320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kogemusi Tele2 kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kuna helistan väga palju ja just Tele 2 võrgust, siis eriti ei kurda. Vaevalt teistel parem on.

    Kommentaar


      #32
      Sai ka kunagi tele 2 valitud. Lõpuks ei saanud enam tööd teha, kuna olin tüdinud katkevatest kõnedest, levi lambist polnud ja tihti ütles minu telefon teistele, et levist väljas või aku tühi.
      Ajas lõpuks närvi, kuna kõnesi päevas palju ja enamasti ka vaja kiirelt kedagi kätte saada ja siis sellised ämbrid. Nüüd emt s tagasi ja elu lill. Nõks kallim aga säästan närve ja aega.
      Gunner since 97

      Kommentaar


        #33
        Suuremates linnades on tegelikult kummalisel kombel Tele2-l parem levi. Linnast väljas on emt parem.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Suuremates linnades on tegelikult kummalisel kombel Tele2-l parem levi. Linnast väljas on emt parem.
          Ma päris nii ei üldistaks, kuid üldjoontes see kipub nii olema, vähemalt linnas ei ole Tele2 kindalsti halvem. Paar aastat olin Tele2-es, enne seda 8 aastat EMT-s, aga siis oli mõistlikum asutuse võrku kolida, mis oli jälle EMT.
          Nüüd on kogemus ka Elisaga ja sed akirun ma peamiselt selle pärast, et nad ei suuda minu ühes pidevas külastuspunktis olevat kohta enamaga kui EDGE ühendusega varustada. EMT on seal jällegi hea.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #35
            Tele 2 - super.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #36
              Tele2 mob.internet imes rasvast donki-šlangi, see oli põhjus, miks EMT-sse tagasi pöördusin. Ainuke positiivne asi Tele2 oma juures oli, et Elisa oma oli veel kehvem. Maksan rohkem, see on tõsi, aga HSPA on 95% kohtadest alati olemas. Pluss nädalavahetustel metsas olles ei ole võimalik muude operaatorite netipulkadega mängu vaadata. EMT 4G pulk jookseb nagu kuld (samas on olemas ka EMT 3G pulk, see näiteks TV3play mängitamisega hakkama ei saa, maal siis).

              Kõnelevi osas pole mul ühegi operaatoriga probleemi olnud, mitte kunagi.

              Kommentaar


                #37
                Tele2 - kodu esimesel korrusel cräpp, teisel super! Aga siiski on tegu üsna ebastabiilse netiga, kui oled pidevas liikumises eri linnade vahel.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar

                Working...
                X