320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mul on kanepitoetajatele hoopis selline küsimus: kas kanep on viimane asi, mida tuleks legaliseerida või on veel midagi, mida koos sellega peaks käsitlema - näiteks E või seened vms?

    Kui on, siis kus see nimekiri peatuks? Kui ei ole, siis miks on joon kanepi ja mitte E või seente vms juures?
    ei ole küll paduhingeline kanepi toetaja, aga ma pakun, et kanepis ei nähta ohtu inimese, ühiskonna sotsiaalsele langusele.
    Kui teised narkootikumid kiirendavad inimese elu (see ongi selle keemia toime eesmärk - kuumutada katelt, erinevate lisanditega) ja ta põleb kiiremalt läbi kui tema kõrvalseisjad ning lööb sellega ühiskonna tasakaalu leebelt öeldes mõra, siis kanep... nagu seda ei tee - võta sa nüüd kinni, kas see on nii või mitte.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      ei ole küll paduhingeline kanepi toetaja, aga ma pakun, et kanepis ei nähta ohtu inimese, ühiskonna sotsiaalsele langusele.
      Kui teised narkootikumid kiirendavad inimese elu (see ongi selle keemia toime eesmärk - kuumutada katelt, erinevate lisanditega) ja ta põleb kiiremalt läbi kui tema kõrvalseisjad ning lööb sellega ühiskonna tasakaalu leebelt öeldes mõra, siis kanep... nagu seda ei tee - võta sa nüüd kinni, kas see on nii või mitte.
      Põhimõtteliselt on olemas kaks äärmuslikku suunda. Ühed on need, kelle jaoks iga detail siin maailmas peab olema teaduslikult tõendatud. St mida eelretsenseeritud teadusajakirjades pole ilmunud, pole olemas.
      Teised on need, kes on valmis uskuma ükskõik mida, peaasi, et see nende maailmanägemusega kohandub.
      Tõde on tõenäoliselt nagu tavaliselt kusagil vahepeal. Minu jaoks võib-olla veidi rohkem seal teaduse kui umbluu pool.
      Mida tahan öelda: mul ei ole legaalse marihuaana vastu midagi. Eeldusel, et sa sellega teistele kurja ei tee, kasuta ja ole rahus. Nikotiin ja alkohol - teadusajakirjanduses tõendatult terviserikkujad - on endiselt legaalsed ja maailm pole sellest kokku kukkunud. Mingi uue mõnuaine legaliseerimine olukorda ei muuda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #93
        @ mazz

        Ma ei nõustu selle jutuga. Jah iseenesest oleks selline utoopia tõesti ilus, aga praktikas inimesed kahjustavad üksteist, sest see on meie loomuses, st kõigi sõda kõigi vastu ja sellises maailmas poleks enam keegi iseenda peremees.

        Pealegi väga vähe leidub inimesi, kes ainult iseenda peaga mõtlevad. Keskkonna mõjud on väga tähtsad. Jah loomulikult on tore rääkida mingist sisemisest moraalist, aga eks mingil määral kujundavad seda ju ka seadused. Kui kõik legaliseerida, siis nooremad põlved ei tajuks hetkel keelatud asju enam negatiivsetena, mis aga ei tähenda, et need seda poleks.

        Samuti ei nõustu ma väitega, et moraali tõmmatakse koomale. Kui mina enda ümber vaatan, siis tundub küll kohati, et õige ja moraalne küll väga paljude inimeste tegevust ei suuna.

        Kommentaar


          #94
          Ilgelt lahe on lugeda seda diskussiooni ja tekkis ka kohe tahe oma mõtted kirja panna

          Olin kunagi tulihingeline narkootikumide vastane, ei olnud proovinud ja jälestasin inimesi kes tarvitasid. Tänaseks olen nii mõndagi proovinud ja enda jaoks olen üldnime "narkootikumid" alt eraldanud kanepi.
          Seda mitte sellepärast, et keegi-kuskil väitis et kanep on ohutu ja ei põhjusta sõltuvust, vaid puhtalt tegemist minu enda arvamusega ja see kuulub ainult mulle ja keegi ei saa seda ümber lükata.
          Jah ma tean, et tegemist ei ole mitte kahjutu ainega aga enda jaoks olen ma kanepi võrdsustanud alkoga, mitte tubakaga. Alko põhjustatav joove on tunduvalt hullem kui kanepi puhul, tahate vastupidist väita ???
          Kui alko all mõelda kanget alkoholi ja ennast korralikult täis juua, siis kaob kordinatsioon, kõnevõime, liikumisvõime, tekib agresiivsus jne
          Kanepi tarbimise järel muutub inimene enamjaolt uimaseks, tekib heaolu tunne, kaob samuti kordinatsioon ja püsivus aga ei muututa agressiivseteks... enamik tekitab omale mulli ja istub seal ja naudib ja naerab jne.
          tahaks teada paljud on peale kanepi tõmbamist kuhugi kaklema läinud ? sama küsimus alko kohta ja kujutan ette, et JAH vastuse annab 90% vastanutest.

          PS: kui kanep legaliseerida, siis muutuks esiteks turg puhtamaks ja riik saaks ka veidi raha aktsiisi näol
          Ja need kes väidavad et hind läheks odavamaks, usun et need kes vahest tarbivad on nõus maksma kasvõi veidi rohkem... võite ise mõelda palju saag G kanepi raha eest joogikõlbulikku kanget alkoholi !

          OK, ei tahtnud kedagi ülesässitada oma kirjaga ega kedagi kasutama õhutada. lihtsalt osalesin diskussioonis oma arvamusega !
          sigpicSuure-Jaani United

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Yattara Vaata postitust

            Kui kõik legaliseerida, siis nooremad põlved ei tajuks hetkel keelatud asju enam negatiivsetena, mis aga ei tähenda, et need seda poleks.
            olen 100% kindel, et täna teavad 12aastased kanepist rohkem kui 30aastased !
            sigpicSuure-Jaani United

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Ma ei nõustu selle jutuga. Jah iseenesest oleks selline utoopia tõesti ilus, aga praktikas inimesed kahjustavad üksteist, sest see on meie loomuses, st kõigi sõda kõigi vastu ja sellises maailmas poleks enam keegi iseenda peremees.

              no vaata...ega see, et me ahvist siia jõudsime (vabandan, kui oled kristlane) oli ju evolutsioon. see sama evolutsioon veel kestab. viimased aastakümned näitavad, et kuna evolutsiooni üks suuri mõjutajaid on keskkond, siis on hakatud seda keskkonda reostama - nagu mazz ütles, inimene peab järjest vähem ise mõtlema - ja seega on evolutsioon aeglustunud, peatunud, hakanud tagasi minema - vali endale meeldiv variant, sest näiteid nende kõigi tõestamiseks leiab küll ja küll. mida ma öelda tahan, on see, et evolutsiooni käigus me eraldume loomalikest instinktidest, seega eralduks meist ka urgne vägivald. varem või hiljem.

              kas ma saan õigesti aru, et sa väidad, et kui narkootikum(id) legaliseerida, siis inimesed hakkavad üksteise vastu sõdima? kanepit tarbides never-ever. kui, siis kokas olles, muud droogid ei rõhu enesekindlusele ja agressiivsusele korraga.
              sõdimiseks leitakse koguaeg põhjusi, 21. sajandi põhjus on "terroristid". mida lollimana inimesed hoitakse, seda vähem peab neile seletama ja seda kergem on saavutada poolehoidu/manipuleerida.




              edit:
              Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
              tahaks teada paljud on peale kanepi tõmbamist kuhugi kaklema läinud ? sama küsimus alko kohta ja kujutan ette, et JAH vastuse annab 90% vastanutest.


              pigem 99%, sest see peab ikka väga murega inimene olema, kes pilves peaga kakelda tahab.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                vot siin ongi debati koht.
                Ma ütlen ausalt, et ma ei saanud oma eelmisele kahele küsimusele konkreetset vastust. Minu arvates (kui see polnud, et kõik looduslik peaks olema legaalne ja kõik muu keelatud?). Kuid sellest pole midagi.

                Kuid kas sinu arvates peaks üle maailma olema legaalsed kõik eelnimetatud (sh keemilised) ained? Piisab jah/ei vastusest. Kui tahad, siis võid muidugi regioone ja aineid kitsendada. Ja ärme räägi utoopilistest unistusmaailmadest nagu kuskil "Avataris", vaid tänapäeva Eesti ja maailma kontekstis.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Kanepi legaliseerimise ja dekriminaliseerimise tag

                  Toome ära tõlke Ameerika Ühendriikide vajadustele kohandatud poliitilisest eksperthinnangust. Sedamööda, kuidas üha kasvav hulk USA osariike on asunud arutama kanepi seadusliku kontrollimise võimal…

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                    Keelustada antidepressandid!!!
                    Sa ilmselgelt ei jaga biiti... Mullegi need asjad ei meeldi, ent ravimitena on nad kohati väga vajalikud. Pigem, et rahustid (Xanax jne.) ja antidepressandid ainult retseptimüüki! Vbla kõik juba on ka, ei tea...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Sa ilmselgelt ei jaga biiti... Mullegi need asjad ei meeldi, ent ravimitena on nad kohati väga vajalikud. Pigem, et rahustid (Xanax jne.) ja antidepressandid ainult retseptimüüki! Vbla kõik juba on ka, ei tea...
                      Ise sa ei jaga biiti, ma vihjasin pigem elxi postitusele
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      iga meeleseisundi keemiline mõjutamine on mürk, iga mürk on kahjulik rahva ja riigi püsima jäämisele.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ma ütlen ausalt, et ma ei saanud oma eelmisele kahele küsimusele konkreetset vastust. Minu arvates (kui see polnud, et kõik looduslik peaks olema legaalne ja kõik muu keelatud?). Kuid sellest pole midagi.

                        jah, minu poolest võiks legaliseerida kanepi, kokaiini, seened, ecstasy, lsd ja arsti retsepti alusel ka heroiini. ise tarbiksin neist kanepit, seeni ja lsd'd. koka ja ecstasy ei olnud minu meelest väga ädedad - ei mingit bad tripi vms, aga upperid lihtsalt pole minu teema. 100% personaalse kogemuse pealt tekkinud arvamus.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          kas ma saan õigesti aru, et sa väidad, et kui narkootikum(id) legaliseerida, siis inimesed hakkavad üksteise vastu sõdima? kanepit tarbides never-ever. kui, siis kokas olles, muud droogid ei rõhu enesekindlusele ja agressiivsusele korraga.
                          sõdimiseks leitakse koguaeg põhjusi, 21. sajandi põhjus on "terroristid". mida lollimana inimesed hoitakse, seda vähem peab neile seletama ja seda kergem on saavutada poolehoidu/manipuleerida.
                          Ei tegelikult ma ei mõelnud seda. Ma mõtlesin, et inimene ei ole oma loomult hea ja ei saa loota et kõik keelud kaotades tekiks kunagi maailm, kus inimesed elaksid sõbralikult koos ja ei kahjustaks üksteist. Sama ütleksin ma ka evolutsiooni kohta. Me võime teatud punktini areneda, aga inimese olemust sa ei muuda. Aga eks see ole samuti selline oma arvamuse koht. Mina olen rohkem realistliku suuna toetaja ja pean lugu Hobbesi seisukohtadest. Veits off topic, aga seoses mazzi kirjutatuga tekkis sihuke mõtteliin.

                          ps. Ma ei ole kristlane

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            jah, minu poolest võiks legaliseerida ...arsti retsepti alusel ka heroiini.
                            Mis haiged need heroiini tarbivad?

                            Üldiselt ma narko legaliseerimist ei poolda, aga süstlasõltlased võiksid küll oma paugu tasuta süstalde ja tasuta heroiini näol riigi poolt kätte saada. Oleks tervislikum nii tavainimestele, kui ka narkosõltastele. Vähemalt mul on tunne, et praegusel hetkel toimub lõviosa röövimisi ja vargusi just tänu sellele, et narkarid tahavad doosiks vajaliku raha kokku ajada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              jah, minu poolest võiks legaliseerida kanepi, kokaiini, seened, ecstasy, lsd ja arsti retsepti alusel ka heroiini. ise tarbiksin neist kanepit, seeni ja lsd'd. koka ja ecstasy ei olnud minu meelest väga ädedad - ei mingit bad tripi vms, aga upperid lihtsalt pole minu teema. 100% personaalse kogemuse pealt tekkinud arvamus.
                              Okei, siin pole kahjuks midagi edasi rääkida. Edukat narkootiliste ainete populariseerimist!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Okei, siin pole kahjuks midagi edasi rääkida. Edukat narkootiliste ainete populariseerimist!
                                aitähh, aga ei-aitähh. ma ei propageeri mitte midagi muud peale valikvabaduse.
                                millist nimekirjas leiduvat narkootikumi ajakirjanikuhärra siis nii jubedaks peab?
                                lisaks küsiks nimetet kirjamehelt, et millist ainet peale kanepi ise konsumeerinud?

                                parimatega,
                                hm.


                                ps. kui sa küsid, seda, mida mina teeksin, kui see oleks minu ainuisikuline otsus, siis ma legeliseeriks ainult loodustlikut taimed, kaktuse ja kokapõõsa teiste seas.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X