320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    mis see
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Tüdrukute õhtu oli..

      Kommentaar


        Ozarki lõpp. Kaheksas osa oli plahvatuslik algus, siis mitu osa vaikset tiksumist ja lõpp USA sarjade kohta harvanähtavalt nihilistlik. Mingi hetk tõmmati ilgelt kiirelt kõik otsad kokku ja lõpu järel mingit katarsist ei tekkinud.

        Samas veits parem seis, kui Better Call Saulist, mis on ikka üha ja rohkem BB fännidele tehtud toodang, kus enda sisu jääb napiks. Nacho minek pidanuks olema dramaatiline, aga oli selline "okei". Saul tegeleb mingi suvalise kõrvaltegevusega ja olen endiselt siiani imestunud, et mõned inimesed peavad seda BB-st isegi paremaks. Nagu kämoon, kui BCS oleks esimesena tehtud, siis oleks see juba kahe hooaja järel ära käntseldatud ja mingit BB-d poleks hiljem tehtud.

        Kommentaar


          Lihtsalt viskan mingid viimased nimed siia mida viimasel ajal vaadanud ja mis meeldinud ning millel alles 1. hooaeg. Täpsea info leiab IMDB-st

          The Offer - Filmi "Ristiisa" tegemise värk toona, üritab olla ajalooliselt korrektne väidetavalt. Tegelikud filmi tegijad kaasatud sarja tegemisse etc.
          Tokyo Vice - Mingi Jaapani mafia ja politsei ja meedia ja nende seoste värk (ka seal viimased ära ostetet pigem).
          Super Pumped - Uberi loomisest ja tegemistest. Timeline suht täpne.
          WeCrashed - WeWorki loomisest tegemistest. Timeline suht täpne, veidi parem vist kui Super Pumped, sest toob Adami ja Rebekah olemuse ehk paremini esile.
          Slow Horses - Suht ok uus UK-teemaline krimisari.

          Kommentaar


            Vaatsin ekslikult, et Stranger Things (Netflix) s4 viimased avaldatakse täna ja siis keevitasin nv'ga hooaja ära. Viimased osad, aga avaldatakse alles juulis. Ok mulje jättis. (jällegi lisatakse 1 lootusetu lisakarakter, aga üldjoontes tegi sari minu silmis comebacki, sest eelmise hooajaga sai ta maha kantud).

            We Own This City (6x1h, HBO) on Wire tase. Ulme.kaasus, a noh - Baltimore.

            Tokyo Vice eesti hbo'sse ei jõua (nagu Station Eleven müüdi mujale)? Millal HBO max siia tuleb?

            Ja Atlanta ka Foxist kadunud. On siin kellelgi õigused?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              et tegelt soovitad neljandat vaadata kui 1 ja 2 meeldisid? sest kolmas hooaeg oli kräpp
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Neljas nagu oli üllatavalt mōistlik jah. Pärast kolmanda crashi üle ootuste. Liiga engaged ma samas polnud. Eks näeb, kuidas lõpp kujuneb. Soovitaks ikka viimased osad ka ära oodata.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kui nüüd panna ritta kolm viimase paari kuu jooksul Netflixis da haussi lennanud sarjad ehk Ozark, Better Call Saul ja Stranger Things, siis viimase binge-level on olnud vaieldamatult kõige kõrgem. Ma seda kolmandat hooaega suurt ei mäleta, sest ilmselt sai vaadatud seda veinisena, kuid neljas annab ikka mõnuga kütet. Neljanda osa lõppu oleks oodanud veidi, noh, traagilisemana, aga see, kui head tempot hoitakse ja kui hästi tehakse sellist ebameeldivusvärinat, on võimas. See Venemaa liin on veidi tüütu tho, aga seda pole nii palju.

                  Ozarkist olen kirjutanud, oli korralik lõpp, aga vahepealse venimisega.

                  Ja Better Call Saul on läinud nii tüütuks, et enne vaataks kasvõi kolm korda suvalist Breaking Badi osa. Tiksub, tiksub, tiksub, jääb seisma, tiksub veel veidi ja siis laseb veel viimase sutsu oodata. Ühesõnaga tervitan endiselt inimesi, kes ütlevad, et BCS on originaalist parem. Olete jah originaalsed, kuulate kõik Billie Eilishit ka, kuna "ta on teistsugune ja pole meinstriim?"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    kuulate kõik Billie Eilishit ka, kuna "ta on teistsugune ja pole meinstriim?"
                    Hei! Silmad on siin üleval.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tegin endale Disney+ kasutaja. Üritasin esimese hooga vaadata Obi Wan Bissaka sarja, aga see oli mingi kummaline shit ja esimese osa esimesest veerandist edasi ei saanudki. Seejärel leidsin mingi üsna ajastutruu sarja 90ndate New Yorkist, kus on politseinikud, kellel pole mobiile, mingeid vingeid andmebaase ja üldiselt on kõik üsna valge. Nimi on NYPD Blue, pole väga kuulnud kuskil sellest. Päris hea tundub. Keegi veel seda vaadanud? On mõtet?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tegin endale Disney+ kasutaja. Üritasin esimese hooga vaadata Obi Wan Bissaka sarja, aga see oli mingi kummaline shit ja esimese osa esimesest veerandist edasi ei saanudki. Seejärel leidsin mingi üsna ajastutruu sarja 90ndate New Yorkist, kus on politseinikud, kellel pole mobiile, mingeid vingeid andmebaase ja üldiselt on kõik üsna valge. Nimi on NYPD Blue, pole väga kuulnud kuskil sellest. Päris hea tundub. Keegi veel seda vaadanud? On mõtet?
                        47f945f9104f58b5dfa49833f9a34cdb--nypd-blue-david-caruso.jpg

                        Kommentaar


                          esmamulje on, et disney+ teeb nii sarja- kui ka filmivalikuga Netflixile, Prime'ile jt-le pika puuga ära.

                          Kommentaar


                            Ma ka kuulsin seda, aga samas on terve persetäis marvelit ja star warsi odavaid koopiaid, et see pole väga mega. Jojo Rabbit ja Aliens olid ka, see on broo.

                            Kommentaar


                              Obiwan on okei, aga kui originaali peequeli vihkad, siis ei tasu aega raisata. Mando ja boba on isegi väga okeid, eriti esimene . Favreau oskab. Peaky Blindersi viimane hooaeg on kahjuks pettumus, sisutu.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Lugesin, et Amazon Primes olev sari The Terminal List pidi rightwing värk olema ja selle sarja pärast võivad inimesed paremäärmuslasteks hakata ja #cancelchrispratt.

                                Hakkasin siis kohe suure huviga vaatama. Olen jõudnud vaadata ära neli osa ja siiamaani on ikka ülimeeldiv. Normaalselt actionit, kui relvaga tulistatakse siis toimub ka salvevahetus jne. Ehk sai siis vist minust ka nüüd paremäärmuslane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X