320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Noh, Universe reklaamitigi välja kui younger, darker, edgier Stargate. Siiamaani ma olen siiski väga rahul olnud, kui välja jätta kohatine liigne seebiooper.
    Seebiooper kahjuks seal ainult ongi olnud... :S Lugesin kuskilt mingit üdini kiitvat arvustust, et kõik asjad on spot on jne ning mõtsin, et palju selle artikli eest siis maksti.

    Mis siis 10 esimese osa jooksul põnevat on juhtunud? Saabuti laevale läbi juhuse ja sõideti päikesest läbi.

    "dark sci-fi" nagu nad lahterdavad - WTF is that? "Younger" on ta selle poolest, et pilti väristatakse natukene rohkem, et oleks enam kohalolu tunnet vaatajalt - pole hästi tööle hakanud. "edgier"? panen veel kolm tükki - ???

    Siiani tglt üks hea osa olnud (kohe peast ei tule meelde milline, seegi märk), teiste ajal olen mõelnud, et millal ometi see piin läbi saab või millal aktsiooni moodi asjaks lääb...

    a krt ikka vaatan ja loodan.

    kõige lahedam asi minu jaoks on olnud seni see lendava pallikese/kaamera vignette efekt (see ruudustik tumedate äärtega, mis kaamera pildil on, see on lahe efekt).

    Kommentaar


      nõuka-ajal elanud inimesed mäletavad kindlasti hoopis naljakamaid seriaale
      hiljuti õnnestus hankida näiteks DVD-del
      "Kaalul on rohkem kui elu" - vene-keelsena, poolakate teise ilmasõja aegne lugu kellestki kapten Gloss-ist , umbes nagu nende Stirlitz
      "Kapten Tenkes" - kahjuks ainult ungari-keelne , aru mõhkugi ei saa ning lapsepõlvest ei mäleta ka sisu , lihtsalt tore must-valgena vaadata

      ning aeg-ajalt Balti jaama turul venelaste musa ja dvd poodi külastades olen leidnud ka
      "17 kevadist hetke" - Stirlitzi saaga
      "Pikk tee düünides" - Läti kurvast saatusest sõja-ajal , toredad tegelaskujud nagu külavanem Ozols , kurva saatusega Marta jne
      "Kohtumispaika ei tohi muuta" - banditism sõja-järgses Moskvas , Võssotski krimi-uurijana
      "TASS on volitatud teatama" - KGB ja CIA kemplemine 80-ndatel kusagil Aafrika väljamõeldud riigis

      ning Lätis ja Leedus tehti tollal mõne-osaliste teleseriaalidena ka päris palju lääne bestsellereid - "Rikas mees , vaene mees" , "Miraazh" , "Ameerika trgöödia" , "Surm purjede all"
      jne - a mis ma ikka seletan ...

      kui keegi teab kust leida poolakate "Koer Cywili seiklused" - andke aga teada

      Kommentaar


        Parimad mida näinud olen on Band of Brothers ja Sopranos. Komöödia poole pealt oli IT Crowd väga hea.

        Kommentaar


          Yle 1 näitab (taas) the Crackerit, Muidugi Coltrane' ga inglismannide sarja (miski stuudio püüdis seda uus-inglismaal ka järgi teha. Ei olnud hea idee, veel vähem teostus. Aga seda inglise oma soovitan soojalt.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            8. päev on alanud sarjas 24
            esimese hooga kohe kaks osa.

            Kommentaar


              Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
              8. päev on alanud sarjas 24
              esimese hooga kohe kaks osa.
              See sari on ikka ammu best before tähtaja ületanud. Bauer vist peaks tänaseks olema kõik USAd vihanud inimesed surnuks torganud/tulistanud/väänanud, sh USA presidendi, kui ma ei eksi?
              Eks lehma lüpsmine, kuni ta veel piima annab, ole ikka piimajoodikute süü.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                24 kohta ma nii ei ütleks, aga see on juba rohkem maitse asi. Juhtub seda küll paljude sarjadega nagu PB ja ka Heroes ning loetelu võib veel väga pikalt jätkata.

                Kommentaar


                  24 lemmikseriaal
                  igast lostid ja heroesid ikka väga igavad võrreldes sellega

                  Kommentaar


                    Eeee ... ma küll ütleks. Juba kaks hooaega tagasi oli tunda et ega nüüd enam midagi uut ei ole neil pakkuda. Ma ei teagi kuidas esimesed 2-3 seasonit nii head tundusid, kas sellest et omal ajal oli 24 suht innovatiivne telesarjade kvaliteedilt või mis. Viimased kaks hooaega on tundunud küll selle lehma lüpsmisena - twistid ei üllata, dialoog on kuidagi ühehülbaline ja liigselt korratakse asju vaatajate jaoks kes ei pruugi olla vaadanud kõik eelnevaid episoode, liigne ameerikamaa idealiseerimine ja kuigi asi peaks toimuma nö "in real time" siis igasugu asjadest nagu kuulihaavad jne. paranetakse liiga lihtsalt ja kiiresti. Esimestes hooaegades kõik see eelnev ei olnud kuidagi nii märgatav või eredalt silma torkav heade stoorilinede ja twistide varjus. Ning esimestel hooaegadel tekkis karakteritega kuidagi parem emotsionaalne side. Teri, Chapelle, Curtis, Edgar, President Palmer ... nende surmadega sa tundsid et sul on reaalselt kahju. Viimases hooajas aga see FBI võlli surm oli nagu täiesti pohhui, kuigi ka tema oli nö "main character" terve stoori olnud ja isegi Billi surm ei tekitanud mingit väga suurt emotsiooni. Võib olla lihtsalt ... olen ise natuke "suuremaks" kasvanud nende 8 aasta jooksul ning rohi oli rohelisem, kuid pigem ma arvan et tegu on siiski cashcow milkimisega.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Võibolla mu "sinisilmsus" antud sarjaga on tingitud ka sellest, et ise hakkasin sarja vaatama aastal 2009 kui kõiki hooaegu sai järjest vaadatud ning eufooria oli suur, enne lihtsalt ei tundnud huvi selle vastu ning igavusest sai vaatama hakatud. Kindlasti on sul paljuski õigus, lihtsalt, kui seda järjest vaadata, ei häiri vb kõik see nii väga

                      Kommentaar


                        Kaks poissi, tüdruk ja pitsabaar
                        Mingil põhjusel on meeldima hakanud.

                        e. soovitatakse Flash Forwardid, vb leian aega, et seda ka vaatama hakata.

                        Kommentaar


                          24,Chuck,Lost,Prison Break,House,Entourage,Californication,How I Met Your Mother, One Tree Hill ,Greek, Heroes,The Big Bang Theorey,Two and a Half Men,Dexter,Jericho, Las Vegas,Mentalist,The Shield,Bones,Heroes,Kyle XY,Gossip Girl,90210 - on siis need ,millest on nähtud kõik osad.Ajavahemik võiks olla nii viimane kümnend.Ei taha mõeldagi palju see ajas kokku tuleb , kui see reaalselt ümber arvestada.Mõned neist on [/i]cancelled[/i], osa jookseb edasi.Siia võib juurde lisada veel suures hulgas Top Geari ,Scrubsi,Nip/Tucki,Simpsoneid ja Grey Anatoomiat muutub asi muidugi veel kahtlasemaks. Kui mõelda mida sellest üldse saanud olen siis kindlasti kõva keelelise keskkonna.Rohkem nagu ei oskagi midagi konkreetset välja tuua.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                            Kaks poissi, tüdruk ja pitsabaar
                            Mingil põhjusel on meeldima hakanud.
                            Duubeldan!

                            Kommentaar


                              Keegi Pacificut on vaadanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Keegi Pacificut on vaadanud?
                                Jep esimesed 2 osa vaadatud. Imdb reiting on küll kõva, aga ausalt öeldes Band of Brothersi tasemeni see(vähemalt esimesed 2 osa) kaugeltki ei küündi. Lugu polegi pm. Esimene osa ja peale 15 minutit mehed juba sõjas, ei mingit sissejuhatust. Ei mingeid kiuslike drilliseersante, närvihaigeid sõdureid, lõuapoolikutest Italianosid. Lihtsalt mehed dzunglis japse tapmas. Kuulipildujatega.
                                Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X