320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jänkide Shameless on päris vahva sari. Uskumatult vabameelne sealsete standardite kohta. Brittide originaal on kindlasti veel kordi räigem, aga seda pole näinud. Vahest ongi parem.
    vaatasin terve esimese hooaja ära kiirelt. soovitan!
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Ma ka ennem ei lõpetanud kui hooaeg vaadatud. R***k. Tahaks juba uut hooaega.

      Kommentaar


        Hommikul hakkas The Big Bang Theory uus hooaeg. Kurat, tundub isegi humoorikam eelnevatest hooaegadest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
          Hommikul hakkas The Big Bang Theory uus hooaeg. Kurat, tundub isegi humoorikam eelnevatest hooaegadest.
          Veel humoorikam?
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            Hommikul hakkas The Big Bang Theory uus hooaeg. Kurat, tundub isegi humoorikam eelnevatest hooaegadest.
            ma jällegi pettusin.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vaadanud ära viimastel päevadel uue hooaja alguse saanud HIMYM, Grey Anatomy, Glee, 2 1/2 Meni... Proovisin ka vaadata ntx Charlies Angels 2011 - no see tundus jube. Aaa, BB Theory vaatasin ka ja see pole endiselt minu heinad. Homseks ootaksin Fringe avaosa.

              Kommentaar


                homme saab alguse ka simpsonite 23 hooaeg

                Kommentaar


                  Pühapäevasega osaga jõudis Breaking Bad Wire'ile lõpuks järgi. Haigelt hästi kirjutatud, näideldud ning filmitud sari. Loodame, et nad tegelikult lõpetavad ka järgmise hooajaga ära ja ei teki mingit venitamise bullshiti. Mul igatahes usku on...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Jap, viimased osad on ikka tõsiselt geniaalsed olnud Breaking Badil. Kõige hullem on see, et kuna 3.oktoober ajateenistusse minek, siis jääb mul hooaja finaal nägemata, mis hetkeseisuga tõotab tulla väga epic.
                    Ja seda, et venitama hakatakse ei pea kartma. Alles hiljuti allkirjastati leping sarja viimase hooajale, milles on 16 episoodi. Kuigi kuskilt lugesin, et AMC võib nendest 16-st osast 2 hooaega teha. Ise siiski loodan, et seda ei tehta, kuna see tähendaks arvatavasti 9-kuiseid ooteperioode hooaegade vahel.

                    Kommentaar


                      Kergehuumori-ajaviitekomöödiana olen avastanud Community. Soovitan.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kas keegi on vaadanud sarja Person of Interest? Tundus huvitav, aga pole veel ise leidnud aega vaadata seda. Tasub?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          vaadanud ei ole, kuid on erinevates vâljaannetes on kirjas kui ûks oodatumaid sarju sûgishooajal. ehk peaks hea olema. Proovi âra ja anna teada kuidas on.

                          Kommentaar


                            Vaatasin ära esimesed kaks osa. Meeldis.

                            Samas ülesehituselt on väga episoodikesine ja palju ettearvamatust ning põnevust pikas perspektiivis ei luba, sest korduvate karakterite ring on väga väike ja üsna vajalik seriaali püsimise jaoks. Ehk siis ilmselt tekib olukord, kus pahad kutid saavad koguaeg tappa. Mingi väiksem tagaplaanilugu on ka, aga see ei ole selline, mis paneb järgmist episoodi ootama.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ma lootsin sellelt rohkem kui aus olla. Vähe pettusin. Mulle tundub et probleem võib isegi olla peategelastes. Ei ole väga likeable.

                              Kommentaar


                                masturbatsioon

                                Louie on siin mainimata? Reaalsem kui reality TV, naljakam kui komöödia, kurvem kui draama. Pidavat olema vanemate inimeste maitse järgi ...

                                Sama mehe tehtud Lucky Louie on parim laugh-trackiga asi peale Married With Childreni. Arvatavasti jagus seda sarja vaid üheks hooajaks, sest seal olid sees reklaamitellijate õudusunenäöd nimedega cnut, bumsex, peenis.jpg, fag jne. Peaks olema nooremate inimeste maitsele sobilik ...
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X