320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Novot
    Ehk sisuliselt on need kaks justkui Õnne 13, kuhu korraga tulevad Kõlu ja Jahilo ning panevad sisse suvalisi nalju. Tõsi, naljad on Kõlu-Jahilost paremad.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Ei tea, kas see on siit üldse läbi käinud, aga Archer on (joonis)sari, mis oma täiesti originaalse, ühteaegu peene ja rämeda naljasoonega peaks isegi Dannari naerma ajama. Ebaaus on seda millegagi võrrelda, sest see huumor on nii omas mullis, aga ma asetaks Archeri isegi South Parkist ettepoole (vähemalt praegu, sest SP viimased hooajad on ikka üsna kesised).
      On käinud küll läbi, aga siiski üliäss sari on. Vapustav, kui värske see suudab püsida. Pidevalt on mingid püsivad muutused toimumas. Episoodid on nagu eraldiseisvad, aga kõik eelnev kandub üle ning kui miski hakkab vaikselt oma aega ära elama, tuleb kuidagi õigelt ajastatud muutus, nii et jälle on huvitav ja naljakas. Seda on hea järjest vaadata, kui kehv mälu, sest pidevalt on mingid sealsed inside dzõugid.

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Komöödiad ongi zanr kus ma üritan vältida inimestega suurematesse vaidlustesse laskumist kuna huumorimeel on nii erinev.
        Mida aeg edasi, seda enam suhtun täpselt samal põhimõttel üldse kõikvõimalikesse muusika-, filmi-, sarja- jne aruteludesse. Sest teemaalgatusele paratamatult järgnevad minu-naer-on-intelligentsem-kui-sinu-naer stiilis jauramised tunduvad lihtsalt puhas ajaraisk. Ehk et soovitan ja kuulan soovitusi ikka, aga üritan mõlemat pidi hoida asja selles võtmes, et "vaatasin seda, mulle meeldis", mitte "sa vaatad seda või? see on ju möga". Hoiab meeldivalt palju aega ja energiat kokku.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ehk sisuliselt on need kaks justkui Õnne 13, kuhu korraga tulevad Kõlu ja Jahilo ning panevad sisse suvalisi nalju. Tõsi, naljad on Kõlu-Jahilost paremad.
          family guy`d tuleb pilves peaga vaadata, siis muutuvad sagedased pausid kandvateks ja multikas hakkab tööle.
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Hart of dixie! Hetkel pooleli olevatest sarjadest vaieldamatu lemmik. Tahaks ise sellises idüllilises llinnas elada ja 'Rammer Jammer' it pidada. Nii ilus ja nii lahedad tegelased ja aina paremaks läheb.

            9,5/10

            Ps. Dannar must be very very very sad person
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Komöödiad.

              1) Louie (võib vaadata ka eelnenud Lucky Louie't)
              2) Eastbound and Down
              3) Modern Family
              4) Parks And Recreation
              5) Curb Your Enthusiasm
              5) New Girl
              6) Orange Is The New Black
              7) 30 Rock
              8) My Name Is Earl
              9) The Office
              10) The Big Bang Theory

              Järgnevad Veep, Everybody Hates Chris, Raising Hope ning Jersey Shore esimene ja teine hooaeg kah.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Komöödiasarjadega on küll nii, et ma enam isegi ei proovi. New Girl on mingisugune kummaline erand, aga seegi väsib üllatavalt kiire tempoga sel hooajal. Kui tahan nalja saada, siis sobivad palju paremini näiteks Maggie Smithi momendid Downton Abbey's.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Komöödiatest mainin representimiseks ära veel It's Always Sunny ja Peep Show.

                  Kommentaar


                    Ma pean tunnistama, et ei ole enamust nendest uuematest komöödiasarjadest näinud. Kunagi üritasin HIMYM ja Big Bang Theory't vaadata, aga need olid kohutavalt lamedad. Seega lõin USA komöödiasarjadele sootuks käega. Samas Briti stuffis ei ole väga pettunud - IT Crowd, Big Train, Black Books, Garth Marenghi's Darkplace või Spaced on endiselt naljakad. Ilmselt need + South Park ongi sarjade osas minu huumorivaramu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Hetke top 10. sarjad, Troondie mäng alles käib seega, seda sinna ei saa paigutada veel

                      1. The Wire 9,5
                      2. Breaking bad 9
                      3. Twin Peaks - 9 kuigi teise hooaja teine pool läks veitsa käest ära kohati, siis essa hooaeg on geniaalne,või noh võibolla lausa parim hooaeg mida kunagi kõikide sarjade peale kokku näinud olen.
                      4- Arrested Development 9
                      5. Dexter - tänu esimesele neljale hooajale, viimased kannatas kuidagi ära vaadata, aga jah kahju, et persse keerati.
                      6. Sõbrad
                      7.Spartacus - palju verd ja muud pulli, korralikud näitlejad ja sisu.
                      8. Lost - minu arust polnud isegi see viimane hooaeg nii hull.
                      9. How i met .... Ee esimesed paar hooaeg olid super coolid, edasi jah nagu eriti ei keri, aga siiski kohati kannatab vaadata.
                      10. Hetkel on mingi zombisari, mis lahutab päris hästi meelt ja kui täitsa persse ei keerata siis on tegu täitsa viisaka sarjaga.
                      Tra, kus Sopranod on ?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Keegi Tomorrow People vaatab?
                        Olen nüüd vaadanud esimesi osi ja suht leim tundub, aga miski minus sunnib ikka edasi vaatama seda.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Kuna mul puudub elu siis mõtlesin, et lisan siia oma listi mida vaatan või olen vaadanud:
                          1. The Simpsons
                          2. Family Guy
                          3. Eastbound and Down
                          4. How I Met Your Mother
                          5. 2 Broke Girls
                          6. Cougar Town
                          7. Suits
                          8. Arrow
                          9. Two And a Half Men
                          10. The Big Bang Theory
                          11. Community
                          12. Anger Management
                          13. Impractical Jokers
                          14. Graceland
                          15. Breaking Bad
                          16. Nikita
                          17. The Shield
                          18. Entourage
                          19. Everybody Hates Chris
                          20. Chuck
                          21. Legit
                          22. My Name Is Earl
                          23. Drop Dead Diva
                          24. Weeds
                          25. Orange Is The New Black
                          26. Wilfred
                          27. The Goodwin Games
                          28. The Blacklist
                          29. Dexter
                          30. Mom
                          31. Brooklyn Nine Nine
                          32. New Girl
                          33. Trophy Wife
                          34. The League


                          Kindlasti mõni jäi mainimata
                          Päris kõiki siit ei soovitaks. Osad seebid jäänud lihtsalt harjumusest.

                          ps. Spoileri lisamisega ei saa hakkama.

                          Kommentaar


                            Praegu veel jooksvatest USA komöödiasarjadest +1 kindlasti Louiele ja Veep'ile (viimase näol siis tegemist The Thick of It amerikaniseeritud variandiga, stsenarist on sama). Täiesti vaadatav, kuigi võib-olla veits ühetooniline on ka Hello Ladies (mille taga ja peaosas Kontori, Statistide jne telgitagustest tuntud Stephen Merchant).

                            Varasematest on muidugi omaette tase Curb Your Enthusiasm ja South Park (mis pärast 15. hooaega on kahjuks kolinal allamäge läinud), kohati väga vaimukas oli ka sketšisari Mr. Show (BB Saul Goodmanina tuntud Bob Odenkirki ja David Crossi eestvedamisel).

                            Inglise sarjadest on jäävad minu jaoks ületamatuks Chris Morrise vaimusünnitised The Day Today, Brass Eye ja Jam.

                            Komöödiaseriaalide top 10 võiks nt selline välja näha:

                            1. South Park (5.-15. hooaeg)
                            2. The Day Today
                            3. The Thick of It
                            4. Brass Eye
                            5. The Office (UK)
                            6. Curb Your Enthusiasm
                            7. Jam
                            8. Louie
                            9. I'm Alan Partridge
                            10. Extras

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                              Kuna mul puudub elu siis mõtlesin, et lisan siia oma listi mida vaatan või olen vaadanud:
                              See on umbes siuke list mida ma vaatan poole aastaga

                              Aga jah proovin ka oma lemmikud siia panna uuesti:
                              1. The Wire
                              2. Breaking Bad
                              3. The West Wing
                              4. Game of Thrones
                              5. Justifyed
                              6. Boston Legal
                              7. Sherlock
                              8. Deadwood
                              9. Generation Kill
                              10. Studio 60 (Oleks palju kõrgemal kui oleks kauem kestnud või teise kanali peal olnud)


                              Ja Sopranost, The Shield-i ja Twin Peaks-i pole veel vaadanud - küll ma veel jõuan. Kuigi Shield olevat dated ja raske tänapäeval vaadata - kunagi telekast üksikuid näinud aga selle järgi tõesti ei oska hetkel hinnata.

                              Kommentaar


                                Peale Breaking Badi lõppu alustasin osaliselt siit teemast inspiratsiooni saanuna The Shieldi vaatamisega (jooksis vist pealkirja "Räpane Mackey" all kunagi Kanal 2-s?).
                                Olen jõudnud teise hooaja 4. osani ja vähemalt praegu on küll tunne, et peab ikka kõik 7 hooaega ära vaatama. Tõsine tempo on peal tegevusel. Tavainimene saaks Farmingtoni politseijaoskonnas töötades ülepäeva infarkte ilmselt.
                                Siit jooksis läbi kommentaar, et sarja gang-bangerid olevat liialt "klišeelikud". Olen aastaid tagasi ühe suve veetnud USA-s ukselt-uksele raamatuid müües. Päris Comptoni-Southi Centrali-Farmingtoni suguseid huude Illinoisi väikelinnas polnudki, aga ka nõks paremates linnaosades resideeruvad latiinod või mustad olidki tegelikult selles mõttes küllaltki "tüüpilised" (ma nüüd sellega ei pretendeeri mingile asjatundja tiitlile, lihtsalt isiklik tähelepanek). Et ilmselt on jah show mõttes natuke liialdatud, aga fuk it, see on TV. Kes tahab head action draamat, siis võin Shieldi soovitada küll. Pole ta aegunud midagi, lihtsalt teise stiiliga kui the Wire või BB.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X