320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    täica pucis kui hea asi.
    Sekundeerin. Erilised propsid värvide valiku ja kaameratöö eest!

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Turvalises keskkonnas arvaksid ka suurem enamus meist, et ei muutu selliseks emmiks nagu vangivalvurid Stanford prison experiment`s, aga reaalsus on midagi muud
      Kuidas see asjaga seotud on?

      Sama on ju sõjafilmidega, et ilmselt situksime end kaevikus esimese paugu peale täis, aga filmi vaadates on hea ja turvaline mõelda, et kuidas me kõik päästaksime ja Hitleri tapaksime.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuidas see asjaga seotud on?

        Sama on ju sõjafilmidega, et ilmselt situksime end kaevikus esimese paugu peale täis, aga filmi vaadates on hea ja turvaline mõelda, et kuidas me kõik päästaksime ja Hitleri tapaksime.
        Lihtsalt, et see eneseanalüüs sohva pealt max stress olukordade üle kipub ebarealistlikuks jääma

        Eesliinisittujatele oli muidu (met)amfetamiin ja muud sellised standard praktika
        .
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuskil oli sarnaste filmide-sarjade populaarsuse põhjenduseks toodud, et see annab võimaluse inimesele turvalises keskkonnas mõelda, et mida ma ise sellises olukorras teeks. Pidada olema inimese jaoks eneseanalüüsi koht ja lastele lihtsalt põnev. Ma vaatasin selle pigem seepärast ära, et jooksis üsna kenasti ja "kui on haip, siis ole skeptiline, aga mitte välistav".
          Ei ma saan kõigest aru, aga mulle meeldib turvalises keskkonas mõelda, mida ma ise teeks Axelrodi või Chuck Rhoadsi olukorras.

          FYI see legendaarne sari on kohe jätkumas, millest see kunagine kerimislegend üldse alguse sai!

          Kommentaar


            23.01, Billions on norm tõesti

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              23.01, Billions on norm tõesti
              18.10. succession, seda mõtlesin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                ilmselt situksime end kaevikus esimese paugu peale täis.
                ma situks polkovniku saapa sisse kui ta mulle pauku laseks peale lasta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Squid Game on aus ühe hooaja sari. Täpselt nagu Battle Royale oli aus ühe filmi film. Järgmised läksid õudseks. See marble game'i osa oli võimas, aga muidugi spoilis mu jaoks lõpu ära.

                  Aga tahan mainida, et istun praegu üleval ja vaatan kolmanda hooaja viimast Ozarki. Otsustasin eelmisel nädalal uue võimaluse anda. Esimene hooaeg läks kuidagi üle kivide ja kändude, teine hakkas enamvähem looma ja kolmas on ikka korralik, väga korralik. Beni storyline'i lõpp oli sisuliselt Shane vs. Lem The Shieldi viienda hooaja lõpp.
                  Ozark on hea jah, karakterid suht tugevad. Lugu on breaking bad vibe, aga tegelased on suudetud arendada teisi teid pidi, mis laseb seriaali elama Natuke nagu need matsid sealt Timothy Olyohanti politseiseriaalist. Neljas peaks varsti tulema?
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuskil oli sarnaste filmide-sarjade populaarsuse põhjenduseks toodud, et see annab võimaluse inimesele turvalises keskkonnas mõelda, et mida ma ise sellises olukorras teeks. Pidada olema inimese jaoks eneseanalüüsi koht ja lastele lihtsalt põnev. Ma vaatasin selle pigem seepärast ära, et jooksis üsna kenasti ja "kui on haip, siis ole skeptiline, aga mitte välistav".
                    "Squid game" oli ka minu arust aus meelelahutus. Just selle mõttega "mis ise teeks" mängimise pärast meeldivad ka teised sarnased asjad nagu näljamängude 1. osa ja isegi Escape room. Oskad kohe oma sooja tuba ja pehmet diivanit rohkem hinnata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Neljas peaks varsti tulema?
                      Vist kunagi järgmise aastanumbri sees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        "Squid game" oli ka minu arust aus meelelahutus. Just selle mõttega "mis ise teeks" mängimise pärast meeldivad ka teised sarnased asjad nagu näljamängude 1. osa ja isegi Escape room. Oskad kohe oma sooja tuba ja pehmet diivanit rohkem hinnata.
                        Kuna siin järsku kõigile "mis ise teeks" stsenaariumid meeldima hakkasid, tuli esimese soovitusena see meelde https://www.imdb.com/title/tt8228288/?ref_=fn_al_tt_1

                        Vanakooli klassik Cube ilmselt märkimist ei vääri.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          23.01, Billions on norm tõesti
                          Billionsi viimane hooaeg oli vist kõige lahjem ikkagi. Suurim biif on Tayloriga, kes oli alguses huvitav kui tuli õpipoisiks ja siis väikestviisi vastaseks, aga siis jäi nagu kaasa lohisema ja kaotas oma huvi ja mõtte ja põnevuse.
                          Ma plasticu moodi ei oska end Chucki või Bobby rolli asetada ja mõelda mida ise teeks - liiga kõrged panused ja liiga kõrge mäng ja liiga teised reeglid "tavaelust". Pigem naudin flowd ja pöördeid/üllatusi, mida stsenaristid ette viskavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Beni storyline'i lõpp oli sisuliselt Shane vs. Lem The Shieldi viienda hooaja lõpp.
                            Vaatasin see suvi uuesti The Shieldi algusest lõpuni ära (viimati 10 aastat tagasi) ja see sari on täpselt nii hea kui ma mäletasin. Kohati isegi parem, sest noorena vaadates oli Claudette ja Dutchi plotid pigem selline kena b-story, aga nüüd vanemana vaadates nautisin nende kahe ploti sama suure huviga nagu Strike Teami oma. Kindlasti üks alahinnatumaid sarju läbi aegade, mida tihti top listides ära unustatakse. Ilmselt suur osa on sellel, et sari oli ekraanidel samal ajal nagu The Wire ja The Sopranos.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas noname Vaata postitust
                              Vaatasin see suvi uuesti The Shieldi algusest lõpuni ära (viimati 10 aastat tagasi) ja see sari on täpselt nii hea kui ma mäletasin. Kohati isegi parem, sest noorena vaadates oli Claudette ja Dutchi plotid pigem selline kena b-story, aga nüüd vanemana vaadates nautisin nende kahe ploti sama suure huviga nagu Strike Teami oma. Kindlasti üks alahinnatumaid sarju läbi aegade, mida tihti top listides ära unustatakse. Ilmselt suur osa on sellel, et sari oli ekraanidel samal ajal nagu The Wire ja The Sopranos.
                              Nõus üldiselt, aga The Shield oli lihtsalt väiksel kanalil. Siiani seda hinnatakse, aga pole väga tuntud tegelikult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Nõus üldiselt, aga The Shield oli lihtsalt väiksel kanalil. Siiani seda hinnatakse, aga pole väga tuntud tegelikult.
                                No selle eestindatud nimi oli nii fucked up ka mis juba päris mitmed vaatajad pani kiiresti loobuma.. Räpane Mackey vms kes selle välja mõtles :facepalm:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X