320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võrreldes mõne sarjaga (dexter :/ ) väga korralikult läbi mõeldud lõpp, aga tundus siiski pisut kiirustatud vms

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Spoilimata ütleks, et viimane osa lihtsalt ei suutnud eriti põnevust üles kruvida. Hooaja build-up oli super, aga lõpplahenduselt oodanuks midagi veel enamat, just eelmiste hooaegade poolt ette seatud standardeid arvestades.
      Ei tea, võib-olla. Minu arust oleks tundunud veits labane, kui nad oleksid viimase osaga hakanud ilgelt pingeid jms üles kruttima. Asi oli vaja ära lõpetada ja seda tehti minu arust päris hästi.

      Kommentaar


        Ma ei tea. See lõpplahendus oli selline allaneelatav, aga siiski ajas mind pigem tsipa närvi, sest...
         
        ...kui terve viimane hooaeg liikus radapidi, kus vähk, mis pidanuks tapma Walti, tappis justkui kõik, millest ta vähegi hoolis, siis seda liini arvestades oli lõpp kuidagi ninnunännu. Sarja oleks võinud lõpetada pauguga, aga selle asemel tehti üsna kindla peale minek. Jah, sari on koos lõpplahenusega igati äge, aga oma täielik potentsiaal jäeti minu jaoks kasutamata (rääkimata viimase hooaja üldisest rutakusest). Väidetavalt oli ka alternatiive laual, mis sobinuks sarja üldise suundumusega (või vähemalt sellega, mida mina sealt välja lugesin) märgatavalt rohkem. Vince Gilligan: "There was a version we kicked around where Walt is the only one who survives, and he’s standing among the wreckage and his whole family is destroyed. That would be a very powerful ending but very much a kick-in-the-teeth kind of ending for the viewers."

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ma ei tea. See lõpplahendus oli selline allaneelatav, aga siiski ajas mind pigem tsipa närvi, sest...
           
          ...kui terve viimane hooaeg liikus radapidi, kus vähk, mis pidanuks tapma Walti, tappis justkui kõik, millest ta vähegi hoolis, siis seda liini arvestades oli lõpp kuidagi ninnunännu. Sarja oleks võinud lõpetada pauguga, aga selle asemel tehti üsna kindla peale minek. Jah, sari on koos lõpplahenusega igati äge, aga oma täielik potentsiaal jäeti minu jaoks kasutamata (rääkimata viimase hooaja üldisest rutakusest). Väidetavalt oli ka alternatiive laual, mis sobinuks sarja üldise suundumusega (või vähemalt sellega, mida mina sealt välja lugesin) märgatavalt rohkem. Vince Gilligan: "There was a version we kicked around where Walt is the only one who survives, and he’s standing among the wreckage and his whole family is destroyed. That would be a very powerful ending but very much a kick-in-the-teeth kind of ending for the viewers."
          Jah, see 'kick-in-the-teeth' lahendus oleks ka päris äge olnud.

          Rahul olen nii või naa.

          Kommentaar


            Gilligani 5 alternatiivset lõpu varianti

            The writers of “Breaking Bad” gave Walter White his M60 before they knew who it would kill.
            Vince Gilligan says in the final “Breaking Bad Insider” podcast that he and his team had no idea, when they gave Walt the machine gun at the start of the final season.

            Kommentaar


              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Jään enda juurde, minu meelest valiti nendest võimalikest parim lõpp- see ei olnud hooajavaheline intermission, midagi üles kruvida ja jätta siis blinkima- see oleks viinud Sopranode stiilis tulemuseni, kus oleks kümmekond aastat pidanud kuulma jutte, et äkki soojendatakse midagi üles, kuna ju...Sopranode võimaliku filmi jutu lõpetas alles suure Gandolfini varane lahkumine.

                Lõpp, siis lõpp.

                Ja ootuste suhtes- tõesti, kõik tekitas ootusi, et Gilligani enda sõnades-cause and effect and somebody should feel the consequences of his deeds- ei mindud full retardi e kõik surevad ilmatus kuulirahes.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Paar teooriat lõpu kohta http://www.theatlanticwire.com/enter...heories/70085/

                  Kommentaar


                    Vaatan ka BB-d, aga kui keset kolmandat hooaega on osa, kus tegeletakse terve osa krdi trase kärbse taga ajamisega, siis sellised hetked käivad jubedalt närvidele.
                    Eelmine sarnane koht oli Jesse ja Walt kõrbes, kus korraga oli RV aku tühi.

                    Kommentaar


                      A sellel kärbsel oli ju igasuguseid sümbolistlikke seletusi. Kui nende üle piisavalt mõtiskleda, siis tundus see isegi tagantjärele hüva episood.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        A sellel kärbsel oli ju igasuguseid sümbolistlikke seletusi. Kui nende üle piisavalt mõtiskleda, siis tundus see isegi tagantjärele hüva episood.
                        Kõlab nagu ""Püha Tõnu Kiusamine" on hea film, kuna sümboleid on sitaks". Aga ju siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Vaatan ka BB-d, aga kui keset kolmandat hooaega on osa, kus tegeletakse terve osa krdi trase kärbse taga ajamisega, siis sellised hetked käivad jubedalt närvidele.
                          Eelmine sarnane koht oli Jesse ja Walt kõrbes, kus korraga oli RV aku tühi.
                          Kõrbe osa on üks BB parimaid, kärbse osa nii vihatuim kui armastatuim osa.
                          A vaata ikka edasi, küll lõpus hakkab mõikama, miks see osa oluline on.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            kärbse osa tehti seepärast, et budget oli otsa saamas

                            Kommentaar


                              Ma küll väldin viimasel ajal seda teemat, kuid otsustasin paar lauset ikka kirja panna. Breaking Bad on ikka võimas sari, just lõpetasin kolmanda hooaja vaatamise. Vinge lõpp oli, ootamatu minu jaoks. Terve see hooaeg oli kokkuvõttes ikka päris hea, kiidaks ka kahte esimest. Ma usun, et neid pole palju, kuid kui keegi on kahevahel, kas vaadata või mitte, siis soovitaks ikka ära vaadata.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                huvitav kas ma olen ainus kelle jaoks The Shield oli oluliselt parem kui Breaking Bad (parim sari according to imdb)?
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X