320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõigi fantasy fännide rõõmuks alustatakse see aasta sellise seriaali näitamisega nagu
    "Game of thrones"



    17 aprill on esimese episoodi air date, ootan põnevusega

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      TV3 pealt on suht hea sari praegu, vb jääb jalka algus vaatamata

      Edit:Tundub, et tegu on mingi reklaam/teavitussarjaga ning lõpp oli mõttetu.

      Kommentaar


        Kellele Briti huumor meeldib, siis soovitan uue generatsiooni toodangut nimega Inbetweeners. Ainult kolm hooaega aga väärib vaatamist. http://www.imdb.com/title/tt1220617/

        Kommentaar


          Algselt postitas zilde Vaata postitust
          Kellele Briti huumor meeldib, siis soovitan uue generatsiooni toodangut nimega Inbetweeners. Ainult kolm hooaega aga väärib vaatamist. http://www.imdb.com/title/tt1220617/
          Ei osanud midagi arvata, aga see veenis ära et peab vist ka uurima seda:

          Kommentaar


            Vaatasin eile Shieldi parimad kohad mingit sajandat korda üle. Kahju, et head asjad läbi saavad

            Kommentaar


              Minu arust on normaalne, et head asjad lõpetatakse ära siis kui nad veel tipus on. Kui venitavad liialt, siis läheb asi alati metsa ning kaotavad fännid ja vaatajaskonna. Saad korduvalt üle vaadata ja mõelda: Raisk küll on ikka hea asi.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Minu arust on normaalne, et head asjad lõpetatakse ära siis kui nad veel tipus on. Kui venitavad liialt, siis läheb asi alati metsa ning kaotavad fännid ja vaatajaskonna. Saad korduvalt üle vaadata ja mõelda: Raisk küll on ikka hea asi.
                Seda küll. Ma ka kartsin, et jääb venima, kuni mingil idiootsel kohal lihtsalt ära käntseldatakse. Aga samas pole nüüd enam midagi uut, mida vaatama viitsiks hakata

                Kommentaar


                  Ma olen vaatama hakanud The Chicago Code'i. Päris hea võmmisari chicago politseinikest, kes üritavad linna puhastada kuritegevusest. Peaosas töönarkomaanist Jarek Wysocki (mängib Jason Clarke) Kõikide politseinike ülemust mängib Jennifer Beals lisaks noor nutikas agar politsenik keda mängib Matt Lauria. Päris hoogne ja paljutõotav. Kuna praegu tundub üldse olevat vähe asju mida vaadata, siis raskel ajal käib küll.

                  Kommentaar






                    Vana klassikat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Ma olen vaatama hakanud The Chicago Code'i.
                      Mulle ka väga meeldib. Näitlejad on väga head ja sari ise on hästi kirjutatud. Ei ole väga ette aimatav, mis toimub ja actionit on ka päris palju.

                      Kommentaar


                        Selliste "poolikute" seriaalide hulgast soovitan "Invasion", "FlashForward" ja "V" (vb jätkub).

                        Kommentaar


                          TV6 jätkab üllatamist. Seekord Sõjaprintsess Xena taastulemisega, ootame legendaarset Heraklest.

                          Xenast veel niipalju, et seal oli üks kooliaja lemmikuid

                          Ja kui TV6 on juba läinud nostalgia laksupeale, siis ootaks ka Milleniumi uuesti näitamist.

                          Kommentaar


                            Mina ootan endiselt, et Kanal 2 hakkaks taas MacGyver'it näitama.

                            Kommentaar


                              see nii ära leierdatud juba. Mina tahaks hirmsasti Medicopter 117.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                See teevee kolme It Planeet või vadeva selle sarja nimi on on oma jaburduses päris äge. Näiteks täna tuli mult kaks naerupahvakut, mis on Eesti komöödiasarjade arvestuses rekordilaadne saavutus. Vähe tihedam võiks muidugi dialoogi osas andmine olla. Näiteks sama asjaolu häiris mind ka Riigimeeste sarjas, kus mingi üks idee venitati pooltunniks ära ja midagi muud nagu kõrvale ei pakutud. Aga ju see on Eesti komöödia saatus, et tehakse Lääne koopiaid, millel on munad maha võetud ja mis pannakse aegalsesse ugri võtmesse. Samas vähemalt selles osas asjad liiguvad, et naljad ei keskendu "näe, mees kannab kleiti" temaatikale. Siinkohal pigem vihjan küll Normanile kui Wremjale, aga siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X