320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Kannatan nädalast nädalasse uut osa oodates... raske krt Raamatuid ei hakka vist siiski lugema. Naine loeb kõrvalt ja ütleb, et suht 1-1le pidi olema. Mis tundub muidugi uskumatu natuke, võttes arvesse rusikareeglit, et raamatud on alati kõvasti paremad.
    Teatud kõrvalekalded muidugi on, näiteks viimases osas pidanuks hundid ka tegutsema (stseeni arvad ära küll), kuid neid polnud. Samuti on nö peatükkide järjestus segamini löödud, mis on muidugi mõistetav, kuid ma tean nüüd juba asju, mis järgmisel esmaspäeval juhtuvad, kuid pole jõudnud sündmusteni, mis nähtud on.

    Samas teleekraanile on sisu küll väga hästi toodud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Teatud kõrvalekalded muidugi on, näiteks viimases osas pidanuks hundid ka tegutsema (stseeni arvad ära küll), kuid neid polnud.
      Viimane osa kui kuues(televussser) või seitsmes(internetz)?

      Spoilerda. Invaliid metsas?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        House sõitis ka autoga majaseina katki.Ei jõua väga ära oodata,kuhu on plaan sealt edasi minna.Juttude järgi ohvrit järgmisel hooajal enam saates pole.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Lisa Edelstein on jah öelnud, et järgmine hooaeg ta ei mängi. Kui aus olla, siis on natuke kopp ees juba House'st. Viimane hooaeg oli kuidagi mitte midagi ütlev. Eriti lõpp. Kuidagi kordusid asjad. Aga see on vaid minu arvamus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Spoilerda. Invaliid metsas?
            Valge tekst (ja kuues osa, ma vaatan esmaspäeviti). Täiendasin veel seda spoilerit.

            Jah, hobusega stseen. Ju neil polnud nii palju ketšupit, kui vaja oleks läinud. Aga hea stseen oleks olnud.

            Lisaks! Ma polnud raamatus nii kaugele jõudnud, kuid kui ma selle stseeni algust nägin, tagusin juba rõõmust käsi kokku, sest olin kindel, et kohe läheb huntide poolt verevalamiseks, sest nad on kogu aeg poistega koos. Kuid siis selline pettumus ja tundus juba täiega ebaloogiline. Kus nahhui nad olid siis, lossis ketis või? Raamatus oli õnneks teisiti.

            Teine minu arvates oluline erinevus oli Eddardi ja Jamie mõõgastseen, kus ta viga sai. Raamatus jäi hobuse alla ja lahtine luumurd. Hoopis teine dünaamika.

            Aga muu on olnud spot on ja väga hästi tehtud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Valge tekst (ja kuues osa, ma vaatan esmaspäeviti).
              Aight, aga seitsmes oligi eile hommikul juba saadaval.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Aight, aga seitsmes oligi eile hommikul juba saadaval.
                Ma tean, HBO mingi suvalise kanali tellijatele näidati. Kuid siis poleks mul midagi esmaspäeval vaadata.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kas keegi teab http://re1ease.net/ taolist saiti, mis toimiks veel? Pm saiti, kuhu tulevad igapäev ülesse jooksvalt uued sarjad ning nende streamid. Ei viitsi tõmmata ja sealt oli kole hea uurida kas on aeg käes jälle midagi vaadata.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                    Kas keegi teab http://re1ease.net/ taolist saiti, mis toimiks veel? Pm saiti, kuhu tulevad igapäev ülesse jooksvalt uued sarjad ning nende streamid. Ei viitsi tõmmata ja sealt oli kole hea uurida kas on aeg käes jälle midagi vaadata.

                    Kommentaar


                      EZTV, your one stop source for all your favorite TV shows. FREE downloads! Watch more TV Series than ever. EZTV is releasing daily new episodes. SAFE!

                      Kommentaar


                        Ma ise vaatan telekava siit: http://www.pogdesign.co.uk/cat/
                        Ja siis Piratebay!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Mul eztv rss tõmbab torrentite lingid otse brauserisse - suht mugav nii ja tean et midagi ei jää vahele, kui paar päeva pole netis old vms.

                          Kommentaar


                            vahelduseks vaadake veits qvalidieeti ka
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Breaking Bad on jube hea. Mul on selline sitt hobi, et kui ma vaatan filmi või seriaali, siis mingi hetk ma hakkan ütlema välja ennustusi, et mis nüüd juhtub. 95% juhtudest saab pihta, same shit different name. Ja ei ole vahet kas see on mingi PÖFFI tüüpifilm, kus "not a happy ending, everybody dies" lõpp on samasugune klisheelik sitt nagu enamus Hollywoodi asju. Samas mingi Breaking Badi osa puhul ma istusin ja pakkusin neljal erineval korral, et obv selge mis nüüd edasi juhtub. Ja kõik läks täiesti mööda. Ja see on tore, kui sind suudetakse üllatada. Jubedalt tahaks spoilerdada eeltoodu toetuseks, aga olen viisakas...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kui sarja viimane osa on juba pool aastat läbi olnud, siis võib suva mida kirjutada. Mingite värdide arvates muidugi ei või, nemad ei taha teada isegi seda, et kuidas Home Alone 1 lõppes, sest pole veel näinud.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X