320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETV "Õpe ei lõpe" - tänane osa - kas ma nägin seal Herman Simmi?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Sobib siia paremini kui "mis teid närvi ajab" teemasse - öö ööö jube originaalsed ja lahedad on need kuked, kes jätavad hooaja lõpus cliff hangeri. Eff off, päris vaatan edasi tulevikus.

      Kommentaar


        Vaatasin Successioni puhkuse ajal ära. Täitsa tore ja nii. Mis veel viimasel ajal head on olnud (ja mis on tänaseks loomulikult lõpuni jõudnud)?

        Kommentaar


          White Lotus ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Vaatasin Successioni puhkuse ajal ära. Täitsa tore ja nii. Mis veel viimasel ajal head on olnud (ja mis on tänaseks loomulikult lõpuni jõudnud)?
            Sul neid puhkuseid ikka jubedalt tihti. Martin

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Vaatasin Successioni puhkuse ajal ära. Täitsa tore ja nii. Mis veel viimasel ajal head on olnud (ja mis on tänaseks loomulikult lõpuni jõudnud)?
              We own this city.

              Väidetavalt Barry ka, aga pole seda isiklikult peale esimest hooaega vaadanud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Blacklist peaks lähiajal lõppema, kas see on veel endiselt vaadatav? Või mitmendast hooajast see metsa läks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Blacklist peaks lähiajal lõppema, kas see on veel endiselt vaadatav? Või mitmendast hooajast see metsa läks?
                  Kõik 10 hooaega on olnud imelised, võibolla 8. ja 9. olid teistsugused kui päris algus aga mingi karakteri muutus on ju loogiline nii pika projekti puhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Kõik 10 hooaega on olnud imelised, võibolla 8. ja 9. olid teistsugused kui päris algus aga mingi karakteri muutus on ju loogiline nii pika projekti puhul.
                    Lõpeta ära. Blacklist vist ainus sari, mille vaatamise ma pooleli olen jätnud viimase 10a jooksul. Täiesti kohutav pask. Minu jaoks muutus talumatuks umbes 4. või 5. hooajast.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      Lõpeta ära. Blacklist vist ainus sari, mille vaatamise ma pooleli olen jätnud viimase 10a jooksul. Täiesti kohutav pask. Minu jaoks muutus talumatuks umbes 4. või 5. hooajast.
                      Noh mis teha, sinu kaotus nagu ka Juventuse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                        Lõpeta ära. Blacklist vist ainus sari, mille vaatamise ma pooleli olen jätnud viimase 10a jooksul. Täiesti kohutav pask. Minu jaoks muutus talumatuks umbes 4. või 5. hooajast.
                        Nõus. Kuidagi suutsin üheksanda lõpuni ära vaadata, aga seda kümnendat ei sunni miski enam vaatama. Täiesti jaburaks läks mingist hetkest.

                        Kommentaar


                          The Great - https://m.imdb.com/title/tt2235759/?...q_the%2520grea - on selline värvikas ajalooline draama-koomusk. Kohati ajab naerma reljeefsus, kohati osavalt peidetud verbaalne ja/või füüsiline info edastamine, olukorra kirjeldus. Ja siis vähem, ent vast isegi mõjuvamad... sellised kurvad alglaadimise olukorrad - tekib mulje nagu hakkas mingi teine seriaal.

                          Tegevus toimub siis 18nda sajandi Venemaal ning kirjeldab Katariina Suure teekonda. Ja nagu öeldud, siis seda kõike väga värvikas võtmes (igas mõttes). Huzzah!
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kaks seni ilmselt kõige kiidetumat sarja UK-s sel aastal, peategelasteks loomulikult võmmid. Blue Lights toimetab Belfastis, eks sealgi stooris mingi väike checklist täidetud, aga see kõik päris hästi välja mängitud, karaktereid igale ühele + muhe huumor. Happy Valley peaks juba nii mõnelegi tuttav olema, nüüd siis jõutud lõpuni, James Nortoni psühhopaadi roll ikka kullaprooviga kaetud.

                            Kommentaar


                              Kui siin Spacey õigeks mõisteti kohtus, kas nad võiksid House of Cards viimase hooaja ka uuesti teha? See oli imho täispask lõpuks.

                              Kommentaar


                                Money heist - kui alguses tundus nagu päris hea, siis teine hooaeg hakkas juba kahtlaseks kiskuma ja viimases kahes läksin full plastic ja vaadatav ainult kerimisega. Kohutav ajaraisk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X