320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumeenia sarja Umbre on keegi vaadanud vää? Mul läks teist korda peale. Kõva huumor seal ikka kui supakaid hoolega lugeda!

    Kommentaar


      Kas saab ka vaadata kiirendusega?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Siis on topeltnaljakas.

        Kommentaar


          Uus krimka eile õhtul ETV-s. Kannatas vaadata, telekas polegi ammu mitte midagi olnud.
          Ega striimides ka pole. Draakonid vaatasin lõpuni ära, ehkki oli Troonide mängu hale vari. Andor on ka igavavõitu.
          Sarjanduses on jube kehv aeg.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Vaata siis Shantaram''i
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Uus krimka eile õhtul ETV-s. Kannatas vaadata, telekas polegi ammu mitte midagi olnud.
              U naughty, naughty boi

              KO69MLF
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Mingil müstilisel põhjusel hakkas naine täna vallalist kaunitari järelvaatamisest vaatama.
                See onju päris hirmus. Ma pole midagi nii rumalat ammu näinud.
                Naine väitis, et selle auhinnaks polegi raha...

                Siis võtsin ette guugli. Ja pealiskaudne ülevaade ei andnud ühtegi reaalset suhet selle saate formaadi kohaselt...
                Lisaks väitis guugeldamine ka Birgitta päris tihedat meeste vahetust.

                Kusjuures osalised jätsid (vähemasti mulle selle pealiskaudse vaatamise juures) suht terve mõistusega inimeste mulje ka.
                Mingeid loogilisi selgitusi oleks mulle küll vaja.
                Ma olen päris häiritud.

                Teen tapeeti.

                Kommentaar


                  Warrior Nun teine hooaeg Huumor, story ja näitlejatöö on kõik just nii nagu ma lootsin.

                  Kommentaar


                    Ühe appi kaudu oli võimalik kiirelt kokku liita sarjad, mida täiskasvanu eas vaadanud. Tulemus tundides oli kurvaks tegev. Mingi 1500h peal loobusin ja ei hakanud juurde lisama asju. Tõsi, need tunnid tuleb teatud koefitsiendiga läbi korrutada nagu teada.

                    Ahastusest võtsin paar sarja peale.

                    Kiidaks Shantaram ja SAS: Rogue Heroes (viimasel plussiks see, et ainult 6 osa ja takkaotsa tõsielusündmustel ka veel).

                    Muudest uutest sarjadest ajaveetmiseks sobivad Fire Country, Alaska Daily. Tulsa King ka just alustas kui Sheridani värk meeldib.

                    Jube lõppenud hooaegadega sarjadest vast parim mälestus "The Offer".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust
                      Ühe appi kaudu oli võimalik kiirelt kokku liita sarjad, mida täiskasvanu eas vaadanud. Tulemus tundides oli kurvaks tegev. Mingi 1500h peal loobusin ja ei hakanud juurde lisama asju. Tõsi, need tunnid tuleb teatud koefitsiendiga läbi korrutada nagu teada.

                      Ahastusest võtsin paar sarja peale.
                      Ma usun, et asi pole nii hull. Kõik ju 2x kiirenduse ja skippimistega. Reaalsuses vb 500 tundi sul sellele kulunud vaid.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Andor paneb mind magama, praktiliselt iga osa lõpupoole norskan. Piisab sellest, et S. Skarsgard oma morni ilmega ekraanile ilmub.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar




                          Tõenäoliselt parim asi peale viilutatud leiva, võibolla?

                          Kommentaar




                            Cross a border to Narva, your people will be waiting for you.

                            Kolmas hooaeg on täiesti segane

                            Kommentaar


                              Apple oskab mõningaid häid asju ka teha. Üheks nendeks on kergelt ebatavaline spiooni-seriaal Slow Horses.
                              Keskendub MI-5 põlu all olevatele agentidele, kelle tegevus on topitud arrogantse huumori kastmesse.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                                Cross a border to Narva, your people will be waiting for you.

                                Kolmas hooaeg on täiesti segane
                                Esimene hooaeg oli lahe. Teise ajal kippus uni silma. Kolmanda puhul ootan seda va Narva-värki
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X