320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    AI barca teemast soovitab!

    Ma käisin eile mu enda käsutuses olevad voogedastused läbi, ei leidnud. Ilmselgelt pean kõik tühistama ja kisama, et "ikka pean kuradi striimi kasutama!"

    Kommentaar


      Deadwood on ülikõva ,aga ka Telia HBO-s olev film, mis tehti paar aastat tagasi, see on täispask .

      Kommentaar


        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Deadwood on ülikõva ,aga ka Telia HBO-s olev film, mis tehti paar aastat tagasi, see on täispask .
        Ütleme nii, et 13a pärast seriaali filmi vaadata ei synci üldse. Jäi pooleli ilusti.

        Kommentaar


          13 aastat juba !? Võimalik jah, sest ma vaatasin Deadwoodi Soome Nelonenist omal ajal

          Kommentaar


            Yellowstone S04 algas

            Kommentaar


              Dexter season 9E01 ka täna tuli

              Kommentaar


                Hetkel binge watchin Narcos: Mexico kolmandat hooaega - seni täitsa meeldib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Hetkel binge watchin Narcos: Mexico kolmandat hooaega - seni täitsa meeldib.
                  Kes lemmik ka? Mul sümpaatia Cali Carteli vastu. Neist võiks ka mingi eraldi season tulla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kes lemmik ka? Mul sümpaatia Cali Carteli vastu. Neist võiks ka mingi eraldi season tulla.
                    Jose Maria Yazpiki on Amado Carrillo Fuentese ("El Señor de Los Cielos") rollis sümpaatne - seega ilmselt Juarez Cartel? Cali Cartellis ka muidugi huvitavaid karaktereid kamaluga. Üldse hästi tehtud sari.

                    Kommentaar


                      Chapo, Amado, Azul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Jose Maria Yazpiki on Amado Carrillo Fuentese ("El Señor de Los Cielos") rollis sümpaatne - seega ilmselt Juarez Cartel? Cali Cartellis ka muidugi huvitavaid karaktereid kamaluga. Üldse hästi tehtud sari.
                        Amado ka ok. Sinaloa ja Medellin, millest sari ka rääkinud, sellised maalt ja hobusega tüüpi, kellel vähe stiili. Noh umbes nagu mingist Põlvast tulevad sierraga pealinna ja löövad orika staabi parklas roosiks kui keegi valesti vaatab. Samal ajal kui Cali härrad peenelt tuljakus chocolate mousse naudivad.

                        Kommentaar


                          Pärast nüüd ndv jooksul Narcose bingemist ja nüüd yellowstone... ma ei teagi, kelleks ma suureks saades saada tahan, kas jefeks või livestock commisioneriks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Amado ka ok. Sinaloa ja Medellin, millest sari ka rääkinud, sellised maalt ja hobusega tüüpi, kellel vähe stiili. Noh umbes nagu mingist Põlvast tulevad sierraga pealinna ja löövad orika staabi parklas roosiks kui keegi valesti vaatab. Samal ajal kui Cali härrad peenelt tuljakus chocolate mousse naudivad.
                            Tabav võrdlus aga hetkeks/kaheks(päris alguses, siis kui Escobar veel lammutas/toimetas) olid ka need sierra/rekordiga maakad päris sümpaatsed - suuresti tänu Wagner Moura kehastatud Pablole. Calist minu lemmikud Pacho ja Chepe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Kes lemmik ka? Mul sümpaatia Cali Carteli vastu. Neist võiks ka mingi eraldi season tulla.
                              Narcos season 3 ongi ju puhtalt Cali teema? Või ma ei tabanud irooniat?

                              IMHO kõige kõvem vend kogu narcode universumis on ikka Pacho Herrera and its not even close.

                              Teised on peded, aga tema "respetable señor homosexual".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Narcos season 3 ongi ju puhtalt Cali teema? Või ma ei tabanud irooniat?
                                Narcos vs Narcos Mexico. Hetkel käib jutt viimasest ja selle 3ndast hooajast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X