320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Narcos vs Narcos Mexico. Hetkel käib jutt viimasest ja selle 3ndast hooajast.
    Olen kursis.
    Lihtsalt Narcos season 3 oligi ju Cali kartelli tõus ja langus, samade näitlejatega ja puha.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Pärast nüüd ndv jooksul Narcose bingemist ja nüüd yellowstone... ma ei teagi, kelleks ma suureks saades saada tahan, kas jefeks või livestock commisioneriks.
      Sina kui Yellowstone'i entusiast oled kindlasti uurinud. Kusagil päriselt ka sellist arveteklaarimist on toimunud?

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Vedasin lõpuni välja. Ilmselgelt annab lõpp lootust, et tuleb ka teine hooaeg. Sellele ei hakka aega kulutama. Ja leidku ilusamad näitlejad sinna. Esteetiliselt ebameeldiv vaadata.
        Üldhinnang 4/10.


        Chestnut man meeldis. Tehku sellele hooaegu juurde vms.
        Jep. Ei läinud kaua.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Sina kui Yellowstone'i entusiast oled kindlasti uurinud. Kusagil päriselt ka sellist arveteklaarimist on toimunud?
          Ma kunagi otsisin, eriti kaugele ei jõudnud. Päris nii vist asjad ei käi . Aga noh, isegi Eesti keskkonnainspektsiooni ametnikud käivad tukk vööl röövpüüdjaid jõel jahtimas ja hoiatuslasud ei ole väga ebatavalised.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Hetkel binge watchin Narcos: Mexico kolmandat hooaega - seni täitsa meeldib.
            Muidugi tekkis ka mõte kahjutundest, et Jupatsist juba sari ära tehtud, Narcose osatäitja nagu ägedam .

            Kommentaar


              Tehku parem eesti näitlejatega. Sart Mander või Peder Rebane on Pacho, Niinekas või Venno on el Chapo. Oja Pets muidugi Escobar.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Muidugi tekkis ka mõte kahjutundest, et Jupatsist juba sari ära tehtud, Narcose osatäitja nagu ägedam .
                Kahju et Narcos: Mexico neljas hooaeg rohelist tuld ei saanud, sest see ilmselt olekski keskendunud Jupatsile.
                Seda sinu mainitud/vihjatud sarja pole veel vaadanud. Soovitad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Tehku parem eesti näitlejatega. Sart Mander või Peder Rebane on Pacho, Niinekas või Venno on el Chapo. Oja Pets muidugi Escobar.
                  Sammas sulle seeliku alla.
                  Vaata parem SEDA ja lõõgastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Kahju et Narcos: Mexico neljas hooaeg rohelist tuld ei saanud, sest see ilmselt olekski keskendunud Jupatsile.
                    Seda sinu mainitud/vihjatud sarja pole veel vaadanud. Soovitad?
                    El Chapo vaadatud.
                    Nii hea kui Narcos polnud, aga ma ikkagi soovitaksin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      El Chapo vaadatud.
                      Nii hea kui Narcos polnud, aga ma ikkagi soovitaksin.
                      Tänud - lisan selle siis oma IMDB watch nimekirja.

                      Film aga teemaga kaudselt haakuv - alles hiljuti sai vaadatud The Traitor - meeldis.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldis see sari Pablost rohkem kui Narcos tbh. Oli veidi kodukootum, vähem hollivuudi ja rohkem sügavust. Osasid oli muidugi palju ja tunnistan ülesse, et vahepeal ka kerisin.

                        Kommentaar


                          Lisaks kui kedagi huvitav, siis Colombia enda versioon Escobari seiklustest.

                          Pablo Escobar: El Patrón del Mal:



                          Netflixis olemas. Endal vaid veidi vaadatud. Jube raske oli Escobariga harjuda, kui Wagner Moura asemel mingi teine tegelane vastu vaatas. Samas Colombia kohalikud räägivad et see sari on palju parem ja tõetruum. Nii sündmused kui tegelased.


                          EDIT: Seekord plastic minust kiirem

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Lisaks kui kedagi huvitav, siis Colombia enda versioon Escobari seiklustest.

                            Pablo Escobar: El Patrón del Mal:



                            Netflixis olemas. Endal vaid veidi vaadatud. Jube raske oli Escobariga harjuda, kui Wagner Moura asemel mingi teine tegelane vastu vaatas. Samas Colombia kohalikud räägivad et see sari on palju parem ja tõetruum. Nii sündmused kui tegelased.
                            old..

                            Kommentaar




                              Idee on ikooniline, äkki tuleb mingi hea asi. Lily James tundub kui ideaalne valik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Idee on ikooniline
                                on või? mul hakkab aina enam tunduma, et absoluutselt igast prügist on vaja doku venitada kuhugi striimimisplatvormile
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X