320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Geniaalne sari - kõik vinguvad, aga ikka vaatavad lõpuni.
    Inimestel on OCD ja FOMO noh, see ei tähenda, et sari geniaalne. Kui ma alustaks kodus ja võõrsil vaatamist, siis ma peaks ka vist kõik need 20 000 osa läbi kerima. See ei tähenda, et geniaalne sari!

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Inimestel on OCD ja FOMO noh, see ei tähenda, et sari geniaalne. Kui ma alustaks kodus ja võõrsil vaatamist, siis ma peaks ka vist kõik need 20 000 osa läbi kerima. See ei tähenda, et geniaalne sari!
      7800. Viktoriinil küsiti just ja mu ja LaRaBla tiim pani kõige lähemale!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Geniaalne sari - kõik vinguvad, aga ikka vaatavad lõpuni.
        no 9 osa. Lihtne. Kui oleks 17, siis võtaks ennast kokku ning jätaks pooleli.

        Kommentaar


          Colin Robinson suri vist ära sarjas "What We Do in the Shadows".

          Kommentaar


            Vigil meeldib. Ja vana kooli inimesena on eriti mõnus reede õhtut oodata. Saaksin kohe lõpuni vaadata, aga ei taha.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Go3 on mingi Ukraina noorte sari Seks, Insta ja eksamid.

              Nagu selline mõnus ja väga kodukootud ning meie ühiskonnale omase vaibiga, kus ei pea absull mõtlema. Vahelduseks Netflixi viimasepeale lihvitud seriaalidele ülihea vaheldus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Go3 on mingi Ukraina noorte sari Seks, Insta ja eksamid.

                Nagu selline mõnus ja väga kodukootud ning meie ühiskonnale omase vaibiga, kus ei pea absull mõtlema. Vahelduseks Netflixi viimasepeale lihvitud seriaalidele ülihea vaheldus.
                Tisse?

                Kommentaar


                  Mönu esimest korda emaga bussis:

                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Vigil (ETV/Jupiter, 6x1h?) tundub suva filler. On ta tõesti nii populaarne? Imdb 7.3 (ehk sarja kohta nõrk) on adekvaatne indikaator.

                    Mare (HBO, 7x1h) oli suht hea. Aga liiga lihtne oli ära tunda/tunnetada, millal söödetakse decoy. Eriti kehv, kui vaadates oled teadlik mitu minutit/episoodi on sarjast järel. a üldiselt tiptop.

                    Des (HBO, 3x45min). Meeldis enim. Korralikult vormistatud, liigselt pingele ei rõhu - algab Dennise vahitamisega. Enim võib õhustik ehk sobida Mindhunteri austajatele.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Keegi Beartowni on vaadanud? HBOst nähtav.
                      One town. One team. Two sides. The @HBONordic original series #Beartown, based on the best-selling novel, is streaming on @HBOMax February 22. #HBOSubscribe ...


                      Ma ei suuda otsustada, et kas meeldis väga või ei meeldinud üldse. Temaatika, mis treilerist näha, selline rõve.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        loll küsimus, kuna ei tea neist tuhandetest striimiplatvormidest midagi peale netflixi, mis käib PS4 kaudu.. et kui tahta käivitada see va disney (+ või mis ta oli?) mingiks lühikeseks ajaks, siis kustkaudu seda annab teha? PS4 või telia või misiganes vist pole mõeldav, et ainult arvutist? Eesmärk siis ära näha see varsti linastuv biitlite projekt Get Back
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          disney+ app on ps4le täiesti olemas TV & Media all.

                          Kommentaar



                            The Marvelous Mrs. Maisel - sattusin otsima millal uus hooaeg tuleb. Top3 komöödiasari mida näinud. Jookseb Primest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              disney+ app on ps4le täiesti olemas TV & Media all.
                              jesss
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                yo, S11, less go
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X