320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • gizmoduck
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    1,101,785 views
    vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?
    Olles end senimaani eesti muusikamaastikuga suht okeilt kursis olevaks inimeseks pidanud, on suht wtf moment minu jaoks right here, et eksisteerib ansambliline kooslus, millel miljoneid vaatamisi ning millest ma kuulnudki pole. Peaks vist oma kultuurilisi allikaid laiendama hakkama kuna tundub, et reaalselt müüb shit millest Sildna pressiteated sõnagi ei räägi.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.
    Tõsi, ent ilmselt nõnda tagasihoidlikud ambitsioonid mehel endal sees pole. Konkreetses värvide loos ollakse küll aias, kuid soovitud sihtgrupp tundub justkui laiem olevat, vähemalt sihuke mulje jääb kui ta kanaleid sirvida (soundcloud, youtube, last fm, kõik jutud olemas). Nt ühe joriseva loo tutvustus:

    "Isiklik tantsubiit aastast 2008. Lugu sai peale avaldamist Last fm-is minu suurimaks hitiks ja leidis kuulajaid üle maailma, eriti fännati seda Poolas, aga ka näiteks Jaapanis. Kena kuulamist!"

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Meenus, et kunagi kui siin ühe teise Tartu virtuoosi lugusid sai esitletud, siis kodukootud lood Mõnule ja Jasperile nõnda peale ei läinud. Kalle Nurga "Meie kooselu" ja "Värvide laul" ka üsna sarnasest Sodiaagi ooperist, mõneti küll ehk vaoshoitumad, ent ei imestaks kui ta ka omal ajal seal suunda ette näitamas oleks käinud. Kahjuks "Kooselu" videot enam youtubes üleval ei ole (seal käis ikka paras huumor taustaks), värvide laul on aga jätkuvalt nautimiseks.. kahjuks video pole aint nõnda värvikas.




    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma nüüd ei tea. Hullem on ikka multimiljonite eest tehtud pask, kui mingite teise eesti tehtud koduteater.
    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Mjaa, hea point muidugi, aga kui jätta rahaline aspekt välja ja lihtsalt keskenduda muusikalisele osale (ning videole). Siis vähemalt minu jaoks võidab Nurk, hands down, teist nii kohutavat ei meenu hetkel.
    Kõige hullema saundi loomiseks ja visuaalseks edastamiseks pole kuigi palju rahhi vaja. Multimiljonite eest on tavaliselt vähemalt mõned tšikid hõõruma saadud. Võtan seda kui kompensatsiooni.
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    aus, meeltlahutav ja seeläbi kuulatav/vaadatav. isiklikult ei nomineeriks, aga teema on vaba.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Piffiito käis kusagil saates rääkimas sellest loost, aga enam ei mäleta kus. Ennem selle sokiga kokku ei saanud kui stuudios vms. Piffiito peaks igapäeva leiba teenima kusagil IT firmas.

    E: Leidsin. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika...ntellekti-eest

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.
    Jube indeed. Aga paroodia peaks olema asja üle, mis väärib parodeerimist, midagi mis on aktuaalne. Ma küll pole enam 18,aga selline stiil pole enam teema ka ju? Või olen ma juba see põlvkond, kes ei saa enam ööd ega mütsi aru.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.
    Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kes on Olavi Otepalu?
    Olavi Otepalu: olen sahtlisse kirjutanud tuhatkond lugu, hitikõlbulikke paarsada

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    1,101,785 views


    vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    http://ekspress.delfi.ee/lisalood/ed...lu?id=76649696 Areen pani minu väikse abiga kokku top10 Eesti halvimat lugu 2016.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No lihtsalt pole võimalik, no pole.

    Originaalheliga on asi ikka veel oossomim!

    Leave a comment:


  • marv3llous
    replied
    Korralik incest.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Sisuliselt nagu Always Sunny in Philadelphias see McPoyle perekond.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.n...3f&oe=5858B300 Sodiaak-crew.

    Leave a comment:

Working...
X