320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiidaks ka eelpool nimetatud Fargot. Ülimalt vinge sari ja 10 osa läksid põhimõtteliselt ühe päevaga. Lorne Malvo tegelaskuju on badass.

    Keegi sellist asja nagu Falling Skies vaatab?
    Ta selline second class sari on, aga mulle täiega meeldib selline apocalypse teema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Keegi sellist asja nagu Falling Skies vaatab?
      Ta selline second class sari on, aga mulle täiega meeldib selline apocalypse teema.
      Mulle ka istub see teema ja selle teema seriaalidest on see üks parimaid, aga kahjuks on viimane hooaeg ikka asi täiega alla käinud. Esimesed hooajad olid täitsa vaadatavad, siis nüüd tundub, et see teema, et iga hooaeg uus stsenarist ikka ei vea välja.
      Antud teemal muuseas on ka uus seriaal "The Last Ship", kui täiesti arusaamatutest loogikavigadest mitte välja teha, siis täitsa okey meelelahutus.

      Kommentaar


        The League. - Miks kuradi pärast ma seda ennem vaadanud pole? No nii minu maitse järgi komöödia sari kui üldse veel olla annab. Palun tehke edasi seda, palun. Kui mitte minu siis Shiva Khomini Somar Kondar Krohm'i nimel!!
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          The League. - Miks kuradi pärast ma seda ennem vaadanud pole? No nii minu maitse järgi komöödia sari kui üldse veel olla annab. Palun tehke edasi seda, palun. Kui mitte minu siis Shiva Khomini Somar Kondar Krohm'i nimel!!
          Hakkasin ka vaatama. Taco on võimas vend

          Kommentaar


            Vahepeal on veidi saanud vaadata

            True Detective - Ega siin ei pea vist midagi ütlemagi, saab ilusti sinna kõrgele teiste juurde - Twin Peaks, The Wire, Breaking Bad, Arrested Development, mitte viimane hooaeg muidugi. Väike kahtlus on, et järgnev/järgnevad hooajad osutuvad nüüd suureks pettumuseks, kuna latt on päris kõrgel ju, aga teoreetiliselt saabki selle sarja puhul igat hooaega eraldisesva minsarjana võtta.

            The Sopranos - Lõpuks ometi võtsin käsile ja pettuma seni pole pidanud, neli hooaega kohe vaadatud ja ka see läheb sinna minu kõrge kvaliteedi listi.

            Kommentaar




              GUUD
              The second season of True Detective will follow the death of Ben Caspar, the corrupt City Manager of a fictional California city who’s found brutally murdered amidst a potentially groundbreaking transportation deal that would forever change the freeway gridlock in California.
              Caspar’s 52-year-old corpse is found on a lonely stretch of the PCH near Big Sur - his eye burned out, genitals cut off and satanic symbols etched on his chest. It turns out he had a penchant for rough sex and may have been involved in the occult.
              BÄÄD
              If cast, The Wrap reckons Vince Vaughn would play the show's antagonist Frank Semyon.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                HBO lühisarjad Generation Kill ja Band of Brothers on ka sigahead ja vääriks vaatamist.
                2 kuud läks aega, aga vaadatud nad sain. Mõlemas sarjas oli palju vanu (HBO sarjadest) tuttavaid nägusid.

                Band of Brothers oli slightly parem sari imo. Eriti hästi oli lavastatud langervarjudessant Prantsusmaale ja "fox hole" Battle of Bastogne. 1080p BluRay torrenti ja kvaliteetsete klappide abil oli selline tunne nagu ma võtaksin ise nendest sündmustest osa.

                Kuulsin veel sõpradelt, et eesti ajateenistuses (kuperjanovis) oli Band of Brothers ainuke sari mida vaadata võis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kuulsin veel sõpradelt, et eesti ajateenistuses (kuperjanovis) oli Band of Brothers ainuke sari mida vaadata võis.
                  Pole tõsi.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Pole tõsi.
                    Võis muid sarju ka vaadata siis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Võis muid sarju ka vaadata siis?
                      Loomulikult võib. Täna vist juba kõikides väeosades läpakad lubatud. Kuidas sa kontrollid, mida sealt vaadatakse? Absurd ju...
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Okei, ma mõtlesin pigem kusagil telekaruumis kollektiivset Band of Brothers'i vaatamist, tol ajal kui lauaarvutid veel populaarsed olid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Okei, ma mõtlesin pigem kusagil telekaruumis kollektiivset Band of Brothers'i vaatamist, tol ajal kui lauaarvutid veel populaarsed olid.
                          2009 meil noorteajal läpakad polnud veel lubatud. Siis klassis projektori pealt näidati jah ainult Band of Brothers, Full Metal Jacket, We Were Soldiers, Black Hawk Down jne. Hiljem NAKis ja sealt edasi kui paljudel läpakad juba kasarmus siis võis kõike vaadata nii läpakast kui ka projektorist.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Kupis polnud minu ajal veel läpakad lubatud, ilmselt pole praegugi. Kuid seal telekaruumis vaadati lisaks sõjaga seaotud asjadele ka muid asju, muidugi kui soovijaid oli.

                            Seda siis nädalavahetustel ja õhtuti enne AK'd.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Vaatasin ka vennastebändi ära. Esialgu häiris mind see, et absoluutselt ei saanud aru, et kes on kes. Aga umbes kolmandaks osaks sain aru, et see polegi oluline. Põhiline on karmid surmad, suured paugud ja melanhoolse muusika saatel dramaatilised kaadrid. Lahe oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Vaatasin ka vennastebändi ära. Esialgu häiris mind see, et absoluutselt ei saanud aru, et kes on kes. Aga umbes kolmandaks osaks sain aru, et see polegi oluline. Põhiline on karmid surmad, suured paugud ja melanhoolse muusika saatel dramaatilised kaadrid. Lahe oli.
                                noh, sel juhul aidanuks Steven Ambrose raamat. Küll aga on raamat kah selline, pool hollykas. Tõsiajaloolaste jaoks on Ambrose vist nagu Arrak majandusteadlaste ringis.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X