320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mälu ei peta siis minuarust see canceldati juba ära ja kolmandat hooaega ei tule.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      HBO ja cancelis selle ära, kuid Wahlberg üritab seda kuhugi teise kanalisse müüa.
      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

      Kommentaar


        Loodame et tehakse jah edasi.

        Mu viimase aja lemmik on The good wife. Üks ainukesi Lawyer dramasid mida viimasel ajal vaadata kannatab. Näitlejad head ja plot hea.

        Kommentaar


          Luck canceldati ära enne kui hooaeg läbi sai ja mina seda vaatama jõudsin asuda. Nojah ... 7h säästetud i guess.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Suutsin paar nädalat tagasi vaatama hakata "Man Up". Tundus selline väga naljakas kuigi üksluine aga poole hooaja pealt hakkasin lähemalt uurima ja tuli välja, et see canceldati ära. Nüüd viskasin pilgu seriaalile "Happy Endings" ning see on tõesti päris hea. Teine hooaeg peaks see kuu ka enda lõpu saama, st eile tuli eetrisse teise hooaja 18s osa. Soovitan vaadata igatahes seda. Väga palju head kuid samas ka labast huumorit nagu mulle meeldib.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust


              Esimesed 2 osa väljas
              Tahaks ka neid narkootikume, mida selle sarja tegijad tarvitavad. Päris Garth Marengi pole, aga oosom siiski.

              Kommentaar


                Algas uus sari Missing.
                Päris kohutav. Ameeriklastele tehtud action, kus keegi ei tohi liiga palju mõelda, mis toimub, muidu ta hakkab naerma.

                Kommentaar


                  Natuke vanu uudiseid. Vallutasin veebruari ja märtsiga Breaking Badi. Tagantjärele vaadates ei saagi aru, miks see sari oli senini kahest silmas möödunud. Vince Gilligani nimi oleks pidanud ühtkomateist juba siis ütlema, kui asi välja tuli.
                  A noh, tont karguga. Kindlasti võib sarja Sopranod, The Shieldi ja Wire'iga ühte riiulisse asetada, sinna päris aukohale. Võimas.
                  Vähe on seriaale, mis elust ette jõuavad, aga:
                  pinkman ja mr white tegutsevad mehhikos
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mina avastasin selle:



                    Väga Sherlocklik on see kõik. Teistele närvidele käiv smartass detektiiv, kes näeb igast imelikke seoseid ning viskab head nalja. Soovitan igastahes soojalt peale esimese osa vaatamist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Eile oli pilot sarjale Touch ... Just lõpetasin vaatamise - muljetavaldav, aga vähetõenäoline, et nad seda taset hoida suudavad.
                      Kui teine osa nädal tagasi oligi selgelt nõrgem, siis kolmandat tuleks kiita. Preagu sai ta selgelt kaalukeeleks. Oleks teist nädalat järjest keskpärane olnud, oleks selle asja ära lõpetanud. Nüüd sai paar nädalat pikendust.

                      Kommentaar


                        Esmaspäeval tuleb välja the Game of Thronesi teise hooaja esimene osa! ei jõua ära oodata !

                        Kommentaar


                          Nonii, Breaking Bad neljas hooaeg lõpuni vaadatud ning jagub ainult kiidusõnu. Suurepärane kuidas põnevus, draama, crime ja huumor on suudetud panna nii kvaliteetselt kokku ühte kompotti. Juba esimene hooaeg seati latt väga kõrgele ning sellest hüpati üle ka igal järgneval hooajal.
                          Ise pean seda enda vaadatud seriaalidest parimaks ning Dexterile annaks teise koha. Erinevus ongi just selles, et BB kogu stoori kulgeb ühtse mõnusa flowna. Dexteril on jällegi mõni hooaeg olnud natuke nõrgema tasemega kui teised. BB näitlejad on muidugi ka fantastilised: Walter, Hank, Saul, Gus jne...

                          Järgmiseks võtan siis ette Walking Dead sarja. Ahjaa, vahepeal üritasin paljukiidetud Game of Thronesiga algust teha aga kui kolmandaks episoodiks ennast juba poolvägisi teleka ette vedasin, siis lihtsalt ei suutnud see sari mind köita ning hakkasin poole pealt muude asjadega tegelema ja sinna ta jäigi. Eks see ole minule tüüpiline, et fantaasia ja vana aja värk pole mulle kunagi istunud.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Samas vaatasin ma ära sellise sarja nagu Justified esimesed 2 hooaega ja saan ainult soojalt soovitada. Sama mees peaosas kes mängis ka Deadwoodis ja tõesti hästi kirjutatud ka. Actionit, draamat, krimi ja nalja saab ka piisavalt.
                            kolm osa vaadatud. gunscenes, sü˛ee ja kaabuga mees kõrvalansambliga on küll kõik cringeworthy, aga mitte piisavalt, et täita Walkerist maha jäänud tühimikku. edasi vaatamiseks põhjust ei leia.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Mina avastasin selle:

                              Väga Sherlocklik on see kõik. Teistele närvidele käiv smartass detektiiv, kes näeb igast imelikke seoseid ning viskab head nalja. Soovitan igastahes soojalt peale esimese osa vaatamist.
                              LOL. Ma loodan ikka, et see on see õige Dirk Gently ehk et Douglas Adamsi kirjutatu. Sellega on mul oma suhe. Esimese raamatu ostsin kuskilt Amsterdami lennujaamast ja siis selgus, et sattus see raamat, mille kirjutamise keskelt oli Adams looja karja läinud (aga ju oli pärijatel raha vaja). Teine (Long Dark Tea-time of the Soul) on mul käinud kaasas ma arvan et vähemalt 6-7 lennureisil ja ikka ei ole jõudnud lõpuni. Vaatab mind praegugi süüdistavalt riiulilt.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                kolm osa vaadatud. gunscenes, süžee ja kaabuga mees kõrvalansambliga on küll kõik cringeworthy, aga mitte piisavalt, et täita Walkerist maha jäänud tühimikku. edasi vaatamiseks põhjust ei leia.

                                Esimene hooaeg pole kindlasti sellel ka parim. Teise peaks kindlasti ära vaatama. Nüüd on ka mul igastahes üks lemmikuid, mida iga nädal kindlasti ootan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X