320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Eelmine hooaeg oli üks lemmikuid elamusi. Samas see hooaeg alustades enam essugi ei mäletanud. Ei kerinud toona ka.
    Still ill
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kui ma siin mais lahti murtud ja kokku pandud ninaga paar nädalat haiguslehel olin, siis vaatasin uuesti üle GoT. Avastasin, et viienda ja kuuenda hooaja aegu olin ma sarja vaadates konstantselt nii õllene, et paljud asjad jäid arusaamatuks. Nüüd võin öelda, et olen ka viimase hooaja peale tulivihane.

      Enihau, sellest ma rääkida ei tahtnudki. Aga sitaks kettasse käib see, et vaatasin seejärel ka House Of The Dragonit ja see on ka väga okei sari. Nüüd on esmaspäevad täiesti talumatud, sest HBO annab Eestis selle sarja välja USA-st hiljem ja siis on kogu sotsiaalmeedia reklaampostitused spoilereid täis. Vähe sellest, ka muul ajal annab FB näiteks igasugu postitusi, kus on räägitud raamatule toetudes, mis kellestki saab, kuidas Daemon sureb ja üleüldse. FFS.

      Kommentaar


        Ma olen GoTi vist 4 korda algusest lõpuni vaadanud ja ka 3 esimest raamatut lugenud ning üleüldse pean ennast selle lore fänniks, aga see house of the dragon on minu jaoks täielik saast. Esimese hooaja pingutasin kuidagi ära, aga nüüd piisas kahest osast.

        Rääkides muuseas veel mittevajalikest järgedest ja eellugudest, siis minge guugeldage Gladiaator II trailerit. Seda latti ei ületa küll mingi muu üllitis.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          USA presidendivalimiste saaga vaates võtsin ette HBO sarja Veep.
          Esimesed paar-kolm hooaega olid väga head. Mõnes kohas ehk roppustega üle võlli, aga muidu väga hea.
          Jaa siis nagu ikka lõpp vajus ära. Viimane hooaeg oli juba imho täispask. Lahendused jaburad ja pidev perseminemine tüütu. Nalja ka polnud enam.

          Teiseks võtsin ette Stranger Thingsi. Esimesed kaks hooaega väga head, kolmas - täispask (kas seda hakkas Disney tegema vahepeal, et see stereotüüpe täis väike neegriplika sinna sisse kirjutati?), neljas enam vähem jälle. Aga kogu see Siberi teema sitt.

          HOD teine hooaeg - parem kui esimene, aga GOT mängumaale ei jõua ta vist kunagi.

          Kommentaar


            Yellowstone - väga hea, mõnikord ehk üle võlli vägivaldne, aga teiselt väga ilusad loodusvaated.
            Aga nahui seda Netflixis ainult kaks hooaega neljast ja poolest on....
            vtupead.

            Kommentaar


              Algselt postitas PatrickKane
              Mida mallukat on üks parimaid tõsieluseriaale mis kunagi tehtud on, soovitan soojalt.
              Ärge nüüd teemat p***e keerake, palun.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar

              Working...
              X