320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    9. november tuleb uus hooaeg.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Peep Show (imdb)

      Ma ei tea, miks mul läks nii kaua aega, et see sari üle vaadata. Aga vägavägaväga hea ja ropult naljakas shit. Lähen kindlalt eika Komöödiasarjapanteoni, kus ees ootamas Black Books, Fawlty Towers ja Arrested Development.
      Black Booksi kohta ei tea, aga teiste nimede põhjal listis tsekin ka Peebu Sõu ära. Oligi veits puudus värskest materjaalist.

      Edit. Kui juba hall of fame nii sarnane mu omale on, siis tekib küsimus, kas homeboy Extras'i (maakeeli Statistid) on ka üle vaadanud ja kui, siis miks too sinna seltsi ei mahtunud? võib lihtsalt PMmida ka, kui teemat spämmata ei soovi
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Statistid ja kõik muu Gervaisi osavõtul tehtu (Office, Gervaisi see talkshow, Idiot Abroad ja äkki veel midagi) on küll head, aga samas pole minu jaoks nii head, et viitsiksin korduvalt ja korduvalt üle vaadata või näiteks DVDboksid hankida (kuigi Office on vist isegi olemas). Sestap see ka eika komöödiasarjaPanteoni ei saa.

        Veel üks asi, mis mulle viimastel nädalatel rängalt meeldima on hakanud on briti game-show QI (imdb). Ei lähe küll rängalt võttes vist TV-sarjana arvesse, aga saatel on geniaalne formaat: ühelt poolt silmaringi avardav, kuid samas ka tihti ja valjult naerutav. Kui juba panteonidele jutt läks siis, Game-showde panteoni kuuluvad siis iga-aastalõpu Big Fat Quiz of the Year (Kanal2 proovis vist millalgi antud formaadis midagi teha, kui Juur ja Kivirähk ja Pedeja ja inimesed saates olid, aga see oli küll vägaväga piinlik katsetus), QI ja mööndustega kunagised Never mind the Buzzcocksid (kui Simon Amstell neid veel juhtis).

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Veel üks asi, mis mulle viimastel nädalatel rängalt meeldima on hakanud on briti game-show QI (imdb).
          Mul on kõik QI-d ära vaadatud. Lisaks soovitaks veel Would I Lie To You, kui Rob Brydon on saatejuht ja Lee Mack Ja David Mitchell on meeskondade juhid. Keegi külalistest loeb mingi väite ette ja teised arvavad, et kas ta valetab või mitte. Mulle igatahes meeldib. Lisaks on hea ka Mock the Week. Algus oli hea, vahepeal mulle enam ei meeldinud, aga viimased osad on päris head jälle olnud. Ehk siis Teletaip tehti selle järgi. Ahjaa, seda Would I Lie To You-d tehti ka vahepeal Eestis, aga ta oli vist mingi mängu osa. Üldiselt mage katse.

          Ja neile, kes teavad, mis asi oli WLIIA, siis youtoubist soovitan otsida Drew Carry Improv-A-Ganzat. Samad tegijad, veidi muudetud formaat ja Las Vegas. Pole küll päris see, aga nostalgia naljalt on päris korralik asi maha saadud.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Lisaks on hea ka Mock the Week. Algus oli hea, vahepeal mulle enam ei meeldinud, aga viimased osad on päris head jälle olnud. Ehk siis Teletaip tehti selle järgi.
            Teletaip oli Have I Got News For You ostetud formaadi peal siiski.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Hmm. Vabandan eksimuse pärast. Kui nüüd mõtlema hakata, siis ühes stand-up inimesed teevad nalja, teises arvatakse uudiseid. My bad. Aga see ei vähenda mu soovitusi
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Teletaip oli Have I Got News For You ostetud formaadi peal siiski.
                nagu ka soomlaste Uutisvuoto:
                "Mis on neil inimestel ühist? - Ma arvan, et see on ilu, sest president Halonen on niivõrd ilus inimene"
                (kui Tarja ise stuudios oli, nii küüniliseks siiski ei mindud)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Peep Show (imdb)

                  Ma ei tea, miks mul läks nii kaua aega, et see sari üle vaadata. Aga vägavägaväga hea ja ropult naljakas shit. Lähen kindlalt eika Komöödiasarjapanteoni, kus ees ootamas Black Books, Fawlty Towers ja Arrested Development.
                  kiidan valiku heaks, kõik neli sarja täiesti suurepärased. omalt poolt soovitaksin father ted'i, kus üheks stsenaristiks ka black booksiga seotud graham linehan. saapamaa vuti fänn leiab sealt vähemalt ühe väga vahva jalgpalliviite.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                    kiidan valiku heaks, kõik neli sarja täiesti suurepärased. omalt poolt soovitaksin father ted'i, kus üheks stsenaristiks ka black booksiga seotud graham linehan. saapamaa vuti fänn leiab sealt vähemalt ühe väga vahva jalgpalliviite.
                    jeah. Imbdi "People who liked this also liked..." asjast on sageli ja pm ainsa mittenähtud asjana "Father Ted" läbi käinud. Juutuubimise põhjal on sari seni üsna puine tundunud, aga laksan vast torrentisse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Peep Show (imdb)

                      Ma ei tea, miks mul läks nii kaua aega, et see sari üle vaadata. Aga vägavägaväga hea ja ropult naljakas shit. Lähen kindlalt eika Komöödiasarjapanteoni, kus ees ootamas Black Books, Fawlty Towers ja Arrested Development.
                      Mitchell on legend.

                      Aga jah, Briti komöödiat juba kaks aastat vaadanud vist.

                      Enamus on ära mainitud, aga panen siis oma listi ka ikkagi siia:

                      QI (XL) - uus hooaeg algas ka (sel hooajal mingeid klassikalisi paneele polegi, üsna palju uusi nägusid)
                      Have I Got (a bit more) News For You
                      Mock The Week
                      Would I Lie To You
                      8 Out Of 10 Cats
                      10 O'Clock Live
                      + Big Fat Quiz Of The Year
                      Last edited by Tanel; 18.09.12, 00:19.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ahjaa... miks ma siia teemasse üldse tulin.

                        Vaatasin Go On'i.. Matthew Perry pluss John Cho (kuigi mitte väga aktiivse rolliga).

                        Sisu ja teema on veel liiga nõrgad (ja ettearvatava lõpuga), et väga pikka tulevikku sellele ennustada, aga naerma suutsid esimesed kaks osa panna küll.

                        Perry karakter on vähemalt olekult üsna sarnane Chandlerile. Aga talle sobibki see perfektselt.
                        Last edited by Tanel; 18.09.12, 00:20.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kuidas te leiate aega, et vaadata mingi ~40 erinevat sarja kõige muu tegevuse kõrvalt? Ma ise ei suuda ühtegi sarja aktiivselt jälgida. Hea, kui 3-4 filmi nädalas vaadata jõuan.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Mitchell on legend.

                            Aga jah, Briti komöödiat juba kaks aastat vaadanud vist.

                            Enamus on ära mainitud, aga panen siis oma listi ka ikkagi siia:

                            QI (XL) - uus hooaeg algas ka (sel hooajal mingeid klassikalisi paneele polegi, üsna palju uusi nägusid)
                            Have I Got (a bit more) News For You
                            Mock The Week
                            Would I Lie To You
                            8 Out Of 10 Cats
                            10 O'Clock Live
                            + Big Fat Quiz Of The Year
                            Lisaks sporditeemalise 'A League of Their Own' ka siia.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kuidas te leiate aega, et vaadata mingi ~40 erinevat sarja kõige muu tegevuse kõrvalt? Ma ise ei suuda ühtegi sarja aktiivselt jälgida. Hea, kui 3-4 filmi nädalas vaadata jõuan.
                              Olen viimasel ajal foorumis vähem paska ajanud, jääb aega üle kõvasti. Magan 7 tundi.

                              Vaatan umbes 10-11 sarja. Need, mida nimetasin (neidki ei tule väga palju). Lisaks neile seitsmele HIMYM, TBBT, Family Guy ja Person of Interest.
                              Last edited by Tanel; 18.09.12, 01:01.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kuidas te leiate aega, et vaadata mingi ~40 erinevat sarja kõige muu tegevuse kõrvalt? Ma ise ei suuda ühtegi sarja aktiivselt jälgida. Hea, kui 3-4 filmi nädalas vaadata jõuan.
                                Kust kurat sa selle aja võtad, et nädalas 3-4 filmi vaadata?

                                Möödunud nädalal vaatasin telekat kokku umbes seitse minutit. Eile biitisin kogu möödunud nädala, kui vaatasin töölt jõudes 15 minutit Everton-Newcastle'i mängu enne, kui silm kinni vajus. (Action mängus muidugi lõpus toimuski, nagu tavaliselt. Klassika).

                                Kas ma eksin, kui ütlen, et siinsed seriaaligurud on kas poissmehed või kroonilised unetud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X