320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Keegi Southlandi on näinud? Kanal kahes täna hakkas see sari pihta kell 00.00.
    Tundub, et tegu on hea sarjaga, keskmine hinne imdb 8.7
    Ei oska seriaali enda kohta midagi öelda, aga imdb-s need seriaalide reitingud on minu arust alati suht kõrged. Selle järgi väga otsustada ei anna, aga lootust on, et ehk on üle keskmise.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Btw , kas ma olen märkinud, et see koht, kus Hobusõdalane ja Draakonikuninganna abiellusid pole mingi tundmatu koht, vaid asub minust mingi paarikümne kiltsa kaugusel. Täiesti esmapilgul tuli tuttav ette ja imdb.com kinnitas ka seda, et osa võtetest on tehtud Gozol.
      = tundmatu koht

      Kommentaar


        USA-s hakkab pühapäeval jooksma selline uus sari nagu "Falling Skies", mis on siis järjekordne sari tulnukate rünnakust Maale ja inimeste võitlusest ellujäämise nimel. Sarja loojate seas on selline tuntud härra nagu Steven Spielberg ja tuntumatest näitlejatest teevad teiste seas kaasa Noah Wyle (ER), Colin Cunningham (Stargate SG-1) ja Will Patton.

        Kui Kava.ee ei valeta, siis seda sarja peaks nädal hiljem (26. juuni) näitama hakkama ka Eestis nähtav Showtime.

        Kommentaar


          Algselt postitas AndresR Vaata postitust
          Ei oska seriaali enda kohta midagi öelda, aga imdb-s need seriaalide reitingud on minu arust alati suht kõrged. Selle järgi väga otsustada ei anna, aga lootust on, et ehk on üle keskmise.

          Sarjade kohta tõesti pädevat infot see imdb reiting ei anna. Tv.com veel, kuigi seal peab sellest ka veits aru saama.

          Southlandi kohta - ennast ka huvitas, mida koguaeg reklaamitakse ja vist isegi ühe osa vaatasin ära, aga mingi hilisema hooaja alguse osa ja see väga kutsuv ei olnud. Ehk on teine teema kui algusest vaadata, aga selle jätsin ära. Samal ajal vaatasin ka Chicago Code-i, mis tähendas, et sarnast seriaali polnud vaja ka hetkel.

          Ma mõtlen praegu hakata vaatama the glades esimest hooaega. Samuti olen suvilasse vaatamiseks tõmmanud The inbetweeners ja Childrens Hospital.

          Kommentaar


            Vaatasin paar osa Camelotist. Õudne sari imo. Eriti kui oled eelnevalt Game of Thrones'i vaadanud. Vb olen selle paari vaadatud osa najal liiga karmikäeline, aga üldiselt ei meeldinud mitte kui midagi selle sarja juures. Arthur on täielik äbarik ja ebameeldiv isik, kes reageerib igale situatsioonile ühesuguse lolli näoga. Isegi kui ta peabki vastavalt stsenaristide nägemusele alguses siuke jobu olema, siis on nad ehk liigagi head tööd teinud ja teatud piiri ületanud, kus tegelaskuju muutub liiga ebameeldivaks, et teda üldse kunagi sallima hakata. Ja see on tõsine probleem, kui tegemist on peaosalisega. Seejuures on Arthur veel ka egoistlik seelikukütt, sõpradele noa selgalööja (haakub seelikuküti ja egoistiga) ja seejärel taaskord lolli näoga vahtija. Üldsegi see uues võtmes lähenemine ei tööta minu silmis, sest kogu legend on lihtsalt liiga leierdatud. Pealegi, üsna kiiresti tekib lootus, et keegi laseks kuningale noole pähe. Õnnetuseks selles sarjas vist taolisi ootamatusi väga ei juhtu. Kõige tipuks on sarja hinne imbd's 7,5.

            Edit: Tegelikult mainiksin siiski hea külje ka ära. Ehk siis, sarjas on siiski mõningad head näitlejad, a la Joseph Fiennes.

            Kommentaar


              «Game of Thrones» viimane osa:
               
              Einoh, tere-tore, minge perse oma troonide mänguga. Tapame kõik ägedad karakterid ja tegelased ära, kuid see on okei, sest lõpud on sihukesed, et vaata suu ammuli peas.
              Viimane osa hakkas minu jaoks räige pettumusega, sest olin selle stseeni raamatust ära lugenud ja seal oli see surmakuulutuse saabumine palju ägedamalt tehtud ning hundipoisil (õigemini hundipoistel) oli parem roll. Kuid mis seal ikka, ega alati saa panna loomi enda pilli järgi tantsima, samas dramaturgia osas oli ruumi kõvasti.
              Muus osas oli sari nagu see sari ikka. Eff off ja ootame nüüd kümme nädalat vähem kui aasta. Tissid!
              P.S. Arya abiellub või teeb selle Roberti sohipojaga raudselt pattu.
              P.S.S Lõpustseenis on tore editimise viga, kus kõik on põlvili, kuid ülavõte, mida näidatakse viimasena, on enne võetud ja siis on osad ratsanikud veel püsti. Aga püsti ongi nad ägedamad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ja, et oleks öeldud: esimese osa põhjal tundub "Falling Skies" olevat tühistamise materjal ehk sitt.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ja, et oleks öeldud: esimese osa põhjal tundub "Falling Skies" olevat tühistamise materjal ehk sitt.
                  Kus juures olen kuulnud ka vastupidiseid arvamusi aga rohkem on jah negatiivseid arvamusi olnud. Eks tuleb ikka ise üle kaeda.

                  Kommentaar


                    "Curb your enthusiasm" - thats the shit. keegi veel vaatab seda?
                    mulle tundub, et see vaatajaile kas väga meeldib või üldse ei meeldi. selline akward-stseenide huumor.
                    ise hakkasin youtube klippide järgi vaatama 7. hooaega, aga nüüd, veendununa, et on hea kraam, tõmban ka eelnevad.

                    küsimus laiale ringile: kas on mingeid komöödiasarju või põnevussarju ( a la räpane mackey või dexter) mida soovitaksite vaadata??
                    nood big bang theori ja HIMYM olevat vist väga popid ja head....

                    Kommentaar


                      Soovitaks vaadata The Killing. Sünge sari Seattle'i naispolitseinikust kes hakkab uurima noore tüdruku mõrva. Just lõppes esimene hooaeg.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        põnevussarju.
                        the wire
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          HIMYMiga oli küll selline lugu, et hakkasin vaatama netis järjest ja totaalne kolme nädalane sõltuvus tekkis. Ja nii on ikka hea vaadata, kui ei pea ootama järgmisse nädalasse ja järgmisse nädalasse, et näha 20nt minutit. Paraku ma catchisin up lõpuks ja nüüd olen nagu kõik teised "ootajad".
                          Big Bangi oli aegaajalt sattunud tv-s nägema ja kuidagi ei suuda end samastada nende tegelastega ehk, et nagu nalja saab, aga ei tõmba eriti mind see saade.

                          Kommentaar


                            Juba mitmed sarjad läbi vaadatud või siis järgi jõutud viimastele osadele, seega võtsin ette sarja mida soovitati siinsamas.
                            Nimelt hakkasin vaatama Raising Hope'i. Soovitan, päris hea sari on.

                            Kommentaar


                              Ma hakkasin seda vaatama ja väga mõnus tundub:

                              Kommentaar


                                Selline sari nagu Spooks lõpetavat ära 2011 aastaga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X