Ta järgib kerget mustrit, et hooaja algus on hea, keskel toimub mandumine ja lõpus leitakse jälle end. Mulle ka meeldib
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            KARL PILKINGTON!

            An Idiot Abroad on kõige geniaalsem reisisaade, mida ma näinud olen ja Ricky Gervais Show`d meelitavad ka iga kord paar naerupahvakat välja. Mida juhtub ikka väga väheste sarjadega.
            Ma ei tea, millised need halvemad reisusaated on, aga mulle suurt ei istunud(vaatasin kaks osa). Tundus nagu oleks rohkem lavastatud, kui Office või Extras ja see on halb. Mõned head one-linerid siiski tulid.

            Headest sarjadest peaks üks Eesti Fox'idest(miks Fox+life+eesti/fox+crime+eesti'ga koheselt nende kodukat ei leia?) hakkama näitama Broadwalk Empire'it, kus Buscemi ja Michael Pitt ässavad ässamalt kui Capone ja Luciano.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              naljad korduvad
              Lisaks on pooled naljad juba Friendsist läbi käinud.

              Muidu on aga sari igati tipp-topp. Peaasi, et ei hakata stoori lõpplahendusega liialt venitama ning lõpetatakse õigel ajal.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                HIMYM kohapealt peab nõustuma.Algus oli kõvasti parem kui viimased hooajad.Kohati on ikka nalja küll siuke paras vaheldus tumedasse teisipäeva.

                Ei tea, kas on läbi käinud,aga ETV2 on juba mõnda aega läbi aegade kõige paremat seriaali näidama hakanud.Entourage't
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Kui keegi siin peaks armastama Inglise perioodidraamat, siis on neil seal äsja üks väga tore sari tehtud, mis vähemalt algab aastal 1912. Downton Abbey nimeks. Lugu ühe suure lossi elust - nii härrasrahva kui teenijaskonna külgedelt vaadates.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Minu viimased kolm nädalat on möödunud praktiliselt HIMYM tähe alla. Olen vaadanud alguserst peal ja hetkel siis kuuenda hooaja nr 6juures. Puhas kuld ja no kuigi väike kriitika on põhjendatud, siis viienda hooaja viimase ehk eesti osa ja kuuenda 5-s ehk GNR osa tõstsid stenaristide vahepeal langema hakanud aktsiad tagasi ülesse.
                    Nagu ütlesin - puhas kuld. Eriti sellises "talvises" olus kaugel maal, kus sõpru käest pole võtta. Need tegelased on nagu omad klemmid mul

                    Kommentaar


                      HIMYM on ka minu üks lemmikutest, aga kelle jaoks see hooaeg täielik peetumus on olnud, eriti viimased paar osa? Naljad muutuvad järjest lamedamaks ja etteaimatavaks, Lily muutub iga osaga aina tüütumaks(kuigi on tüütu olnud sarja algusest saadik), Barney järjest pussymaks, uued karakterid on on igavad ja käituvad ebareaalselt( Zoey näiteks). Loodame, et lihtsalt väike mõõnaperiood hetkel ja saavutavad varsti oma endise headuse. Kuid ajalugu on näidanud, et kui mingilt maalt sari hakkab alla käima siis väga harva suudetakse sellest kosuda.

                      Kommentaar


                        HIMYM on tõesti viimasel ajal natukene labasemaks muutunud, välja arvatud viimased 2 osa nt. Väga hea huumor. Soovitaksin veel vaadata Entourage'i. Samuti päris hea sari (nagu keegi eespool mainis, jookseb ka ETV2 pealt). TV6 pealt jooksev Sons of Anarchy on samuti VÄGA hea sari.

                        Kommentaar




                          Hakkasin eile vaatama ja peaks ütlema, et britid on hakanud järjest paremaid seriaale tegema. Võetakse aega et luua iseloomud tegelastele. Sitaks actionit ja draamat. Kahju et alles 3 osa on väljas, aga ikkagi juba soovitaks.

                          Kommentaar


                            Mad Dogs on muide mini-series ehk 4. episood saabki olema viimane.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Ei viitsinud tõesti tervet teemat läbi lugeda, tõenäoliselt kusagil on mainitud ka...
                              Aga igastahes, kes ei ole näinud võiks vaadata netist (ETV arhiivist) sellist kodumaist seriaali nagu "Riigimehed". Poliitika on praegu aktuaalne teema ja selles seriaalis saavad poliitikud ikka korralikult pooki . Täna vaatasin ära esimesed kolm osa, mida veel näinud polnud. Puhas kuld.

                              Kommentaar




                                suusad. saab lõpuks kogu täiega oma enesetapumissioonile keskenduda.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X