320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parks & Rec on täitsa muhe jah, alguses kui tuli siis tundus küll lihtsalt Office'i kloon aga kui aus olla siis tegelikult on ta juba kõvasti parem. PEamiselt kuna Office'i tase on drastiliselt langenud iga aastaga.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Duubeldan (nagu noortel on kombeks öelda).
      Hooaeg 3 läheb. Esimene on neist kõige nõrgem, Ron'i parimad palad tulevad hiljem.
      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Parks & Rec on täitsa muhe jah, alguses kui tuli siis tundus küll lihtsalt Office'i kloon aga kui aus olla siis tegelikult on ta juba kõvasti parem. PEamiselt kuna Office'i tase on drastiliselt langenud iga aastaga.

      Kommentaar


        "I've been on the road for 18 hours. I need a bath and some chow. Then you and me sit down, and we talk about who dies." Al Capone, Boardwalk Empire 3/11.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Viimase paari aasta lemmikud:
          1. Dexter - käesolev 7. hooaeg on väga heal tasemel jälle (http://www.imdb.com/title/tt0773262/)
          2. Game of Thrones (http://www.imdb.com/title/tt0944947/)
          3. Spartacus - kahjuks läbi vist (http://www.imdb.com/title/tt1442449/)
          4. The Borgias - sobiv kõigile ajaloo huvilistele (http://www.imdb.com/title/tt1582457/)

          Kommentaar


            Walking Dead.

            esimene hooaeg. ei vaadanud.
            teine hooaeg. naise kõrvalt sattusin peale ja jättis "meh" mulje.
            kolmas hooaeg. PEAN-NÄGEMA-IGA-OSA

            Okei. Plot on labane ja miskipärast on zombihorrori asemel valdavalt mingi inimsuhetedraama. Aga mingi oosom kiiks sellel sarjal on, kuigi ühel hetkel võiks mingi suurem murrang sarja tulla, sest kaua sa ikka pingeolukorras üksteist nottivaid inimesi vaatad. Ja eile õhtul hakkasin esimest hooaega järgi vaatama ja passisin poole neljani "ei-saa-magama-minna-pean-järgmise-osa-ära-vaatama" üleval.

            Kommentaar


              Walkingus on suurem osa väga mõttetuid tegelasi õnneks ära tapetud (okei, vist koomiksi järgi, kuid ikkagi). Suurim kriitika ongi olnud, et liialt koomiksi kloon, et jalutagu parem enda ägedat teed.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Charlie Hunnam on fookin brilliant. Minu uus nupsik ja lemmik. 6/10
                Sons of Anarchy lead. Dude on vist kõige coolim dude peale the dude'i. Asi läheb muidugi üle hea maitse piiride, kui korra suurt pilti vaadata, aga Hunnam on väga nupsik indeed.
                 

                [x] - põhimõtteliselt räägib kõikides vestlustes peaaegu sosinal, aga KÕIK alati kuulavad.
                [x] - on biker, aga kannab gangsta riideid
                [x] - suvaline tüdruk tänavalt, jus' like that
                [x] - ema armastab piiritult
                [x] - kasuisa hoolitseb
                [x] - vice president kõikide vanakooli meeste ees ja peaaegu kõik kuulavad. (teatud viking vicky element on ka)
                [x] - gets with highschool sweatheart
                [x] - sõidab atf scumbagile molli
                [x] - vahelduseks istub katusel ja loeb päikese paistel sügavat filosoofiat kadunud isalt
                [x] - kui parima sõbra naine saab surma, siis dude ärkab surnuaias valge särgiga. tuleb matusele kaheks sekundiks, paneb vesti selga, suudleb tüdrukut, läheb isa hauale ja keegi ei ütle sõnagi
                -e-
                [x] - kills atf scumbag, has hot sex with highschool sweatheart goodie-two-shoes while there's a dead body in the room
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vaatan, et Arrow´t pole keegi siin maininud. Igatahes ise avastasin selle täna ja sigavinge sari tundub. Meenutab isegi natukene Dexterit, notib ka halbu inimesi maha. Minu jaoks selle hooaja uutest seriaalidest isegi kõige parem.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Omg, fox crime alustas taas NCISi näitamist esimesest hooajast

                    Kommentaar


                      Esimesi osi sai kuu aega tagasi juba vaadatud sealt, nüüd siis jälle...ei tea mille jaoks...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Jõudsin natuke aega tagasi Arrested Developmendi üle vaadatud, kuid on selline tunne, et peaks paar korda veel selle algusest lõpuni läbi vaatama - see on ikka täiesti uskumatu, kui palju seal selliseid väikeseid asju on, mis esimesel korral märkamata jäävad või puhtalt seetõttu tähelepanuta jäävad, et need mingit tulevikusündmust ette kuulutavad. Palju abi on ka näiteks episoodide Wikipedia lehtedest, kus mitmed väikesed briljandid ära on märgitud. Ja huumori tasemest ei hakka ma üldse pikalt rääkima - ma tavaliselt ei naera üksi midagi vaadates kunagi kõvasti, kuid siin oli igas osas midagi, mis kõhu kõverasse võttis.

                        Siiani ilmselt parim sari, mida olen vaadanud. Ja kuulda on, et kevadel tulevad üle seitsme aasta uued osad välja!
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          arrestedist ei saa üle ja ümber, korduvalt läbi vaadatud ja järjest naljakamaks läheb. kui ma õigesti aru olen saanud, siis uued episoodid peaksid netflix'i peal kõik korraga ilmuma, st ei pea nädal aega uue osa ootuses küüsi närida, vaid saab huumorisoonega sõbrad kokku kutsuda ja teha korraliku vaatamismaratoni.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Olen ainus, kes Person of Interesti vaatab?

                            Uue hooaja esimene oli päris hea, eriti üks stseen osa keskel.
                            Miks ma küll varem vaevaks ei võtnud ja uurida seda...paar päeva nüüd mõned esimese hooaja sarjad ära vaadanud ja suht kõvv tundub....see ka hea veel, et nende ühes hooajas on üle 20e espisoodi...
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Asjad pandi paika.

                              The latest entertainment news, TV discussion, and film coverage from UPROXX.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ma juba arvasin, et lingid Õhtulehe koostatud analüüsi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X