320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    No ma olen liiga vähe vaadanud sarju ilmselgelt , aga lost ja esimesed hooajad olid väga viisakad kui sa just väga rumal pole ja sõbard on maitse asi - minu jaoks ikkagi suht klassika, see sajand mingeid paremaid sarnaseid teemasid pole igasathes tehtud see zombisari ja spartacus on selles tabelis ilmselgelt, sest palju normaalset on vaatamata veel, aga muidugi on mõlemad kõvasti üle keskmise saasta mida tehakse, ainuke viga oli muidugi neid kõiki esimese neljaga ühte tabelisse panna, mis on ikkagi meistriteosed.
    Noh, teedki järgmine kord top viie. Ja Friends on kräpp.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, teedki järgmine kord top viie. Ja Friends on kräpp.
      Noo, soovita siis midagi paremat

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Noo, soovita siis midagi paremat
        Kõik on läbi jooksnud siit.

        Kui ma peaks panema 10 sarja, mis esimese hooga pähe tulevad, siis esimesed neli on sinuda samad. Siis tuleb The Shield juurde, South Park, Oz vist ka. Cowboy Bebop, Death Note, Trigun ja Weiss Kreuz Gluehen animest. Mingil kummalisel põhjusel meeldis mulle My Name Is Earl ka, aga see oli vist tööõnnetus.

        P.S. Game Of Thrones on ka väga hea. Ja kui ma õigesti mäletan, siis 90-ndatel oli üks väga vinge mendisari nimega Homicide: Life On The Streets. Samas ma nägin seda teismelisena ehk ma pole kindel, et kui hea see tegelikult on. Aa ja Sherlocki esimene hooaeg oli ka lahe.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kõik on läbi jooksnud siit.

          Kui ma peaks panema 10 sarja, mis esimese hooga pähe tulevad, siis esimesed neli on sinuda samad. Siis tuleb The Shield juurde, South Park, Oz vist ka. Cowboy Bebop, Death Note, Trigun ja Weiss Kreuz Gluehen animest. Mingil kummalisel põhjusel meeldis mulle My Name Is Earl ka, aga see oli vist tööõnnetus.

          P.S. Game Of Thrones on ka väga hea. Ja kui ma õigesti mäletan, siis 90-ndatel oli üks väga vinge mendisari nimega Homicide: Life On The Streets. Samas ma nägin seda teismelisena ehk ma pole kindel, et kui hea see tegelikult on. Aa ja Sherlocki esimene hooaeg oli ka lahe.
          Homicide: Life on the streeti tõsisemad tegijad (ja ka mõned näitlejad) olid ka the Wire ühed loojad (üks stseen on suisa maha kopitud). Seega...muidugi, viimane hooaeg (ja eelviimase hooaja teine pool) käis maha, mis teha, juhtub ka parimates peredes.

          The Boss oli hea sari. Jube kahju, et juhe seinast tõmmati.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kõik on läbi jooksnud siit.

            Kui ma peaks panema 10 sarja, mis esimese hooga pähe tulevad, siis esimesed neli on sinuda samad. Siis tuleb The Shield juurde, South Park, Oz vist ka. Cowboy Bebop, Death Note, Trigun ja Weiss Kreuz Gluehen animest. Mingil kummalisel põhjusel meeldis mulle My Name Is Earl ka, aga see oli vist tööõnnetus.

            P.S. Game Of Thrones on ka väga hea. Ja kui ma õigesti mäletan, siis 90-ndatel oli üks väga vinge mendisari nimega Homicide: Life On The Streets. Samas ma nägin seda teismelisena ehk ma pole kindel, et kui hea see tegelikult on. Aa ja Sherlocki esimene hooaeg oli ka lahe.
            Väljendasin natuke halvasti, mõtlesin samast zanrist teemasid, nt Scrubs, How i met jne

            Kommentaar


              Need Scrubsid, HIMYM, TAAHF jne lähevad USA seebikate zanri alla. Kuna nad on enamjaolt kõik üsna sarnased ning omad fännid vaatavad neid. Sony TV pealt tuleb "Mad Love", mis on pmst kogu selle zanri seriaalid kokku panduna. Peaosades on kollanokkadest pärit Elliot ja American Pie kangelane Jim. Sattusin ükspäev vaatama ning puldi järgi ei karanud, aga miskit head sealt ka ei ole leida.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Väljendasin natuke halvasti, mõtlesin samast zanrist teemasid, nt Scrubs, How i met jne
                Ma ei vaata väga selliseid sarju. Ainsad komöödiasarjad, mis on suutnud mind mingilgi moel naerma ajada on Tuvikesed (ilmselt nostalgia lapsepõlvest), Allo Allo, eelmainitud South Park, Simpsonid on vaadatavad ja ongi põhimõtteliselt kõik. Ma olen igasugu komöödiate suhtes vist kuidagi väga nihkes huumorisoonega, et sellised populaarsed naljategemised ei suuda mind väga haarata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ei vaata väga selliseid sarju. Ainsad komöödiasarjad, mis on suutnud mind mingilgi moel naerma ajada on Tuvikesed (ilmselt nostalgia lapsepõlvest), Allo Allo, eelmainitud South Park, Simpsonid on vaadatavad ja ongi põhimõtteliselt kõik. Ma olen igasugu komöödiate suhtes vist kuidagi väga nihkes huumorisoonega, et sellised populaarsed naljategemised ei suuda mind väga haarata.
                  Veidi kontradiktoorne, või mis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Montag Vaata postitust
                    Veidi kontradiktoorne, või mis?
                    Nad on kõik lapsepõlvenostalgiad. V.a. South Park, mis on selline üle võlli tõmbamine. Uuemad asjad suudavad mul esimese käiguga üle visata ja sinna nad jäävad.
                    Ehk Allo Allo ja Tuvikesed on nagu A-Rühm. Tean kõiki osi, aga ikka vaatan. South Park suudab mind siiani kohati üllatada. Ja Simpsonid, noh, ma olen vist neid 20 aastat vaadanud. Kohati vihanud, kohati armastanud. Aga ikka vaatan.

                    Kommentaar


                      Näidake mulle inimest, kes ei muiga Simpsonite või Bundyde tegemiste üle. Aitäh!

                      Kommentaar


                        Komöödiad ongi zanr kus ma üritan vältida inimestega suurematesse vaidlustesse laskumist kuna huumorimeel on nii erinev. Mõni vaatab ja kiidab Two and Half Manne, New Girle vms. - minu jaoks pole sellises sarjas midagi naljakat. Mina kiidan näiteks Communityt või Parks and Reci ja teine ei saa muhvigi aru miks see hea peaks olema.

                        Filmidega hea näide - tegin just Wes Andersoni maratoni ja vaatasin kõik ta filmid järjest ära (mõningaid olin enne natuke näinud, aga kinni pannud poole pealt). No ei saa mina aru kuidas mõni saab öelda, et naerab nii et küljed valusad ja kõik on nii tore ja lahe ja huvitav. Noh tegelt üldse ei saanud aru peale "The Darjeeling Limitedi" mis tema filmides head on, aga ometi on tal oma cult following olemas.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ei tea, kas see on siit üldse läbi käinud, aga Archer on (joonis)sari, mis oma täiesti originaalse, ühteaegu peene ja rämeda naljasoonega peaks isegi Dannari naerma ajama. Ebaaus on seda millegagi võrrelda, sest see huumor on nii omas mullis, aga ma asetaks Archeri isegi South Parkist ettepoole (vähemalt praegu, sest SP viimased hooajad on ikka üsna kesised).

                          Kommentaar


                            Ahjaa ning Simpsonite vaatamine on ikka suurers osas nagu kohustus viimasel ajal. South Park oli ka vanasti palju parem kui nad ei pidanud päevakohaste teemade kohta pastakast välja imema nalju. Samas Family Guy ja American Dad on minu jaoks ikka stabiilselt naljakad kuigi paljud kurdavad, et võlu kadunud.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ahjaa ning Simpsonite vaatamine on ikka suurers osas nagu kohustus viimasel ajal. South Park oli ka vanasti palju parem kui nad ei pidanud päevakohaste teemade kohta pastakast välja imema nalju. Samas Family Guy ja American Dad on minu jaoks ikka stabiilselt naljakad kuigi paljud kurdavad, et võlu kadunud.
                              Family Guy ja American Dad pole isegi kunagi naljakad olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Family Guy ja American Dad pole isegi kunagi naljakad olnud.
                                Novot
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X