320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Viimase kuu positiivsed kohtumised:

    Archer. Ka siit teemast mõned korrad läbi käinud, et lahe joonissari. On. Reaalsuses vist üks väheseid joonissarju, mis mind valjuhäälselt on naerma saanud (Simpsonid oma 20 hooaja jooksul pole seda nt veel suutnud) ehk ka selles plaanis sügav kummardus. Kahjuks on alates kolmandast hooajast tempo üsna raugenud.
    Kuna stsenaristidel hakkas igav siis uuest hooajast hakkavad nad narkoparuniteks. Või noh, üritavad.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Kuna keegi pole maininud, et Sherlockist on saanud pehme huumoriga vürtsitatud ja ülearu pikaks venitatud kostüümidraama (osa pikkus ligi 1,5h), millele tuttava maitse andmiseks lisatakse viimase 10 minuti jooksul ka sip-sip-sip pisut kriminalistikat, siis ma eeldan, et te olete sama jahmunud kui mina.
      Minu arvates oli teine hooaeg juba piisavalt jama, et üldse mitte proovidagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Kuna stsenaristidel hakkas igav siis uuest hooajast hakkavad nad narkoparuniteks. Või noh, üritavad.

        http://www.thewire.com/entertainment...-bored/356787/
        Kui huumor sama kvaliteetne on, siis miks ka mitte. Muidugi meeldiks kui 1-2 hooaja pärast spioonivärk jätktuks

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Sattusin ka just eile selle otsa ja väga meeldiv sari tõesti.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Sattusin ka just eile selle otsa ja väga meeldiv sari tõesti.

            Netflix (tänud paranduse eest - laisaks läinud ei viitsi kontrollida end) on üldse väga tugevalt alustanud oma sarjandusega - vaatasin ära Hemlock Grove esimese hooaja ja prageusel Twilighti ajastul pole lihtne seda zanrit puhtalt teha, aga siiski on siin rohkem sellist Steven Kingi kui Twilighti ehk et mulle sobis. Aga jah raha neil on ja näitlejad palgatakse korralikud.

            Kommentaar


              Üldiselt on jaanuar käes ja House of Lies, Shameless ja Justified jälle käima läinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Netclips on üldse väga tugevalt alustanud oma sarjandusega - vaatasin ära Hemlock Grove esimese hooaja ja prageusel Twilighti ajastul pole lihtne seda zanrit puhtalt teha, aga siiski on siin rohkem sellist Steven Kingi kui Twilighti ehk et mulle sobis. Aga jah raha neil on ja näitlejad palgatakse korralikud.
                Netflixi mõtled ikka?

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kuna keegi pole maininud, et Sherlockist on saanud pehme huumoriga vürtsitatud ja ülearu pikaks venitatud kostüümidraama (osa pikkus ligi 1,5h), millele tuttava maitse andmiseks lisatakse viimase 10 minuti jooksul ka sip-sip-sip pisut kriminalistikat, siis ma eeldan, et te olete sama jahmunud kui mina.
                  Äkki kolmas osa on põnevam. Treiler nagu lubaks http://www.youtube.com/watch?v=xhjIsu7n6bI
                  Keegi kuskil netis mainis, et kuna Moffat kirjutas ja teine oli selline täis armastust, siis äkki keegi sureb kolmandas?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    ja ülearu pikaks venitatud (osa pikkus ligi 1,5h)
                    Kõik kuus eelmist osa olid nagu sama pikad. Või ma sain millestki valesti aru.

                    Kaks praegust on jah olnud sellised natuke... erilised. Koduperenaistele ka midagi noh. Samas viimases traageldati lõpuks päris hästi otsad kokku ja noh, Freeman ja Cumberbatch on lihtsalt mõlemad nii kuradi head näitlejad, et pettunud olen alles siis, kui kolmas on nüüd samasugune. Sinna muidugi visatakse raudselt mingi vahva cliffhanger lõppu, sest neljas hooaeg on ka juba kinnitatud.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar




                      Woah.. esimene osa oli väga hea

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Woah.. esimene osa oli väga hea
                        Selle treileri järgi paistaks nagu Vic Mackey ja Strike Teami teine tulemine?

                        Kommentaar


                          Neid politseisarju tuleb nagu peavalusid 1 jaanuari hommikul.
                          Tahtsin ajaviiteks midagi labast ja tüüpilist komöödiat ja hakkasin "Don`t trust the B*tch in apartment 23" vaatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Selle treileri järgi paistaks nagu Vic Mackey ja Strike Teami teine tulemine?

                            Oli veits selline tunne küll. Eriti kuna just vaatasin toda. Veel ei oska aga võrrelda.

                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Neid politseisarju tuleb nagu peavalusid 1 jaanuari hommikul.
                            Tahtsin ajaviiteks midagi labast ja tüüpilist komöödiat ja hakkasin "Don`t trust the B*tch in apartment 23" vaatama.
                            Mulle väga meeldib see. Ei ole väga tüüpiline minumeelest küll.

                            Kommentaar


                              Viimaste uudiste kohaselt lõpeb Boardwalk Empire viienda hooajaga. Lisaks pidi viimasel hooajal tavapärasest vähem osi olema. Seega tekib kahtlusepisik, kas nii väikese ajaga on võimalik kõik otsad kokku põimida. Igatahes kahju, sest jutustada oleks veel palju. Jääb vaid loota, et lipp lõpuni kõrgel hoitakse ja sellest viimaks mingit soperdist ei tehta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Viimaste uudiste kohaselt lõpeb Boardwalk Empire viienda hooajaga. Lisaks pidi viimasel hooajal tavapärasest vähem osi olema. Seega tekib kahtlusepisik, kas nii väikese ajaga on võimalik kõik otsad kokku põimida. Igatahes kahju, sest jutustada oleks veel palju. Jääb vaid loota, et lipp lõpuni kõrgel hoitakse ja sellest viimaks mingit soperdist ei tehta.
                                Kahju muidugi, aga no midagi pole öelda, lõppenud hooaeg oli ka selgelt nõrgim senistest - mis on muidugi imelik, sest kirjutajad jäid läbivalt pmst samaks. Aga eks need paljud lahtised otsad saatuslikuks saidki, minu meelest kirjutati seal ikka tegevus/tegelased nii laiali, et igast puntra harust saaks uue spinoffi teha, kui tahaks.

                                Vaatasin huvi pärast numbreid ka; kui esimene hooaeg kogus USAs väidetavalt 37,7M vaatajat, siis viimane vaid 24,4M. Ega nii marginaalse sarja vahele saa reklaamigi müüa.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X