320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teine hooaeg tuleb ka.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar




      HBO üllitis jaanuaris. Treileri järgi mingeid hinnanguid jagada muidugi väga tark ei ole, aga tundub täitsa nitsevoo.


      Plot synopsis:
      Two detectives, Rust Cohle and Martin Hart, lives become entangled during a 17-year hunt for a serial killer in Louisiana.

      Kommentaar


        Low Winter Sun tundus esimese osa põhjal päris paljulubav. Detroidi allakäinud industriaalmaastik ja politseinikud keset pikkamööda kokku kukkuvat linnaühiskonda. Aga üldiselt muidugi võiks juba uus hooaeg alata. Suvel on ikka väga palju rämpsu nähtud - Under the Dome näiteks või väsinud ja ennast kordav Suits.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          No Under The Dome on selline nii ja naa. Kui nad viimase osaga suudaks asja ära lõpetada, siis oleks täiesti decent.

          Kommentaar


            Suits on algusest peale rohkem karakterite kui teemaarenduse peale loodud. Minu arust pole seal küll latti alla lastud, väärt ootamist ja vaatamist igaljuhul.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              "Under the dome" oli aga väga äge raamat.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Mida uuel hooajal vaadata

                Kommentaar


                  Järjekordselt ei hüppa midagi esile kahjuks. Ainult see SHIELDi teema võiks ehk huvitav olla.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Eelpool mainitud Suits'ide esimesed kaks hooaega olid päris head. Kolmas on paraku üsna seebiks keeratud.

                    Kommentaar


                      Breaking Bad'i viimased episoodid on lihtsalt ülihead. Ütlemata hea sari ja viimased kaks osa tõotavad tulla ülipõnevad. Üks parimaid sarju mida olen vaadanud.

                      Kommentaar


                        breaking badist rääkides, siis mulle tundub, et kahest osast kõigele punkti panemiseks võib väheks jääda.

                        Kommentaar


                          Samas paljud asjad loksusid tänase osaga flashforwardi silmas pidades juba paika. Aga no kurat, kas ma olen ainus, kes endiselt Walti toetab? Teised peaosalised on vastikult silmakirjalikud ja emotsionaalselt ebastabiilsed.

                          Kommentaar


                            Ei toeta Walti, kuid samas ei toeta väga ka mõnd teist tegelast. BB's polegi väga selliseid tegelasi, kel oleks õigus või kes oleks nö 'head'.

                            Ei oska siin foorumis spoileri hoiatusi panna, aga järgmises lõigus võib spoilereid esineda.

                            Viimases osas oli ka juba Walti enda ebastabiilsus avaldumas, Hanki surmaga hakkas talle vist kohale jõudma, mida ta teinud on. Kuigi ütlesin, et tegelaste osas mul eelistusi pole, siis pärast Hanki tapmist kaldusin pigem tema poolele, ei oskagi öelda miks, lihtsalt ta surm tundus ebaõiglane. Huvitav saab ka näha olema mis saab Jesse'st. Kiidusõnad Waltile ka selle eest, et ütles Skylerile lõpuks bitch.

                            Kommentaar


                              ma olen üsna kindlalt jesse poolt. Huvitav on see, et viimasel hooajal on kadunud kerge comic relief, mis vahel on ikka pead tõstnud. Igati loogiline ka, sest sisult on sarja tegelased kurjategijad ja head lõppu kellelegi loota pole.

                              Kommentaar


                                Pagan võtaks, New Girl on ikka neetult hea asi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X