320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sarjad mille 2012/2013 hooaeg on nii sitt, et neid on lausa raske vaadata: HIMYM, TBBT.
    Sari mille 2012/2013 hooaeg on vaadatav, kuid midagi nagu jääks puudu: Two and a half men.
    Sari mille 2012/2013 hooaeg on päris kõva: Californication.

    Supernaturali ei suutnud 5. hooajast edasi vaadata, ajaraisk. Vaatan parema meelega Two and a half meni esimesi hooaegu.

    Keegi sellist sarja nagu Sherlock vaatab?Arrow?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Supernaturali ei suutnud 5. hooajast edasi vaadata, ajaraisk.
      Ma vaatasin ka seda sarja aastaid tagasi. Väga huvitav oli. Neljas hooaeg oli vist viimane mida kaesin, igaljuhul see kus Sam surma sai. Juba siis tundus asi suht mõttetu võrreldes esimeste hooaegadega. Eriti meeldis mulle muusika, mida seal lasti
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Sarjad mille 2012/2013 hooaeg on nii sitt, et neid on lausa raske vaadata: HIMYM, TBBT.
        Sari mille 2012/2013 hooaeg on vaadatav, kuid midagi nagu jääks puudu: Two and a half men.
        Sari mille 2012/2013 hooaeg on päris kõva: Californication.

        Supernaturali ei suutnud 5. hooajast edasi vaadata, ajaraisk. Vaatan parema meelega Two and a half meni esimesi hooaegu.

        Keegi sellist sarja nagu Sherlock vaatab?Arrow?
        Sherlock on tagasi siis?

        Ja Californicationi liigitaks ma ka sinna esimesse kategooriasse sul. Paras pettumus siiani.

        Ja sinunimetatutest viitsin jätkuvalt vaadata vaid Big Bang Theory't. Ja Sherlockit ootaks ka muidugi, ülejäänut satun vaatama vaid äärmusliku igavuse korral
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Keegi siit parks and recreationit vaatab? Esimene hooaeg oli pisut kohmetu ja office'i koopia, aga 2. hooajal tuldi välja sellest ja nüüd juba 5. hooaeg and going strong. Head karakterid ja huumor. Veidiki ka improvisatsiooni. stiilinäide

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma vaatasin ka seda sarja aastaid tagasi. Väga huvitav oli. Neljas hooaeg oli vist viimane mida kaesin, igaljuhul see kus Sam surma sai. Juba siis tundus asi suht mõttetu võrreldes esimeste hooaegadega. Eriti meeldis mulle muusika, mida seal lasti
            Esimesed hooajad olidki väga lahedad, kui nad koguaeg oma trippidel käisid...see oli selle sarja võlu. Kusagil neljanda hooaja lõpus hakkas story ära tapma seda sarja.

            Californication on see hooaeg lahe imo, kuna selle sarja parim hooaeg oli teine kus oli Lew Ashby ja rocknroll, preagu kuuendas hooajas on midagi sarnast neil seal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
              Keegi siit parks and recreationit vaatab? Esimene hooaeg oli pisut kohmetu ja office'i koopia, aga 2. hooajal tuldi välja sellest ja nüüd juba 5. hooaeg and going strong. Head karakterid ja huumor. Veidiki ka improvisatsiooni. stiilinäide
              Parks and Rec on minu meelest ainus meinstriim komöödiasari, mis praegu jooksvatest veel head huumorit toodab. Community langus sai Dan Harmoni lahkumisega veel hoogu sisse, HIMYM-i vaatan praegu juba ainult inertsist või siis selleks, et stoori lõpuks laheneks.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Sherlock on tagasi siis?
                Ei ole. Kui õigesti mäletan peaks uued osad alles 2014 tulema.

                Kommentaar


                  Oskab keegi öelda, mitmenda Grey`s anatomy hooaja osad praegu Fox Lifes jooksevad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    mitmenda Grey`s anatomy hooaja osad praegu Fox Lifes jooksevad?


                    Tutvuge Meredith Greyga. Ta on naine, kes raske töö kõrvalt üritab säilitada ka eraelu. Nimelt on Meredith kirurgiks Seattle Grace Hospitalis. Alles eile oli ta veel õpilane, kuid nüüdseks juba arst. Esimeses osas peab Meredith kaaslase kodust välja viskama ning õigeks ajaks tööle jõudma. Tegu on ju tema esimese tööpäevaga uues kohas. Ta hakkab tasapisi tutvuma oma uute ja ambitsioonikate töökaaslastega.



                    kui kurssoriga lingi peale minna, kuvab ka osa nr-i,
                    FoxLife näitab 9.hooaega ja hommikuti 4-5. hooaja kordusi,

                    TV3-s on eetris 6.hooaeg
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Californicationi 6es hooaeg on minu jaoks ikka täielik pettumus olnud, kõik on kuidagi liiga üle võlli keeratud.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus kes arvab et Touch'i teine hooaeg on võrreldes esimesega ikka täis pask ja Sutherland sosistab veel rohkem kui muidu?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Kas ma olen ainus kes arvab et Touch'i teine hooaeg on võrreldes esimesega ikka täis pask ja Sutherland sosistab veel rohkem kui muidu?
                          Minu jaoks oli juba esimene hooaeg pisut kaheldava väärtusega, aga siis vähemalt püüti mingisugust globaalse humanismi teemat üleval hoida. Nüüd on vähese müstikaga vürtsitatud korporatiivpõnevik. Igav ja tüütu.
                          Midagi südamest vahvat, mida iga nädal ootaks, hetkel polegi. Hiljuti vaatasin ära Kanada päritolu ulmepõneviku Continuum esimese hooaja. Polnudki kõige hullem.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Tuleb ka tänapäeval mingeid seriaale mida vaadata kuniks Breaking Bad või Troonid või Mad Men tagasi tuleb? Sest seda Girlsi mina enam ei jaksa vaadata.

                            Mida Vonnegut kunagi ütles hea loo kohta, et peaks olema vähemalt üks tegelane kellele kaasa elada. Ja seda punti kus on 4 täielikku cnutti, meestegelased on hüdrotürblid ja episoodilised tegelased on lihtsalt tropid, enam küll ei jaksa vaadata. Viimases osas oli lisatud tegelaskujude hulka koer. Ehk saab see kandvama rolli, siis võib olla vaataks edasi...

                            P.S. Kuigi viimases osas nad ka isegi üllatasid. Meesterahvas ja naisterahvas rääkisid üle paari lause ja ei hakanudki sellepeale kohe k***ima. Muidu oli igas osas "Tere", "Tere", "Oled doorman", "Olen", "Vabanda, et seda ütlen, aga oled kena doorman", "Olen, sina oled ka kena..." - tüüpi dialoogi, mis alati lõppes "end scene, exit to the left, start f***ing"-tüüpi lahendusega. Alati.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Tuleb ka tänapäeval mingeid seriaale mida vaadata kuniks Breaking Bad või Troonid või Mad Men tagasi tuleb? Sest seda Girlsi mina enam ei jaksa vaadata.

                              Mida Vonnegut kunagi ütles hea loo kohta, et peaks olema vähemalt üks tegelane kellele kaasa elada. Ja seda punti kus on 4 täielikku cnutti, meestegelased on hüdrotürblid ja episoodilised tegelased on lihtsalt tropid, enam küll ei jaksa vaadata. Viimases osas oli lisatud tegelaskujude hulka koer. Ehk saab see kandvama rolli, siis võib olla vaataks edasi...

                              P.S. Kuigi viimases osas nad ka isegi üllatasid. Meesterahvas ja naisterahvas rääkisid üle paari lause ja ei hakanudki sellepeale kohe k***ima. Muidu oli igas osas "Tere", "Tere", "Oled doorman", "Olen", "Vabanda, et seda ütlen, aga oled kena doorman", "Olen, sina oled ka kena..." - tüüpi dialoogi, mis alati lõppes "end scene, exit to the left, start f***ing"-tüüpi lahendusega. Alati.
                              Homeland äkki? Mu meelest oli teine hooaeg parem kui esimene. nagu Halvale teele (jube hea tõlge imho)
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Homeland on iseenesest vaadatud. Sellega oli ka vahepeal päris lähedal, et rongi pealt mah ronida. Homelandi vaadates oli peamine reaktsioon, et pm-lt on ta hea seriaal, aga kui head on sellega võrreldes Wire või BB või Mad Men. Pluss mul on vist hüsteeritsevate naisterahvaste suhtes võibolla liigne vastumeel. Kardan, et sellega läheb a la nagu Prison Breaki/Galactica vms, kus esimesed paar hooaega sai enamvähem ühe soojaga ära vaadatud ja siis sai huvi otsa...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X