320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    1+1=2
    ehk siis oled üsnagi rahul sellise jubeda riigiga kus ükski mõistlik inimene elada ei taha.
    ee... hmm... nojah.

    riigi või laiemalt ka inimeksistentsi mõte EI OLE selles et igal inimesel oleks võimalikult hea ja mõnus elada. täpselt esimene põlvkond kes sellise idee realiseerib - maksimeerida OMA heaolu - jääb siin maakeral ühtlasi ka viimaseks.
    Hmm nojah jah. Eesti riik õnneks tegeleb peamiselt muude asjadega, mitte rahvusliku tõuaretusega. Selles mõttes on põhjust temaga rahule jääda. Inimeksistentsi mõttest on aga siinkohal totter rääkida, Eesti riigil pole sellega vähimatki pistmist.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Hmm nojah jah. Eesti riik õnneks tegeleb peamiselt muude asjadega, mitte rahvusliku tõuaretusega. Selles mõttes on põhjust temaga rahule jääda. Inimeksistentsi mõttest on aga siinkohal totter rääkida, Eesti riigil pole sellega vähimatki pistmist.
      inimeksistentsi mõte oli toodud sisse kanepi vajalikkuse tähtsusega inimkonna säilimise mõttes. st kui mitmes asi see vajalikkuselt on. alates puhtast veest, õhust, mitte-gmo toidust jne jne..

      põhiseaduses jah rohkem rõhutud eestluse säilimisele - mis arvestades sellega mis tänaseks rohkem 20 ugrimugri sugulashõimust järgi on - täiesti eesmärgipärane.
      rahvuslik tõuaretus (veider termin aga olgu) - kui see tähendab oma sisult terveid, tugevaid ja tarku - ja palju järglasi eestlastele, siis selle poolt oleksin küll. ma ei tunne et peaksin oma rahvust häbenema või maha tegema mingil moel. täiesti võrdväärne ja elujõuline muude rahvaste seas.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        See on põhimõtteline vahe. Sinu meelest on inimene riigi (viimane võrdub nähtavasti rahvuse taastootmisega) jaoks, minu meelest vastupidi. Riik on inimeste loodud vahend midagi korda saata. Ja hea riik on selline, mis tegutseb kõigi elanike suhtes õiglaselt ja diskrimineerimata ning kui vähegi võimalik, jätab inimese rahule. Kodakondsus, rahvus, sugu või seksuaalne sättumus ei puutu asjasse.
        Ehk teemasse hea riigi lahendus: suitsetatagu ja kasvatatagu kanepit, aga makstagu maksud ja hoitagu lapsed sellest kraamist eemal.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          See on põhimõtteline vahe. Sinu meelest on inimene riigi (viimane võrdub nähtavasti rahvuse taastootmisega) jaoks, minu meelest vastupidi.
          ei ole vaja absolutiseerida. päris kindlasti ei ole eesti see totalitaarne riik kus inimene on riigi jaoks. ja päris kindlasti ma selle poolt ei ole.
          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Riik on inimeste loodud vahend midagi korda saata. Ja hea riik on selline, mis tegutseb kõigi elanike suhtes õiglaselt ja diskrimineerimata ning kui vähegi võimalik, jätab inimese rahule. Kodakondsus, rahvus, sugu või seksuaalne sättumus ei puutu asjasse.
          minu arvates eksid.
          eesti riik - ehk kui eesti inimesed koos ca 100 aastat tagasi selle riigi lõid maailma - leidsid et kaitsmaks ja säilitamaks eesti rahvast keelt ja kultuuri - on parim võimalus luua päris oma riik. eesti riigi esimene ja kõige tähtsam mõte on säilitada eestlust (mitte kuskil mujal maailmas seda ei tehta). ja alles seejärel olla hea kõigi jaoks. prioriteeteetide järjekord on tähtis. kui eestlasi enam eestis ei oleks, eesti keelt ei räägitaks, kas meil siis oleks vaja eesti riiki?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar






            Kui keegi saate tegijatest vähegi googlisse oleks viitsinud minna ja otsida misasi see AK47 on, siis oleks hetkega selgeks saanud et tegemist on üliohtliku SÜNTEETILISE "kanepiga", tuntud ka kui Spice. Ehk siis kanepit süüdistada selle noormehe surmas ühe pea põhjusena on sama hea, kui keegi paneb Marile klubis joogi sisse GHB-d (korgijooki), viib metsa ja vägistab grupiviisiliselt ja pärast teeks Altvaataja saate kus peasüüdlaseks on Saku Õlletehas ja Fizz siider. Millest tuleb selline kanepiviha? Kas keegi hipi on kellegi pruudi ära sebinud ja nüüd tehakse tagasi?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              trollid või?
              Ei trolli. Sul pole ühtegi muutust vaja, mine sinna, kus see, mida sa tahad, olemas on. Nagu sina mulle kanepiga. Lihtne. Siin pole enam midagi teha või muuta.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ei trolli. Sul pole ühtegi muutust vaja, mine sinna, kus see, mida sa tahad, olemas on. Nagu sina mulle kanepiga. Lihtne. Siin pole enam midagi teha või muuta.
                veelkord, prioriteedid.
                mis on rohkem tähtis ja mis vähem tähtis. mis tuleb esimeses järjekorras teha mis teises ja mis kümnendas.

                ja meid lahutab ka arusaamine mille jaoks on eesti riik olemas.
                üldist heaolu leiab mujalt ka, eesti riik ja eestlus on eelkõige siin, eestis, kohapeal.
                mul pole kuskile mujale minna - Sinul heaolu eelistarbijana on.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  minu arvates eksid.
                  eesti riik - ehk kui eesti inimesed koos ca 100 aastat tagasi selle riigi lõid maailma - leidsid et kaitsmaks ja säilitamaks eesti rahvast keelt ja kultuuri - on parim võimalus luua päris oma riik. eesti riigi esimene ja kõige tähtsam mõte on säilitada eestlust (mitte kuskil mujal maailmas seda ei tehta). ja alles seejärel olla hea kõigi jaoks. prioriteeteetide järjekord on tähtis. kui eestlasi enam eestis ei oleks, eesti keelt ei räägitaks, kas meil siis oleks vaja eesti riiki?
                  Ma ei tea, keda sa selle jutuga veenda üritad. Ma pidasin ka ennast noorpõlves väikest viisi rahvuslaseks ja olen mõistetega tuttav. Rahvus, keel ja kultuur on väga olulised, täiesti nõus, aga neid ei ole tarvis säilitada kusagil tolmunud muuseumiriiulil nagu 92. aasta põhiseadust. Nad arenevad ja muutuvad koos eluga.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    veelkord, prioriteedid.
                    mis on rohkem tähtis ja mis vähem tähtis. mis tuleb esimeses järjekorras teha mis teises ja mis kümnendas.
                    Miks mind sinu järjekorrad kottima peavad, kui minu omad sind ei huvita või sa neid teisejärgulisteks tembeldad?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Miks mind sinu järjekorrad kottima peavad, kui minu omad sind ei huvita või sa neid teisejärgulisteks tembeldad?
                      arvasin et soovid leida liitlasi eestis kanepi legaliseerimise jaoks.

                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Stop it. Selles osas on countil ja kogu Nihilist.fm seltskonnal täielik õigus. Kui Ameerika võtab üle riigi kanepi legaalseks enne Eestit, võib selle koha meil siin kinni ära panna.
                      aga tundub et sul pole eestit niiväga vajagi.... oleks vaid kanep.
                      prioriteetide asi, nagu juba öeldud sai.

                      kui sul pole eesti heaks midagi öelda siis ühisosa huvides jääb leidmata,
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        140) Plastic on nõus, et käesolevas õigussüsteemis on määratavad karistused ebaproportsionaalsed
                        141) Plastic on nõus, et käesolevas õigussüsteemis on ainete sõltuvusmääri ning võimalikke ohte hinnatud ebaadekvaatselt
                        142) Plastic ei ole nõus, et hinnangute andjateks saab olla lambimartin, kellel puudub reaalne kokkupuude ja arusaam aine riskifaktoritega meditsiinilisest aspektist lähtuvalt.
                        Ennem kui ma küsin küsimuse, ütlen oma arvamuse, et ma ei poolda kanepi vaba levikut. Selleks, et mõista anda, et ma ei trolli ja mul on päriselt dilemma. Ma ei poolda üleüldiselt üleüldiselt vajadust ennast meelemürkidega rahuldada. Ka alkoholi liigtarbimine või selle seostamine lahe olemisega on minu silmis probleem. Kardan, et kanepiga juhtub sama. Või noh juba vist kuuldu põhjal juba nii ongi saanud.

                        Anyway, küsimus. Aga meditsiiniline? Mul on sõber, kes sõideti sodiks maanteel ja kes tarbib kanepit valu leevendamiseks. Mul on sellega lihtsam leppida, kui et ta tarbiks tugevaid keemilisi substantse või jooks. Kas sa plastic selle legaliseerimist toetaksid?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Anyway, küsimus. Aga meditsiiniline? Mul on sõber, kes sõideti sodiks maanteel ja kes tarbib kanepit valu leevendamiseks. Mul on sellega lihtsam leppida, kui et ta tarbiks tugevaid keemilisi substantse või jooks. Kas sa plastic selle legaliseerimist toetaksid?
                          Meditsiiniline kanep on legaalne, ainult selle kätte saamine on nii raske, et lihtsam on kasutada teist teed. See on kusjuures üks reaalne seaduste muutmise koht - muuta meditsiiniline kanep lihtsamalt kättesaadavaks.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Plasticuga nõus, vaadates counti postitusi ja teksti, siis siin on kanep ilmselgelt oma töö teinud. Kurb.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              fuck kogu see bobi teema.

                              legalize snus rsk

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99
                                Faktid alljärgnevalt:

                                1) õppisin eriala, mille üks põhifookuseid just sellistele teemadele.
                                2) töötan haiglas
                                3) elukaaslane töötab haiglas. Töötab igapäevasel patsientidega, kelle jaoks kanep on olnud just see faktor mille pärast ülejäänud elu on 20 aastaselt skisofreenia pärast hukas.
                                Siit saab siis tuletada fakti et sina ja su elukaaslane olete koolkonnast kus ravikanepi asemel on palju parem inimesele näiteks unehäirete asemel välja kirjutada surmavat mürki nimega immovane (seda peaks aastas vähemalt 50 000 inimest ikka tarbima, pigem on see number suurem, anti depressandid olid mingi 150 000 juures, ei usu et see väga palju väiksem on, arvestades kudias sinugused nii väga inimeste tervisest ja kõrvalnähtudest hoolivad), mille infolehel on kirjas järgmine tekst:

                                Zoplikooni kasutamisel hingamisfunktsiooni häiretega patsientidel tuleb olla ettevaatlik, sest uinutid pärsivad hingamisfunktsiooni.
                                Ravimi kasutamise äkiline lõpetamine võib põhjustada mööduvat unetust. Seetõttu tuleb annust järk-järgult vähendada.
                                Rahustite ja uinutite nagu zopiklooni kasutamine võib viia füüsilise ja psühholoogilise sõltuvuse tekke või kuritarvitamiseni. Sõltuvuse tekke oht on suurem annuse tõustes ja ravi pikenedes, samuti patsientidel, kes kuritarvitavad alkoholi või kellel on olnud ravimsõltuvus, aga ka psühhotroopsete (psüühikat mõjutavad) ravimite samaaegsel manustamisel. Füüsilise sõltuvuse korral võib ravi äkiline lõpetamine põhjustada unetust, peavalu, lihasvalu, ärevust, pinget, ärrituvust, segasust. Rasketel juhtudel on esinenud reaalsuse tajumise häireid, isiksusehäireid, hallutsinatsioone, kuulmishäireid, jäsemete tuimust, kipitust, ülitundlikkust valgusele, mürale või füüsilisele puudutusele.
                                Ravim võib põhjustada mäluhäireid. Need võivad tekkida mõni tund pärast ravimi võtmist, seepärast on soovitatav pärast ravimi võtmist minna koheselt voodisse ja kindlustada endale võimalus piisavalt pikaks ööuneks.
                                Mõnel patsiendil, eriti eakatel, võib esineda vastupidist toimet oodatule, nagu unetuse süvenemine, halvad unenäod, närvilisus, agressiivsus, rahutus, viha, ärrituvus, deliirium, hallutsinatsioonid, käitumishäired. Sellistel juhtudel katkestage ravi ja konsulteerige raviarstiga.
                                Zopiklooni kasutamisega seoses on teatatud somnambulismi (unesränne) nähtudest: unes käimine, unes sõitmine, toidu valmistamine ja söömine, telefoniga rääkimine ja selle hilisem mitte mäletamine. Sellist käitumist tundub suurendavat samaaegne alkoholi tarbimine või samaaegne ravi teiste kesknärvisüsteemi pärssivate ainetega, samuti zopiklooni manustamine soovitatud annust ületavates annustes.


                                4.Võimalikud kõrvaltoimed

                                Nagu kõik ravimid, võib ka see ravim põhjustada kõrvaltoimeid, kuigi kõigil neid ei teki.

                                Kõrvaltoimed on esitatud organsüsteemide kaupa ja sagedusega järgnevalt:

                                väga sage (>1/10), sage (≥1/100 kuni <1/10), aeg-ajalt (≥1/100 kuni <1/1000), harv (≥1/1000 kuni <1/10 000), väga harv (<1/10 000), teadmata (ei saa hinnata olemasolevate andmete alusel).

                                Immuunsüsteemi häired

                                Väga harv: raskekujulised allergilised nahareaktsioonid.

                                Psühhiaatrilised häired

                                Aeg-ajalt: hirmuunenäod, rahutus.

                                Harv: segasusseisund, libiido langus, ärrituvus, agressiivsus, hallutsinatsioonid

                                Teadmata: kärsitus, viirastused, viha, ebaadekvaatne käitumine, mis võib olla seotud mäluhäiretega, unesränne, sõltuvus, ärajätusündroom.

                                Närvisüsteemi häired

                                Sage: maitsetundlikkuse häire (metalli maitse suus), jääkunisus. Aeg-ajalt: segasus, peavalu.

                                Harv: mäluhäired.

                                Teadmata: koordinatsioonihäired, tundlikkuse häired, tajuhäired, nt mäluhäire, tähelepanuhäire, kõnehäire.

                                Silma kahjustused

                                Teadmata: kahelinägemine.

                                Respiratoorsed, rindkere ja mediastiinumi häired

                                Harv: hingeldus.

                                Teadmata: hingamisfunktsiooni pärssumine .

                                Seedetrakti häired

                                Sage: suukuivus.

                                Aeg-ajalt: iiveldus.

                                Teadmata: seedetrakti ärritus.

                                Maksa ja sapiteede häired

                                Väga harv: ensüümide (transaminaaside ja/või alkaalse fosfataasi) kerge kuni mõõdukas tõus veres.

                                Naha ja nahaaluskoe kahjustused

                                Harv: lööve, sügelus.

                                Lihas-skeleti ja sidekoe kahjustused

                                Teadmata: lihasnõrkus.

                                Üldised häired ja manustamiskoha reaktsioonid Aeg-ajalt: väsimus.

                                Vigastus, mürgistus ja protseduuri tüsistused

                                Harv: kukkumine (enamjaolt eakatel).

                                Ravi äkilisel katkestamisel võivad tekkida võõrutusnähud. Sümptomid varieeruvad, võivad tekkida tagasilöögi unetus, lihasvalu, rahutus, värinad, higistamine, segasus, peavalu, südamepekslemine, deliirium, hirmuunenäod, erutuvuse tõus. Raskematel juhtudel võivad tekkida järgmised sümptomid: reaalsuse tajumise häired, isiksusehäired, kuulmishäired, jäsemete tuimus, kipitus, ülitundlikkus valgusele, mürale ja füüsilisele puudutusele, hallutsinatsioonid. Väga harva võivad tekkida krambid.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X