320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    nonii sai vaadatud läbi selline sari nagu Breaking Bad ja peab ütlema, et tegemist on ühe parima sarjaga mida ma kunagi näinud olen.
    Soovitan seda sarja kindlasti nendele, kellele meeldib Dexter. Sarnaselt Dexterile peab sarja peategelane elama topeltelu, milles ühes on raskekoelise kopsuvähiga diagnoositud pereisa ja keemiaõpetaja kohalikus koolis ja teises elus tegeleb crystal methi "küpsetamise" ja müümisega koos oma endise õpilase Jesse'iga.
    Sari on väga hästi kirjutatud, karakterid on intrigeerivad ja hästi välja näideldud ja mida panused suurenevad seda põnevamaks muutub ka stoori. Lisaks on kõigele sellele lisatud ka omapärast ja huvitavat huumorit.
    Kui keegi otsustab selle sarja käsile võtta siis kindlasti ärge loobuge kui koheselt meeldima ei hakka. Esimesed 5 episoodi ongi sellised karakterite ja backgroundi tutvustus, aga viimased 2 hooaega vaatasin ma sisuliselt 3 päevaga ära.
    tore breaking bad'i fänne näha! üks mu lemmikuid.

    Kommentaar


      breaking bad on minu lemmiksari koos dexteriga.. vaieldamatult algusest peale juba olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust

        Milliseid sarju te siis vaatate.
        Kutsuge Cobra 11
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Algselt postitas Shrek Vaata postitust
          Matthew Perry
          räägitakse,
          et ka temaga on asjad taas halvasti
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            räägitakse,
            et ka temaga on asjad taas halvasti
            Tollest loost tuleb välja ka, et lugu on täitsa vana. Seal on Perry 32, praegu 41.

            Ega ma ise ka kindel pole milleski, kehv kui aastat artikli juurde ei panda. Siiski tundub, et tegu möödunuga.

            Kommentaar


              Fringe'il lõppes just kolmas hooaeg ära. Kurat see sari ikka suudab üllatada. Õnneks tuleb neljas ka. Kui keegi pole näinud siis soovitan kahe käega ja jalaga. Super sari

              Kommentaar


                Oodates iganädalasi uusi HIMYM, RoE ja Game of Thronesi osasi, siis asusin vaatama vana ulmeklassiku "V" remeiki. Päris hea - mulle täitsa istub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Dano Vaata postitust
                  Fringe'il lõppes just kolmas hooaeg ära. Kurat see sari ikka suudab üllatada. Õnneks tuleb neljas ka. Kui keegi pole näinud siis soovitan kahe käega ja jalaga. Super sari
                  Kindlasti lisab asjale meie jaoks vürtsi peaosatäitjanna eesti päritolu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    nonii sai vaadatud läbi selline sari nagu Breaking Bad ja peab ütlema, et tegemist on ühe parima sarjaga mida ma kunagi näinud olen.
                    Soovitan seda sarja kindlasti nendele, kellele meeldib Dexter. Sarnaselt Dexterile peab sarja peategelane elama topeltelu, milles ühes on raskekoelise kopsuvähiga diagnoositud pereisa ja keemiaõpetaja kohalikus koolis ja teises elus tegeleb crystal methi "küpsetamise" ja müümisega koos oma endise õpilase Jesse'iga.
                    Sari on väga hästi kirjutatud, karakterid on intrigeerivad ja hästi välja näideldud ja mida panused suurenevad seda põnevamaks muutub ka stoori. Lisaks on kõigele sellele lisatud ka omapärast ja huvitavat huumorit.
                    Kui keegi otsustab selle sarja käsile võtta siis kindlasti ärge loobuge kui koheselt meeldima ei hakka. Esimesed 5 episoodi ongi sellised karakterite ja backgroundi tutvustus, aga viimased 2 hooaega vaatasin ma sisuliselt 3 päevaga ära.
                    Väga jõhker sari. Samuti üks lemmikuid koos Dexteriga. Juba aasta otsa ootan uut hooaega. Soovitan ka kõigile.

                    Kommentaar


                      Heh nja ma hakkasin ka seda lampi vaatama mingi 3-4 nädalat tagasi Fox Crime'st aga nüüd viimasel ajal on asi unarusse jäänud. Peab uuesti asja käsile võtma.

                      Kas see osa, kus Jesse kodunt välja visati oli teise hooaja esimesed osad või esimese hooaja?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        See oli esimene hooaeg

                        Mnjaa, endal mõnes mõttes joppas, et seda sarja nii hilja sai vaatama hakatud. Aasta aega ei oleks küll tahtnud oodata 4. hooaega, arvestades kuidas kolmas hooaeg lõppes

                        Kommentaar


                          Game Of Thrones, HBO sari

                          Väga hea. Hakkasin raamatuid ka lugema, kuigi see on päris keeruline dilemma, et kas lugeda loost ette või vaadata esimesena telerist. Samas võttes arvesse, et raamatuid on veel mitu, siis jaguks mitmeks aastaks seda lugemist, mis omakorda on nagu tobe.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Game Of Thrones, HBO sari

                            Väga hea. Hakkasin raamatuid ka lugema, kuigi see on päris keeruline dilemma, et kas lugeda loost ette või vaadata esimesena telerist. Samas võttes arvesse, et raamatuid on veel mitu, siis jaguks mitmeks aastaks seda lugemist, mis omakorda on nagu tobe.
                            Yep, super asi. Kindlalt soovitan. Mul on dilemma kas vaadata nädalast nädalasse või teha korralik maraton hooaja lõpus.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Ma nõustun eelmistega, et Breaking Bad on hea. V - vaatasin alguses, aga viskas üle - ei old väga minu teema.

                              Samas vaatasin ma ära sellise sarja nagu Justified esimesed 2 hooaega ja saan ainult soojalt soovitada. Sama mees peaosas kes mängis ka Deadwoodis ja tõesti hästi kirjutatud ka. Actionit, draamat, krimi ja nalja saab ka piisavalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Yep, super asi. Kindlalt soovitan. Mul on dilemma kas vaadata nädalast nädalasse või teha korralik maraton hooaja lõpus.
                                Kannatan nädalast nädalasse uut osa oodates... raske krt Raamatuid ei hakka vist siiski lugema. Naine loeb kõrvalt ja ütleb, et suht 1-1le pidi olema. Mis tundub muidugi uskumatu natuke, võttes arvesse rusikareeglit, et raamatud on alati kõvasti paremad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X