320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    Tänud, vaatasin traileri ära ja ilmselt hakkan vaatama.
    Enjoy kuniks seda lõbu jätkub. See on omakorda minu silmis hetkel pika puuga parim komöödiasari (ilmselt mu lemmik komöödiasari läbi aegade). Kahju, et Dan Harmon lahti lasti ja nüüd neljanda hooaega ekraaniletulekuga probleeme ja viivitusi on.

    #SixSeasonsAndAMovie!
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      ja kui ma näen, et 50% nende olemusest on kokku kirjutatud inimeste poolt kes nendest asjadest palju ei tea siis pole temas minu jaoks mingit võlu vaid ta tundub lihtsalt labane.
      Sa väidad, nagu teaksid isikilkult paremaid viise kuidas seda nohiku teemat seal sarjas ekspluateerida...funny. Minu meelest on sci-fi fännamine, comic book store, "collectable" esemete kogumine ja muu nerd stuff täpselt see mida televaataja sellistelt tegelaskujudelt ootab.

      9,7 miljonit

      Kommentaar


        Ühel on üks arvamus, teisel teine.Isiklikult vaatan ja meeldib,aga sellegi poolest ei ürita ma oma vanaemale selgeks teha,et ta peaks ka vaatama hakkama ning et kodus ja võõrsil on pask.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Sa väidad, nagu teaksid isikilkult paremaid viise kuidas seda nohiku teemat seal sarjas ekspluateerida...funny. Minu meelest on sci-fi fännamine, comic book store, "collectable" esemete kogumine ja muu nerd stuff täpselt see mida televaataja sellistelt tegelaskujudelt ootab.

          9,7 miljonit
          https://www.facebook.com/pages/Sheld...ref=ts&fref=ts
          Ehh? Ma ütlen, et inimesed kes on ühe või teise asjaga vähemal või suuremal määral kokku puutunud ei leia küll mitte midagi naljakat selles mismoodi neid asju näidatakse. Võib olla tõesti, need kes on täiesti tume maa selles kõiges leiavad, et see on "clever writing"?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ehh? Ma ütlen, et inimesed kes on ühe või teise asjaga vähemal või suuremal määral kokku puutunud ei leia küll mitte midagi naljakat selles mismoodi neid asju näidatakse. Võib olla tõesti, need kes on täiesti tume maa selles kõiges leiavad, et see on "clever writing"?
            Olen sinuga nõus, et kõvematele nerdidele see sari ei pruugi meeldida, kuna tegevus ei tundu nii usutav olevat. Samamoodi ka mõnda krim sarja vaadates mõni eluaegne vang võib mõelda, et tolle sarja "kriminaalid" peseksid meie vanglas sokke vms. Või siis mõnes advokaadi/arsti seriaalis näidatu, tundub mõnele erialasele juristile/doktorile labane.

            Aga see ei tähenda, et see sari naljakas ja hästi kirjutatud ei ole. Tunnen sulle kaasa kui oled nii kriitilise suhtumisega oma aega raisanud ja kõiki osasi vaadanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Olen sinuga nõus, et kõvematele nerdidele see sari ei pruugi meeldida, kuna tegevus ei tundu nii usutav olevat. Samamoodi ka mõnda krim sarja vaadates mõni eluaegne vang võib mõelda, et tolle sarja "kriminaalid" peseksid meie vanglas sokke vms. Või siis mõnes advokaadi/arsti seriaalis näidatu, tundub mõnele erialasele juristile/doktorile labane.

              Aga see ei tähenda, et see sari naljakas ja hästi kirjutatud ei ole. Tunnen sulle kaasa kui oled nii kriitilise suhtumisega oma aega raisanud ja kõiki osasi vaadanud.
              Ma ei ole ju öelnud, et see sari on halb, lihtsalt ta ei ole pooltki nii clever kui teda reklaamitakse. Ajaviiteks ta sobib, Emmydele ei nomineeriks isiklikult.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                "Treme" on ikkagi parim praegu. Superkarakterid pluss vaimustav muusika. Kahjuks lõpp vist juba paistab.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Mitte just maailma kõige suurema seriaalihundina vaatasin hiljuti Breaking Badi lõpuni, või noh, sinnani kust ta nüüd nagu ma aru saan järgmise aasta suveni pooleli jääb. Varem olin sihilikult otsast lõpuni läbi vaadanud vist ainult Prison Breaki.

                  Soovitan igatahes. Ärge laske üsna nõrgast teisest hooajast heidutada end, läheb väga põnevaks. Meeldis ka see et stoori oli hästi läbi põimitud mitmest hooajast, mitte ei tekkinud pidevalt kedagi lambist juurde või ei kadunud ära. Väga koledad naisnäitlejad, oleks Waltil mõni korralik milf olnud oleks kindlasti naise juurde tagasi kolimist soojemalt tervitanud. Muidu kõik 5+, ootan suve 2013 indeed.

                  Kommentaar


                    Boss - 2 hooaega juba, soovitus Tallinna TV-le

                    Neile kes Couplingit mäletavad Me & Mrs Jones

                    Kommentaar


                      Ei tea kas see siit juba läbi käinud, aga eile avastasin enda jaoks sellise seriaali nagu Elementary. Esimene osa vaadatud ja tundub päris hea.


                      Kommentaar


                        Big Bang Theory on lslt nii kohutav. Kas pärast kolme episoodi see ka paremaks läheb...?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Big Bang Theory on lslt nii kohutav. Kas pärast kolme episoodi see ka paremaks läheb...?
                          Ei, aga millegipärast vaatasin kõik hooajad ära ja vaatan nüüd uut hooaega.

                          Kommentaar


                            Treme on lihtsalt super. Tuleb ka 4. hooaeg, mis on aga umbes poole lühem. Kindlasti üks parimaid sarju läbi aegade.

                            Kommentaar


                              an idiot abroad on küll lõbus vaatamine

                              Kommentaar


                                Avastasin, et olen HIMYM-i vaatamise ära lõpetanud.

                                Last Resort meeldib jätkuvalt.

                                Revolutionit ei suutnud pärast 4-5 osa enam vaadata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X