320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The Last of us

    Kas keegi plaanib endale watchlisti võtta? Olen väga suur mõlema mängu austaja ning selle pärast suhtusin ettevaatlikult sellesse. Üldjuhul meeldib neile filmitegijatel mängust tehtud üllitistel omaloomingut teha ning story ära rikkuda. Ei taha küll ära sõnuda, kuid selle sarja esimene osa oli väga hea. Loodetavasti jätkub samal joonel.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Mängu küll mänginud pole, aga plot on küll minu maitsele ning peale väikest researchi tehes, originaalile üsna truu. Selle raames ei saanud loomulikult jagu kiusatusest kogu storyline ette läbi lugeda. Ja peategelased on ju GoT-i legendid Lyanna Mormont ja Oberyn Martell!
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Mängust ei tea midagi, aga tundub suht hea asi, mida vaadata. Vähemalt esimese osa pealt. Igav ei hakanud.

        Kommentaar


          WaPo: "The Morning Show returns with more star power and even more dissapointment."

          Tõsi. Teine hooaeg tahab aega, et esimesele järgi jõuda, sest esimene oli ikka kõva kraam. Väga lahedad karakterid ja näitlejatöö.

          WaPo ja RT on kaks head indikaatorit, et väikese energiaga head kraami leida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            The Last of us

            Kas keegi plaanib endale watchlisti võtta? Olen väga suur mõlema mängu austaja ning selle pärast suhtusin ettevaatlikult sellesse. Üldjuhul meeldib neile filmitegijatel mängust tehtud üllitistel omaloomingut teha ning story ära rikkuda. Ei taha küll ära sõnuda, kuid selle sarja esimene osa oli väga hea. Loodetavasti jätkub samal joonel.
            ei teadnud sellest mängust, et loost midagi ja vaatasin eile kaks esimest osa ära - natukene selline hype värk nagu paljud imo. Pole 100% minu teema, aga vaadatav. Kogu see düstoopia ja "maailmalõpp" pole kunagi olnud väga mu teema.

            Kommentaar



              See tundub päris lahe, traileri muusika ja vibe on nii minu maitse järgi

              Kommentaar


                District 31 on üks selline tore Montreali politseijaoskonna põnevik-krimka, mis ennekõike paistab silma positiivse suhtumisega inimestesse. Seda antakse edasi mõnusas humoorikas kastmes. Muidugi prantsuse keeles rääkimine ajab pidevalt segadusse, sest alateadlikult asetad tegevuse Prantsusmaale.
                Kraam on ilusasti Jupiterist vaadatav. Sellised ca 20 minutit pikad osad ning kiirendust polegi vaja, sest tegevus ise on ka tempokas. Kokku 120nd osa ehk 6-8 grammiga ja 40ne tunniga saab vaadatud.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  https://www.imdb.com/title/tt9612102/ Exit. Sarja viimane hooaeg. Ei tea kui reaalne see kõik on aga tegijate väitel põhineb tõestisündinud lugudel, ning ega need kellel niipalju raha ja võimu on tõenäoliselt päris normaalset elu ei ela. Lõppkkuvõttes lõbus meelelahutus.

                  https://www.imdb.com/title/tt15264146/ Pohjoisen tähti. Soome sari. Tegevus toimub Rovaniemellä ehk siis Põhja-Soomes. Räägivad kõik (mie, sie, rahhoo, tahhoo) dialektis. Dialoogid on üsna lihtsad, pigem sellise tavainimese humoristliku väljendumisviisiga. Süzee on üsnagi põnev (krimi teema), ning karakterid stereotüüpiliselt soomlased. Nalja saab ka. 8/10!

                  Kommentaar


                    Mõmmi Aabitsa maraton on ütlemata nunnu, kahju, et tüdruk sel ajal lasteaias.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Muidugi pidin Daisy Jones & The Six ära vaatama. Meelepärane teema. Ei ole täiuslik, kaugel sellest. Siiski on väga ägedaid hetki, näiteks see osa, milles Daisy ja Billy laule kirjutavad. Aga on ka ülimalt kummalisi - näiteks kõverpeegli Mamma Mia ehk Daisy vahepealne põgenemine Kreeka paradiisisaarele.
                      Kirjutavad, et autori mõttes olnud eeskujuna Fleetwood Mac. Blake Millsi loodud muusika sellele bändile ka viitab. Mac on muidugi tõeline legend, mida sarja bänd kunagi olla ei saaks. Võimatu on luua püsivat muusikalist pärandit kui emotsioone kontrolli all ei hoia. Fleetwood Mac jätkas ka siis kui isiklikud suhted bändi sees ammu purunenud. Võib-olla suutsid nad seda sellepärast, et erinevalt sarja bändist oli Maci tegelik liider trummar. Trummarid ei anna kunagi alla.​
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        The White Lotus räägib sellest, kuidas nädala jooksul inimesed Hawaii hotellis ennast avastavad (ennekõike vaataja jaoks) ja ühiskonnas toimuvat peegeldavad, s.h ka töötajad. Selline kerge musta huumoriga, ilusa pildi ja heliga kraam, mis annab vaatajale võimaluse n.ö sügavus määrata.
                        Btw, näidatakse ka tissi, mis justkui peaks olema (eks see vajab mõistagi eraldi teemat ning arutelu) Alexandra Daddario oma.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Keegi Jupiterist miskit vaatamisväärset oskab soovitada?

                          Kommentaar


                            Iisraeli kraam on alati huvitav olnud. Eriti, kui veel mõni tuttav nägu figureerib. Ehk. Ise pole veel vaadanud, kuid ootejärjekorras on seriaal "Õppetund".
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Omamoodi huvitav - https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Tallinn - sest esmakordsel ja veel korral ikka mõtled, et kuulsid valesti.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Viimaste aastate jänkisarjad on nii kehvalt kirjutatud, et The Diplomat paistab nutika dialoogi osas päris silma. Tegevusliinide mõttes muidugi ei midagi erilist.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X