320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerge Boardwalk Empire plug



    Kommentaar


      Päris hea vaatamine oli Toast of Tinseltown. Väga vihane näitleja ei saa oma vihaprobleemide tõttu rolle inglismaal, käib viharavis ja juhuse tõttu läheb Tinseltowni oma suurt läbimurret tegema et saada filmistaariks. Segatud uut ja vana väga hästi. Näitlejateansambel mis sarja jooksul läbi käib on päris muljetavaldav. Lisaks hea lühike ka, 6x27min nii et plastic ei pea 1.5x kiirusega läbi vaatama.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Station Eleven
          Mõned olid ikka väga kuldsed stseenid*. Samas üldiselt mind liigselt ei haaranud. Kas oli
          a) ootused liiga kõrged b) ise polnud vastuvõtlik c) olustik ei kerinud


          Eks ta ongi selline - rt critics vs people on umbes 98 - 70.

          * - mulle meeldisid rap ja lapse nâidend (kostüümid!) isegi rohkem kui enimräägitud staeen.

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            After Life'i kolmas hooaeg on nagu ka eelnevad - masendavalt naljakas. Mõni koht vast toob vee silmesse või naeru suule, kuid pigem on läbivalt tunda sisemist hea-rahulolu ning sellist sügavat emotsiooni väljendust regulaarselt ei koge.
            Igatahes mees jagab matsu: "I'd rather be nowhere with her, than somewhere without her"
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas asi on mu enda värskes tütres, aga see kiilakate tüdrukute koht võttis mul ka klombi kurku
              ​​​​​​

              Kommentaar


                Oli tõesti super. Ricky oskab.
                ★★★★★★

                Kommentaar




                  Üllatavalt hea, kas parim mida Amazon Prime Video seni on tootnud?

                  Kommentaar


                    1883

                    punkt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      1883

                      punkt.
                      Neid ametlikult ikka kuskil pole Eestis?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        1883

                        punkt.
                        Soovitan ka, täitsa okei ajaviide.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Top Boy!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kotz Vaata postitust
                            Top Boy!
                            Mnjah, lõpp jääb jälle kenasti painama ning kiirelt uut hooaega ootama.

                            Kommentaar


                              Keeldun uskumast, et mõnu pole Armastuse seriaali kohta sõnagi lausunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Keeldun uskumast, et mõnu pole Armastuse seriaali kohta sõnagi lausunud.
                                mis see

                                Kommentaar

                                Working...
                                X