320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sarjadega mingi väike error see, et nende parimatest parimate osas tõepoolest mäletab seda, mis eelmisel hooajal toimus. Aga kui alustad mingit Tokyo Vice S02, siis on mälu, et S01 oli ok ja tasuks edasi vaatamist. Aga hui mäletab täpset sisu ju?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      True detective -esimene hooaeg väga timm, teine WTF ma just oma aega raiskasin selle peale, kolmas hooaeg polnud niihea kui esimene, aga ikkagi korralik.
      Neljas hooaeg oli selline, et Stephen King oleks ka uhke. Täiesti erinev eelmisest kolmest ja ja isiklikus "hooaegade edetabelis" jagab esimest kohta avahooajaga.

      Kommentaar


        ETV2 ja Jupiteri peal ka nüüd see "Rogue Heroes", tänapäeva telesarjade (eriti BBC) maailmas vähe erandlkum, testosterooni täis, soundtrack AC/DC ja co poolt.

        Kommentaar


          The Gentlemen netflixis.
          Samanimelise filmi vaibi veits sees, aga no pole imestada kui autor on ka sama ehk Guy Ritchie. Hoogne andmine.
          Parim wtf moment senini on olnud crossover ühe Breaking Badi tegelasega. Well played.

          Kommentaar


            Shogun'i vaatate ju, eksju? Nuh, 17-nda sajandi Jaapan oma hiilguses ja uhkuses - kõik jutud - vägivald, klassid, austus, padjad, kostüümid jne. Harva on nii, kus erinevad lehed hindavad kraami 9+. Yeah baby.

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              Üks sõit jälle finišis (RIP Richard Lewis). "Seinfeldist" ei saa lõpuks üle ega ümber, tänu sellele Davidil kõik teed valla olnud. "No lessons learned" – pealkirjana võtab see päris hästi kokku ühe kõige olulisema suunamudimise kogu sitcom tv-s, pea 35a tagasi sellega algust tehtigi.

              Kommentaar


                Sellest siin ka kirjutatud, kuna aga teine hooaeg on korralikult tuurid üles saanud, siis pange silmad ja aeg seriaali 31. Jaoskond peale. See inimlikus ja suhtlus (iroonile, tögav, manav, toetav) ning see, kuidas näitlejad seda kõike etendavad on lihtsalt mega. Nähtav Jupiteris.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar

                Working...
                X