320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen nüüd viimasel paaril nädalal vaadanud Ozi. Kunagi sai vaadatud paar osa ja nüüd tundus hea mõte. Ühesõnaga oli algus väga lahe, sealt edasi ka tore, aga viienda hooaja keskel on juba selline tunne, et ikka mingi übertüütu joga on kokku kirjutatud. Tegelased muutuvad üha tobedamaks, mingid süzeekäigud muutuvad ka üha nadimaks ja tundub, et tüübid ei suutnud lihtsalt õigel ajal ära lõpetada.

    The Shieldi vananemine on muidugi müstika ja bs, aga South Parkil on natuke alla läinud, aga sedaexelkõige 15-16 hooaeg, viimane on taas üsna hea. Muidugi ei saa ma eekõneleja puhul sellest aru, et mis esimesel neljal hooajal viga on? Esimesed kolm on täiesti karmilt üle võlli ja 2000. hooaeg on mlegend.

    Kommentaar


      kas kellelegile veel tundub Homeland igava olema/minema.

      Kommentaar


        minu meelest esimesed south parki hooajad on osaliselt seepärast ülihead, et animatsioon on lihtsalt tehtud. Praegu on ülepingutatud minu meelest paljude nägudega ja unustatakse see vana "jalad koos" liikumine ära. See tegi kõik palju tobedamaks ja nauditavamaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
          minu meelest esimesed south parki hooajad on osaliselt seepärast ülihead, et animatsioon on lihtsalt tehtud. Praegu on ülepingutatud minu meelest paljude nägudega ja unustatakse see vana "jalad koos" liikumine ära. See tegi kõik palju tobedamaks ja nauditavamaks.
          Mida keegi naudib. Mulle näiteks meeldib see, et sisu on palju paremaks läinud!
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            liiga palju sarnaseid lugusid on. mingi sitt toimub, poisid lähevad seda muutma/päästma, siis selgub, et hoopis mingi ultra paha vend teeb asju kulisside taga ( näiteks miki hiir, kes on lihtsalt hämmastavalt sitt ja mõttetu tegelane). Liiga vähe on lihtsaid lugusid, mis peenelt satiiri teeks. Kuidagi in your face on asjade mõnitamine juba väga pikka aega ja siis leierdatakse ühe episoodiga need naljad nii ära, et poole episoodi pealt juba feisspalmid iga korduva nalja peale. Kõik läheb nii globaalseks kätte ära ja asju ei suudeta south parki sees hoida. Igas episoodis on ka eredaid hetki, aga pole täiesti häid episoode, nagu enne season 9 vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas zizi Vaata postitust
              kas kellelegile veel tundub Homeland igava olema/minema.

              Hooaja algus oli veits jama tõesti - 5. osa oli juba vaadatav ja 6. osa oli väga hea - seitsmes ootab mul vaatamist veel hetkel.

              Kommentaar


                Ma juba tükimat aega imestan, kuidas härrased jöuavad. Endal jääb teinekord jalkagi jaoks aega väheks. Et tulete töölt, järate miskit, asjatate niisama ja siis naine kööki luku taha ja sarjad peale?

                Nt alustasin suvel viimaks South Parkiga ja olen praeguseks alles kuuendas hooajas. Awesome btw.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Olen nüüd viimasel paaril nädalal vaadanud Ozi. Kunagi sai vaadatud paar osa ja nüüd tundus hea mõte. Ühesõnaga oli algus väga lahe, sealt edasi ka tore, aga viienda hooaja keskel on juba selline tunne, et ikka mingi übertüütu joga on kokku kirjutatud. Tegelased muutuvad üha tobedamaks, mingid süzeekäigud muutuvad ka üha nadimaks ja tundub, et tüübid ei suutnud lihtsalt õigel ajal ära lõpetada.
                  13 aastaselt OZi vaadates tundus maailma kõige epicum sari, nüüd 10+ aastat hiljem uuesti vaadates ei saanud ma küll aru mida ma nii väga selles leidsin. Gängid tundusid täiesti jaburad, muslimid head, aarialased pahad jms. Lisaks siis veel peale plahvatust toimuma hakanud eriti müstilised sündmused.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Ma juba tükimat aega imestan, kuidas härrased jöuavad. Endal jääb teinekord jalkagi jaoks aega väheks. Et tulete töölt, järate miskit, asjatate niisama ja siis naine kööki luku taha ja sarjad peale?

                    Nt alustasin suvel viimaks South Parkiga ja olen praeguseks alles kuuendas hooajas. Awesome btw.
                    Ma ei vaata jalkat näiteks üldse. Kui sarjade stsenaariumid arenevad aastatega, siis jalgpall on ikka samasuguseks jäänud. Mõnda sarja saab ka naisega vaadata, mitte muidugi iga naisega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ei vaata jalkat näiteks üldse. Kui sarjade stsenaariumid arenevad aastatega, siis jalgpall on ikka samasuguseks jäänud. Mõnda sarja saab ka naisega vaadata, mitte muidugi iga naisega.
                      Saab indeed. Aga eks miljon muusikat vaja ka kuulata ja muid hobisid-huvisid-väljaskäimisi. Ju siis kasutan oma aega shitasti.

                      Aga sarjadest rääkides tundub mulle, et Ricky Gervaisi asjad on toorelt alla käinud. Extras oli kuld. Life's too short peale Liam Neesoni sketshi suht nõrk ja Derek ei tõmba eriti juba idee poolest. Esimesed paar osa olen Pilkingtoni fännina ära punnitanud. Aga ei tea, kas edasi viitsin.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                        liiga palju sarnaseid lugusid on. mingi sitt toimub, poisid lähevad seda muutma/päästma, siis selgub, et hoopis mingi ultra paha vend teeb asju kulisside taga ( näiteks miki hiir, kes on lihtsalt hämmastavalt sitt ja mõttetu tegelane). Liiga vähe on lihtsaid lugusid, mis peenelt satiiri teeks. Kuidagi in your face on asjade mõnitamine juba väga pikka aega ja siis leierdatakse ühe episoodiga need naljad nii ära, et poole episoodi pealt juba feisspalmid iga korduva nalja peale. Kõik läheb nii globaalseks kätte ära ja asju ei suudeta south parki sees hoida. Igas episoodis on ka eredaid hetki, aga pole täiesti häid episoode, nagu enne season 9 vms.
                        Sp-ga olen avastanud selle, et mitmed aastad hiljem vaatad erinevaid osi täiesti teise pilguga. ehk mõned osad on eestlase jaoks ilmselt liiga kohalik kultuur ja siis hiljem saad aru. sel hooajal on näiteks ike'i puberteedi osa minu jaoks puhas kuld.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                          13 aastaselt OZi vaadates tundus maailma kõige epicum sari, nüüd 10+ aastat hiljem uuesti vaadates ei saanud ma küll aru mida ma nii väga selles leidsin. Gängid tundusid täiesti jaburad, muslimid head, aarialased pahad jms. Lisaks siis veel peale plahvatust toimuma hakanud eriti müstilised sündmused.
                          Noh, sari oli siiski pre 9/11, kus iga muslim ei tähendanud USA-s kohe terroristi ja ka BB-s oli ju kõige pahemad aarialased. Aga mulle käivad pigem närvidele järgnevad asjad:
                          - Hilli pidevad targutused, mis esimene hooaeg sobis, aga siis tüütas totaalselt ära.
                          - mingisugused pidevad võistlused, mis tekitavad mulje, et vahepeal vaataks Päästja Koolikella.
                          - vanemateks vangideks on enamjaolt mingisugused koomikud ehk ainult lolli mängides jääd ellu.
                          - venelased, kelle vene keel on nii megasuure aktsendiga, et kohutav.
                          - Variety osa - nagu mida v*ttu?
                          - pidevate uute tegelaste sissetoomine. Ehk kui on vaja mingit muutust, siis tuuakse keegi kaheks osaks, lastakse tal mingi põhitegelane maha lüüa ja ise surma saada.
                          - Bleecheri pidev kiunumine, et küll ta armastab Kellerit, aga käitub siis pidevalt nagu naine. Samas Kelleri "võimekus" kõigil märjaks või kõvaks ajada.
                          - ja muidugi need üleloomulikud asjad, mis mingil hetkel juhtuma hakkavad.

                          Kommentaar


                            mis need üleloomulikud asjad olid? Vaatasin umbes 3-4 aastat tagasi seda vist. Paneksin oma žanris sinna tipupoole koos wire'i ja breaking badiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                              mis need üleloomulikud asjad olid? Vaatasin umbes 3-4 aastat tagasi seda vist. Paneksin oma žanris sinna tipupoole koos wire'i ja breaking badiga.
                              Need seostuvad eelkõige selle Luke Perry tegelasega, kes hakkab kummitama. Siis Rebadow ja tema "jumal" ja muu säärane shit. Pluss muidugi "olen Saatan"-teema. Ja veel mingi needusekräpp. Oeh.

                              Kommentaar


                                Ja siis veel see kuradi Jericho ka. No kuidas saab ühe sarja lõpuks nii persse keerata? (viis osa on veel vaadata, siis enam ei hala)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X