320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jesse oli nii vanaks jäänud, et kauaoodatud cameo Better Call Saulis oli, noh, ebavajalik.

    Kommentaar


      Algselt postitas matys Vaata postitust
      Lugesin, et Amazon Primes olev sari The Terminal List pidi rightwing värk olema ja selle sarja pärast võivad inimesed paremäärmuslasteks hakata ja #cancelchrispratt.

      Hakkasin siis kohe suure huviga vaatama. Olen jõudnud vaadata ära neli osa ja siiamaani on ikka ülimeeldiv. Normaalselt actionit, kui relvaga tulistatakse siis toimub ka salvevahetus jne. Ehk sai siis vist minust ka nüüd paremäärmuslane.
      Not great, not terrible. Jube klišeede kogumik ja hr pratt ei ole väga näitlejana (taand)arenenud, kuid tempot ja vehkimist omajagu. Ma ka poole peal, aga see PÄ jutt on üks kena turundustrikk, tundub, et töötab.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Terminal Listi kohta ütleks ka et see viimaseaja haip kõvem kui sari ise. Halb ei olnud, aga midagi meeldejäävat ka mitte. Reacher oli parem

        Mis aga on oma haipi täielikult väärt on Severance. Suht aeglane kerimine alguses, aga kui minema hakkab siis läheb hooga. Ainus halb asi on see et peab 2 aastat ootama järgmist hooaega

        Kommentaar


          See on nüüd seriaal, kus tegevus toimub sellises õndsas tulevikus, kus inimesed on sadu aastaid nägemisvõimetud olnud. Nuh, eks ikka mingi viirus tegi oma töö ja nottis suure hulga inimkonnast ja ülejäänud pimestas. Mõni üksik näeb - neid nimetatakse nõidadeks.
          Ja eks nad siis seal püüavad ellu jääda. Nuh, nagu elu ikka. Tapavad, varastavad, korraldavad pano-üritusi, sest kaua sa enda lihast ja verest kraami ikka rapid. Samas keha paljastust on minimaalselt, kui üldse. Eks kohati on veits lappes kohti (veel), kuid suuresti pull vaatamine, sest toorest vägivaldada on rohkem kui sendi, euro ja infatsiooni eest.

          Ps. Juhul, kui keegi on siin sellest seriaalist kirjutanud, siis... telefonis on üsna tüütu otsida.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

            Not great, not terrible. Jube klišeede kogumik ja hr pratt ei ole väga näitlejana (taand)arenenud, kuid tempot ja vehkimist omajagu. Ma ka poole peal, aga see PÄ jutt on üks kena turundustrikk, tundub, et töötab.
            Kokkuvõttes oli üks The Punisher meets Jason Bourne või vastupidi. Loogikavigu kujunes lõppeks slline hulk, et segas juba vaatamist, ehkki fiction ongi fiction võiks mõni asi usutav olla. Ses mõttes oli küll PÄ vaib sees, et kõik oli ikka maru lihtne ja must-valge.
            The Sandman on küll Netflixil üle mõne aja üks õnnestumine. Vähemasti paari esimese jao osas. Adaptsioonid kuidagi õnnestuvad parmini ja eks raha ole ka alla pandud omajagu.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              lohe lõke lekkis
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mitmendal hooajal see House of dragons hoo sisse saab?

                Kommentaar


                  On sul ka alles mured. Mitut tissi oled näinud?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Mitmendal hooajal see House of dragons hoo sisse saab?
                    Ma mõtlen ka, et kole uimane. Viimane osa siiski juba veidi andis lootust, et midagi hakkab pikapeale juhtuma. Vana kuninga surm lülitaks tegevuse käima.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      On sul ka alles mured. Mitut tissi oled näinud?
                      Sitaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                        Not great, not terrible. Jube klišeede kogumik ja hr pratt ei ole väga näitlejana (taand)arenenud, kuid tempot ja vehkimist omajagu. Ma ka poole peal, aga see PÄ jutt on üks kena turundustrikk, tundub, et töötab.
                        Taylor Kitsch oli vahepeal napilt megastaariks saamas, aga siis juhtus midagi...nüüd mängib selliseid mõnusaid badasse, vt. ka 21 bridges.

                        Samas mühkam Jai Courtneyst ei saagi aru, miks tema oleks napilt staariks saanud - karisma ikka suht madal.

                        Kommentaar


                          Viaplaysse on tekkinud selline seriaal nagu Stella Blomkvist - esimesed 2 osa on täielik komöödia kuld

                          Kommentaar


                            Kuna seoses Kaleviga mainiti üha Ted Lassot, pidin guugeldama, et mis värk on ja kuna sarja idee tundus huvitav sai vaatama hakatud.Kaks hooaega lendasid nigu niuhti ja mulle väga meeldis. Jalkaalane nõustaja võinuks neil tiba parem olla, vähemalt esimesel hooajal, teisel läks juba paremini ja asjad tundusid vähemasti visuaalselt loogilisemad. Igal juhul, nalja sai, mõelda sai ka nii et super!

                            Kommentaar


                              Vigil - on Jupiteris nähtav kuueosaline krimisari, mis sobitub eriti hästi tänasesse-sõja-ajajärku.
                              Tuumaallveelaevas saab üks inimene otsa ja siis saadetakse sinna uurija, mitte ei sõideta sadamasse, sest eesmärk on püsida peidus venelaste eest. Ja siis seal on vastakuti erinevad organisatsioonid, tõekspidamised ning hästi krutitakse pinget.

                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Vigil - on Jupiteris nähtav kuueosaline krimisari, mis sobitub eriti hästi tänasesse-sõja-ajajärku.
                                Tuumaallveelaevas saab üks inimene otsa ja siis saadetakse sinna uurija, mitte ei sõideta sadamasse, sest eesmärk on püsida peidus venelaste eest. Ja siis seal on vastakuti erinevad organisatsioonid, tõekspidamised ning hästi krutitakse pinget.
                                Algus oli paljulubav kuid diversity guidelines, klišeed ja suured loogikavead muutsid sarja minu jaoks suht ruttu ebahuvitavaks või isegi ebameeldivaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X