320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kohe kindlasti siia teemasse ei kuulu see lugu, eelnevad härrased pisut liiga tundlikud ehk
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        jessas millised lood see pedoafro-ameeriklane veel produusinud on...
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            lugu + video (või vastupidi)

            Kommentaar


              video pole tõesti suurem asi, a wtf, jumala tuus lugu ju!

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                video pole tõesti suurem asi, a wtf, jumala tuus lugu ju!
                Mulle meenus selle lauluga mingid 90-ndate lõpu popräpplood. ala Coolio I C U When You Get There jms asjad.
                Ok, vaatasin lõpuni. Kohutav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mulle meenus selle lauluga mingid 90-ndate lõpu popräpplood. ala Coolio I C U When You Get There jms asjad.
                  See jubedus sobib ilmestama su näidet ning sobitub fantastiliselt ka teemasse:


                  Olgugi et endal on miskit teine klassikalise muusika teos meeles, siis hetkel suutsin leida vaid sellise pala, mille pealt sõgedalt vuffeldatud on.

                  Kommentaar


                    Mulle Pachebel tegelikult originaalis meeldib, aga, tõesti, vaesekest on ikka põhjalikult vägistatud.

                    Kommentaar


                      vaevusin selle jama peale ka http://www.ekspress.ee/news/areen/uu....d?id=65124600 seda arvustust lugema. Noh, tundub, et suures plaanis on tegu veel hullema jamaga.

                      Kommentaar


                        no ongi ikka sihuke jama, kahjuks maru pop. vähemalt r2-s. panin raadio kinni tööl. hirmus.

                        Kommentaar


                          Kogu nende album on täispask. Sajandivahetusel vist tehti soomes samasugust "sõgavamõttelist" mussi. Tahame ju soome moodi olla.

                          Kommentaar


                            klassika sämplimine on hiphopis iidvana võte ja antud variandil pole ka häda midagi, aga P-T verbaalne/sisuline pool on ju häda ja õnnetus. "lähen ja tulen" tekitas korraks lootuse, et wild on tõesti oma raudmehe-aastatest lõpuks välja kasvanud, aga no ei, läheb ikka vana hea ma-tahan-sind-sa-vajad-mind riimiga edasi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              kõige esimene hiphopi lugu sisaldas klassika sämplit
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Ja jätkame eesti toodanguga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X