320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat tahtsin ka just sama mainida

    Kõigepealt My Family, siis see... Kurb

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Kurat tahtsin ka just sama mainida

      Kõigepealt My Family, siis see... Kurb
      Kurb see nüüd küll ei ole, see on niigi pikale veninud. Head asja ei tohi liiga palju olla.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Jep, kaotas oma teravuse tegelikult juba peale 3. hooaega.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Nende jaoks, kes vaadata ei taha, ei tohiks ju vahet olla.

          Kommentaar


            hakkasin just vaatama hbo sarja carnivale (2003-2005). kurat, mulle pakuvad huvi nii friigid, mütoloogia kui ka dust bowl, nii et olen täielikult konksu otsas. keegi on kursis & jagab minu vaimustust?

            Kommentaar


              Algselt postitas sunnik Vaata postitust
              hakkasin just vaatama hbo sarja carnivale (2003-2005). kurat, mulle pakuvad huvi nii friigid, mütoloogia kui ka dust bowl, nii et olen täielikult konksu otsas. keegi on kursis & jagab minu vaimustust?
              Kunagi hakkasin vaatama. Täitsa meeldis aga ei mäleta ka miks pooleli jäi. Ehk mingi esimese hooaja vaatasin ära ja ei tekkind väga tunnet et peaks edasi vaatama. Mul muidugi neid sarju päris palju ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                hakkasin just vaatama hbo sarja carnivale (2003-2005). kurat, mulle pakuvad huvi nii friigid, mütoloogia kui ka dust bowl, nii et olen täielikult konksu otsas. keegi on kursis & jagab minu vaimustust?
                Jagan vaimustust. Sai seda 2005. aastal soome telkust vaadatud ja hiljem vist ka arvutisse tõmmatud ja üle vaadatud. Kahjuks oli sellega nii, et tavapublikule kiskus asi liiga sürriks, vaatajanumbird kukkusid kiirelt ja peale kaht hooaega tõmmati vesi peale, jättes kõik olulised otsad lahtiseks. Mis tähendab, et kui sa just coitus interruptuse fänn pole, ära parem hakka üldse vaatamagi.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Jagan vaimustust. Sai seda 2005. aastal soome telkust vaadatud ja hiljem vist ka arvutisse tõmmatud ja üle vaadatud. Kahjuks oli sellega nii, et tavapublikule kiskus asi liiga sürriks, vaatajanumbird kukkusid kiirelt ja peale kaht hooaega tõmmati vesi peale, jättes kõik olulised otsad lahtiseks. Mis tähendab, et kui sa just coitus interruptuse fänn pole, ära parem hakka üldse vaatamagi.
                  Ma mingi aeg vaatasin IMDBs ringi ja sattusin ka selle sarja peale. Tundus üsna huvitav, aga jätsin just samal põhjusel vahele. Just peale Deadwoodi leidsin selle, mis jäeti ka pooleli. Lohutuseks lubati kahte kahe tunnist eriepisoodi, aga ei midagi.

                  Kommentaar


                    sürr on carnivale jep, twin peaksiga sarnane õhkkond, st pole just õudne, aga kohati tekitab judinaid. hetkel teise hooaja juures ja kujutan tegelikult juba ette kui segaduses ma pärast viimase osa vaatamist olen, aga mis seal ikka. karakterid on vinged, plot on hea, visuaalne pool suurepärane ning eriti tore on see, et saab kõrva taha panna 30'ndate kõnepruuki!

                    Kommentaar


                      Ma pean ütlema, et see "Nashville" on väga professionaalselt ja hästi tehtud muusikaseep. Laulud ka ajuti päris kaasakiskuvad. Natuke tuleb lapsepõlv meelde kui kodus Dallast vaadati. Usun, et kantridiivad ostetakse peagi mõnele kodumaisele telekanalile.
                      Lisaks proovisin eile verisulis sarja nimega "Zero Hour". Paistab mingisuguse davincikoodiliku poolreligioosse vandenõujura moodi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Jõhkra jälkuse soovijatel on nüüd uus lemmik: The Following. Mina piirdun esimese osaga. Isegi kahju, et selle lõpuni vaatasin.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Uus komöödia Seed



                          Paljulubav isegi. Midagi liiga totrat ei juhtu ja koguaeg viskatakse head kildu.

                          Hakkasin vaatama ka sarja "Monday mornings" ja ei saanud rohkem kui 5 minutit vaadata. Liiga palju moraalitsemist ja klišeesid täis.

                          Kommentaar


                            Keegi kohalikest sarja-gurudest juba House of Cardsi esimese hooaja on ära vaadanud? Kuidas tundub?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Esimesed 3 osa. Mulle meeldib.

                              Kommentaar


                                Esimesed ei olnud nii väga lemmikud - alates kolmandast meeldib väga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X