320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Game of Thrones" viimane (seitsmes) osa.

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

    MUST NOT READ BOOK.

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KUI VÕIMATU!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      "Game of Thrones" viimane (seitsmes) osa.

      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

      MUST NOT READ BOOK.

      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KUI VÕIMATU!
      "on ikka perssed!" - ütles mu küljeluu, kui lõputiitrid jooksma hakkasid

      Kommentaar


        Mõistan temakese nördimust. Ja ma juba kartsin, et siin mainitud "viimane" viitas, et ongi läbi. Õnneks ikka selgelt ei ole.

        Kommentaar


          Uute vaadatavate sarjade otsingul jõudsin HBO tooteni Treme, mille tegevus toimub Uues Orleaanis vahetult pärast Katriinat. Peaosas on vapustavalt mõnus kohalik musa. Kahe nähtud osa põhjal viimase peal. Kokku tehtud vist kaks hooaega.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ma teist hooaega pole veel vaadanud, aga Treme esimene hooaeg oli küll super. Muusika on mõnus ja näha seda kohalikku kultuuri. Soojalt soovitan ka. Teise hooaja hoian suveks suvilas vaatamiseks.

            Kommentaar


              Mind täiega huvitab, kuidas "Game of Thrones" end kahe osaga kokku võtab, võttes arvesse, et raamatust on umbes veerand veel minna (Kindle näitab mul, et 76% loetud). Eepiline kiirendamine või lõpp.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Noo kui hooaeg 10 osa siis viimased 2 osa on 20% kogu hooajast, nii et peaks ilusti jõudma + hooaja finaal võib pikem olla kui tavaline episood.

                Kommentaar


                  Algselt postitas noname Vaata postitust
                  Noo kui hooaeg 10 osa siis viimased 2 osa on 20% kogu hooajast, nii et peaks ilusti jõudma + hooaja finaal võib pikem olla kui tavaline episood.
                  Ei ole pikem lõpuosa, tavalise pikkusega (52 minti vms). Kuid igatahes on natuke kahju, et tavalise 13 asemel on 10. Samas meeldiv, et vähemalt üks raamat veel ära tehakse.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ei ole pikem lõpuosa, tavalise pikkusega (52 minti vms). Kuid igatahes on natuke kahju, et tavalise 13 asemel on 10. Samas meeldiv, et vähemalt üks raamat veel ära tehakse.

                    Tore oleks kui järgmine raamat kunagi valmis saaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                      Tore oleks kui järgmine raamat kunagi valmis saaks.
                      Kui jutt on uuest raamatust, siis Martin ise on nüüd päris veendunud, et raamat saabub see aasta müügile :P Mul ootab ta preorderis juba 1 aasta vähemalt. Samas on Martin ka tuntud kui tähtaegade lubeja ja nendest kinni mitte pidaja.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Btw , kas ma olen märkinud, et see koht, kus Hobusõdalane ja Draakonikuninganna abiellusid pole mingi tundmatu koht, vaid asub minust mingi paarikümne kiltsa kaugusel. Täiesti esmapilgul tuli tuttav ette ja imdb.com kinnitas ka seda, et osa võtetest on tehtud Gozol.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mind täiega huvitab, kuidas "Game of Thrones" end kahe osaga kokku võtab, võttes arvesse, et raamatust on umbes veerand veel minna (Kindle näitab mul, et 76% loetud). Eepiline kiirendamine või lõpp.
                          Vaatasin eile ära 9nda osa ja minu mäletamist mööda sai raamatu esimese osaga suht ühele poole. 10nendas siis võetakse Daeneryse teema veel kokku.

                          Kommentaar


                            Ja saigi The Big Bang Theory vaadatud, vähemalt sinnamaani, et 4. hooaeg lõppes.
                            Tuleb midagi uut ette võtta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Vaatasin eile ära 9nda osa ja minu mäletamist mööda sai raamatu esimese osaga suht ühele poole. 10nendas siis võetakse Daeneryse teema veel kokku.
                              No tra küll, vaata nagu Children of The Corni. Ikka leitakse uuest generatsioonist samasuguseid lõustu nagu eelmistelgi kümnenditel.

                              Kommentaar


                                Keegi Southlandi on näinud? Kanal kahes täna hakkas see sari pihta kell 00.00.
                                Tundub, et tegu on hea sarjaga, keskmine hinne imdb 8.7
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X