320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kurat kui sarja viimane osa on pool aastat väljas juba olnud ei tähenda see seda, et kõik inimesed seda näinud on.

    Kommentaar


      Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
      No kurat kui sarja viimane osa on pool aastat väljas juba olnud ei tähenda see seda, et kõik inimesed seda näinud on.
      Siis tuleb ennast süüdistada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Usu mind, et enamustel inimestel on muudgi teha kui igasuguseid sarju koguaeg arvutist nillida.

        Kommentaar


          Algselt postitas estsoccer Vaata postitust
          Usu mind, et enamustel inimestel on muudgi teha kui igasuguseid sarju koguaeg arvutist nillida.
          nojah, tänu martinile mina näiteks tean nüüd, et LOSTi lõpus on kõik surnud. ei peagi enam oma aega raiskama kuue hooaja vaatamise peale, et teada saada, mis lõpus juhtub. tänud selle eest!

          Kommentaar


            okidoki. paistab, et saab siit teemast nüüd eemal hoida. nahhui vaja hea seriaalielamusega riskida, et mõni naljamees lõpu paljastab.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              okidoki. paistab, et saab siit teemast nüüd eemal hoida. nahhui vaja hea seriaalielamusega riskida, et mõni naljamees lõpu paljastab.
              Aga täitsa tõsiselt: kõik filmid, sarjad, raamatut ever ja forever spoilerisse, mis sisu puudutab? Või on mingi ajapiir siiski normaalne, et midagi ilma arutada? Nähtavalt võib kirjutada ainult a'la "vaadake, see on hea"?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Sisukokkuvõtte tegemine on normaalne, aga sündmuste etteütlemine pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Sisukokkuvõtte tegemine on normaalne, aga sündmuste etteütlemine pole.
                  Tegelt oli mu küsimus küll elukogenud Vellole ja Co'le, kuid mis seals ikka. Arutelust pidavatki tõde sündima.

                  Aga kui selles sisukokkuvõttes või -analüüsis on samuti sündmused ette öeldud? Sest mida sa seal ikka kokku võtad, kui mitte sündmusi? Seega pole nagu väga loogiline väide.

                  Ehk minu seisukoht on endiselt, et mingi aja möödudes, mis on a'la kolm-neli kuus peaks ükskõik millest rääkimine olema täisti okei ja seda eriti veel tänapäeval, kui kõik on suht kergesti kättesaadav. Samuti ei peaks ühegi sarja sisu ette teadmine seda ära rikkuma ja case in point on nt seesama "Game of Thrones", mis on ju raamatut lugenutele kõik teada, kuid samas ei kahanda sarja enda sisu väärtust. Minu puhul nt "The Wire" või ka "Mad Men", millest ma teadsin kenasti kõike, kuid vaatasin siiski hiljem ja viimast vaatan endiselt, sest see on lihtsalt nii hästi tehtud.

                  Spoilimine kui selline on ehk siis arusaadav äsja toimunud sündmuste kohta: a'la täna öösel on kossumäng ja ma tahan hommikul vaadata lindilt, kuid mingi tola saadab MSNis sõnumi, et kuidas lõppes või seesama sarja viimane osa, et siis on tõesti okei, kui sa kohe ei torma sellest rääkima kõigile, vaid küsid enne, et kas võib. Aga, et see ajapiir peaks olema viis aastat või igavene, neeger palun.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    [spoiler]Ahjaa, sellel foorumil vist spoileri koodi pole?[/spoiler]

                    Võiks ehk olla, sest ma just mõtlesin sellele, et kui mina ja Jasper valget teksti ei näe, siis äkki keegi teine näeb, kui mingi muu taust. See oleks siis küll piinlik ja mõistetav pahameel.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ei saa jänkidest aru. Nüüd tuli Chicago Code'is kiirkorras otsad kokku võtta, sest 13. osale enam järge ei tule. Just oli SG Universe'iga sama lugu. Kurat, aastaid pole ühtegi normaalset politseisarja olnud ilma üleliigse verepulma, üliinimliku jura või naeruväärselt ühepalgeliste rollideta. Aga see 20. sajandi vanuritele ei kõlba. Mingu pekki!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Oot misassa Chicago Code lõpetati ära? WTF noh. Viimasel ajal üks väheseid häid politseisarju. See tähendab vist seda, et teist hooaega ka ei tule? Tõprad raisk.

                        Martin, sisukokkuvõtte on siiski see "sari räägib kuidas 3 lapse ema on prostituut ja üritab oma eluga toime tulla, samal ajal kui mees teda kupeldab ja lapsed on puudega". Ette ütlemine aga a'la selles episoodis juhtus see asi ja kõik lõppes nii. On ikka vahe küll.

                        Kommentaar


                          Tõmmati kriips peale jah, mis oli juba üsna pikalt selge, kuna vaatajaid polnud FOX'i jaoks piisavalt. Kahju muidugi, sest sai lootuses, et ikkagi tuleb uus hooaeg, need 13 osa ära vaadatud. Lõpp tõmmati ikka väga kiirelt kokku ning jättis natuke hapu maitse tänus sellele.

                          Kommentaar


                            Üldiselt ma olen nõus, et spoilerdamine ilma vastava koodita või suure hoiatuseta on lame. Olgugi et sarja/filmi eetrisseminekust võib juba mitu aega möödas olla, aga se ei tähenda et kõik seda kohe näinud oleks. Näiteks tuleb inimene ja ei teagi et selline tore sari on olemas aga kogemata juba loeb siit ära mis season 4 lõpp on ... no mis huvi see siis on ?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                              Tõmmati kriips peale jah, mis oli juba üsna pikalt selge, kuna vaatajaid polnud FOX'i jaoks piisavalt. Kahju muidugi, sest sai lootuses, et ikkagi tuleb uus hooaeg, need 13 osa ära vaadatud. Lõpp tõmmati ikka väga kiirelt kokku ning jättis natuke hapu maitse tänus sellele.
                              Sarja enda looja väitis, et pidigi nii olema, et üks hooaeg on üks lugu. Võta sa kinni, kas valetas või ongi nii. Lõpu tegid muidugi võimsa tempoga.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                nojah, tänu martinile mina näiteks tean nüüd, et LOSTi lõpus on kõik surnud. ei peagi enam oma aega raiskama kuue hooaja vaatamise peale, et teada saada, mis lõpus juhtub. tänud selle eest!
                                Ei ole mina kunagi vaadanud seda, aga sain tänu sellele videole kõik vajaliku teada ja ei peagi seda vaatama.... Nüüd ke ei taha teada mis seal juhtub, siis ärge vaadake:



                                Ja Chicago Code tõesti väga tasemel sari ja väga kahju jah et kaob.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X